Przejdź do głównej zawartości

Podolog Tarnów

Płatności online
Bezpieczny salon
Podo-gabi.net - zarezerwuj wizytę

Podo-gabi.net

Inne

Urszulańska 3, 33-100 Tarnów
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Zadbane stopy to coś więcej niż estetyczny wygląd. To również kwestia zdrowia i dobrego samopoczucia. Wszak od dobrej kondycji stóp zależy zachowanie sprawności fizycznej na długo. Gabinet Podo-gabi.net powstał z myślą o wszystkich tych, którym zależy na zdrowiu stóp i układu ruchu. Wykwali

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Gabinet Kosmetyczny Sekret - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Sekret

Inne

Krakowska 22, 33-100 Tarnów
4.98
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Anna stanęła zdecydowanie na wysokości zadania . Zabieg wykonany w pełnym skupieniu , z niesamowita precyzją i dokładnością . Przestrzegane i zachowane wszystkie normy higieny i bezpieczeństwa . Zapewniony pełen komfort . Zdecydowanie polecam i bardzo dziękuje za tak ogromny profesjonalizm .

Płatności online
Dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska Medycyna Estetyczna|Cosmetics by Marta Gontaszewska - zarezerwuj wizytę

Dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska Medycyna Estetyczna|Cosmetics by Marta Gontaszewska

Inne

Pirenejska 14, 33-100 Tarnów
4.97
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Polecam z całego serca zabieg ceremonii regeneracji skóry. Skóra po zabiegu mocno nawilżona, miękka oraz bardzo odżywiona. Wykonanie bardzo profesjonalne, dodatkowym atutem są zapachy kosmetyków używane podczas zabiegu. Delikatność i profesjonalizm. Polecam każdemu!

Salon Urody Vessuna - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Vessuna

Inne

Nowodąbrowska 127, 33-100 Tarnów
4.95
Rezerwacja przez Booksy

Pani Natalia to profesjonalistka w kazdym calu, pieknie wykonany manicure, a przy tym doradzi i sprawia ze wizyta w salonie to prawdziwa przyejmnosc. Polecam serdecznie.

Fizjoterapia Mateusz Warzecha - zarezerwuj wizytę

Fizjoterapia Mateusz Warzecha

Inne

Przybyłkiewicza 13, 33-100 Tarnów
5.0
Rezerwacja przez Booksy

Wracam kolejny raz i będę wracać, bo lepszego fizjoterapeuty dla mnie nie znajdę. Zawsze skutecznie i na temat :) :) Szczegółowy wywiad, dokładne badanie, diagnoza i wreszcie leczenie. Jest dokładny, a jego terapia przynosi niemalże natychmiastowe efekty. Mnie zawsze wyciąga z każdej kontuzji :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabi-Net Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej - zarezerwuj wizytę

Gabi-Net Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej

Inne

Ul. Legionów 9, 33-100 Tarnów
4.77
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Gabi-net Rehabilitacji - Gabinet stworzony z Pasji. To połączenie Rehabilitacji i Spa, terapii duszy i ciała. Wizyta u nas oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy rehabilitacyjnej w domowej atmosferze. „Gabi-net Rehabilitacji” to bogata propozycja zabiegów. U nas doświadczysz zarówno

Salony z tej samej miejscowości

Szukasz podologa w Tarnowie?

Dobry podolog w Tarnowie zapewni profesjonalną pielęgnację skóry stóp. Pomimo, że jest często wskazywany jako dziedzina medycyny, to należy do grupy specjalistów z kategorii kosmetologii. Jego praca dotyczy głównie pielęgnacji skóry stóp, ale często opiera się na informacjach od dermatologów, chirurgów, a nawet diabetologów. Podolodzy z Tarnowa pomogą w leczeniu schorzeń, a także pomogą obrać odpowiednią strategię w pielęgnacji skóry stóp. Najlepszych specjalistów znajdziesz za pomocą wyszukiwarki Moment.pl. 

Jak wybrać podologa w Tarnowie?

Pierwszym aspektem, na który możesz zwrócić uwagę jest lokalizacja. Gabinet podologa w Tarnowie powinien, oczywiście w miarę możliwości, znajdować się blisko Twojego miejsca pracy, domu, ulubionego sklepu lub szkoły dziecka. Dzięki temu łatwo zaplanujesz wizytę i wkomponujesz ją pomiędzy poszczególne obowiązki. 

Kolejnymi kwestiami, które możesz wziąć pod uwagę są widełki cenowe, a także opinie na temat salonu. Są to dość szczegółowe informacje. Dlatego możesz sobie pomóc wykorzystując funkcje wyszukiwarki Moment.pl. Dzięki nim znajdziesz szczegółowe wiadomości na temat oferty poszczególnych salonów. Możesz porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą opcję. Z opiniami zapoznasz się zerkając w sekcję komentarzy. Umieszczone w niej uwagi są autorstwa klientów, którzy mieli okazję skorzystać z usług przed Tobą. Często pozostawiają w niej cenne sugestie, na przykład odnośnie miejsca zaparkowania auta, czy atmosfery panującej u danego podologa. 

Z jakich usług skorzystasz u podologa w Tarnowie?

Każdy zakład posiada zróżnicowaną ofertę. Można jednak znaleźć w niej propozycje usług, które są podobne u każdego podologa. Należą do nich, na przykład: leczenie grzybicy paznokci, odcisków, pękających pięt, wrastających paznokci, a także pedicure podologiczny i tamponada. Wymienione zabiegi pozwolą Ci uporać się z niechcianymi problemami skóry stóp. Jeżeli posiadasz wątpliwości odnośnie wyboru, to możesz skorzystać z wcześniejszej konsultacji u specjalisty. Podolodzy w Tarnowie, to wykwalifikowani kosmetolodzy. Posiadają doświadczenie i certyfikaty, które są niezbędne do wykonywania tej pracy. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane za pomocą profesjonalnych narzędzi.

Skorzystaj z możliwości rezerwacji online na Moment.pl

Na stronie internetowej Moment.pl  znajdziesz oferty różnych podologów. Wybierz odpowiednią dla siebie i skorzystaj z możliwości rezerwacji wizyty online. Możesz również użyć wyszukiwarki w wersji mobilnej. Po skorzystaniu z usług w jednym z salonów zostaw komentarz. Przyda się następnym odwiedzającym w podjęciu prawidłowej decyzji.