Przejdź do głównej zawartości

Tamponada Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Viola  - zarezerwuj wizytę

Studio Viola

Inne

aleja Kijowska 57, 30-079 Kraków
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Salon Urody i Makijażu Permanentnego Wioletty Kolasa to wyjątkowe miejsce, w którym specjaliści z wieloletnim doświadczeniem kompleksowo zadbają o Twoje ciało. Zabiegi w Naszym Salonie wykonywane są z zachowaniem ścisłej higieny i zastosowaniem wysokiej jakości kosmetyków.

ODNOVVA - zarezerwuj wizytę

ODNOVVA

Inne

Spółdzielców 3, 30-682 Kraków
4.98
Bezpieczny salon

Specjalnie czekałam kilka dni zanim wystawie opinię i muszę przyznać, że nigdy nie miałam tak ładnej cery. Jest jakby wyprasowana, pory pięknie domknięte i wygładzone. Pani, która wykonała zabieg była przemiła i profesjonalna. Salon pięknie urządzony, można się na prawdę zrelaksować 🙂 Szczerze polecam wizytę w tym super miejscu! Pozdrawiam!

PODOMEDICOL - zarezerwuj wizytę

PODOMEDICOL

Inne

Al.Kijowska 22, 30-079 Kraków
4.94

5/5. Po wizycie u Pani Patrycji mogłem bez najmniejszego problemu wrócić do domu - godnie, bez żadnego bólu, z minimalną ingerencją w paznokieć. Bardzo gorąco polecam! Po wizycie u chirurga z tą samą dolegliwością do domu czołgałem się bez paznokcia....

Płatności online
Bezpieczny salon
NOWY WYMIAR - zarezerwuj wizytę

NOWY WYMIAR

Inne

Dąbska 18N/LU9, 31-572 Kraków-Śródmieście
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak każda wizyta i ta była w 100 % profesjonalana i w pelni spełniająca moje oczekiwania. Pani Barbara to specjalistka w swej dziedzinie, zawsze doradzi co powinno się a czego nie robić by efekt był porządany , można z pełnym zaufaniem oddać sie w Jej ręce :)