Podolog Warszawa

KB_Mobilna Kosmetolog

KB_Mobilna Kosmetolog

Inne

Mehoffera 66a/3, 03-131 Warszawa
5.0

To moja kolejna wizyta i z pewnością nie ostatnia. W końcu znalazłam osobę, która z należytą dbałością zajęła się moimi zmęczonymi stopami. Piękny kształt paznokcia, gładkie pięty i usunięte modzele. Dziękuję :-)

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Bardzo zasłużone 5 gwiazdek. U Pani Sylwii byłam pierwszy raz i potwierdziły się wszystkie pozytywne opinie, które słyszałam. Pedikiur był wykonany bardzo dokładnie i profesjonalnie. Do tego miła rozmowa i rzeczowe rady dotyczące pielęgnacji stóp. Super!

Kulisy Urody

Kulisy Urody

Inne

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa

Pani Ania to profesjonalista - potrafi dobrze określić problemy skórne i dobiera odpowiednie zabiegi. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Pani Ania dobrze wie, jaki skład mają kosmetyki na których pracuje oraz zawsze przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśni Klientowi. Polecam zabiegi u Pani Ani.

Dermapes

Dermapes

Inne

Eugeniusza Romera 10 lokal B1, 02-784 Warszawa

Wizyta jak zawsze profesjonalna. Ze względu na długie leczenie korzystamy z usług Dermapres często i jak do dej pory nie zawiedliśmy się. Polecam bardzo. Dziękuję nie tylko Pani Oliwii za serce i pomoc w każdej sprawie lecz również osobom pracującym w tej niesamowitej Firmie. Za pomoc i bezproblemowość.

FootMedica

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa

Bardzo fachowa i przemiła pani fizjoterapeutka, Anna Mazurek. Wizyta zaspokoiła moje oczekiwania.Pani Anna wykonała wkładki już na pietwszej wizycie mimo, że nie byłam umówiona na tę dokładnie usługę. Zaproponowała mi czas przeznaczony dla pacjenta, który nie dotarł. Dostałam sporo informacji na temat mojej dolegliwości. 100 procent satysfakcji.

Fryzma & Kosma

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa

Jestem bardzo niezadowolony, nie polecam korzystać z usług u Pani Ani. Korzystałem wiele razy i to nie sam u Pani Alony - różnica dzień a noc. Polecam Panią Alone- doradzi, jest cierpliwa i bardzo dokładna. Jeszcze raz nie polecam Pani Ani. Mam nadzieję że ktoś czyta komentarze i wyciąga z tego konsekwencje.

AB STUDIO

AB STUDIO

Inne

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa

Dzisiaj miałam przyjemność trafić do Pani Magdy. Jest to młoda osoba, która jest u progu kariery manicurzystki. Jestem miłe zaskoczona- skórki usunięte dokładnie i z dbałością. Paznokcie ładnie opiłowane i pomalowane dokładnie pod skórki( tak jak lubię). Rozmowa w trakcie przyjemna. Z przyjemnością znów skorzystam z usług Pani Magdy.

Afryka Day Spa

Afryka Day Spa

Inne

Wiślana 74 lok. 1, 05-092 Łomianki

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo miła, życzliwa atmosfera. Afryka Day SPA przewyższył moje oczekiwania. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Pani Ania i pan dr Jędras bardzo sympatyczni, taktowni i delikatni. Już w recepcji spotkałam się z dużą serdecznością i życzliwością. Szczerze polecam.