Przejdź do głównej zawartości

Podolog Sosnowiec

Płatności online
HaRo Laser Spa - zarezerwuj wizytę

HaRo Laser Spa

Inne

Orląt Lwowskich 6, 41-200 Sosnowiec
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Wizyta przebiegła w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze, zasady zabiegu oraz działanie zostało dokładnie wyjaśnione przed jego wykonaniem. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej usługi, z pewnością można zaufać! Dziękuję!

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Rococo fryzjerstwo wizaż  - zarezerwuj wizytę

Rococo fryzjerstwo wizaż

Inne

Ostrogórska 9 , 41-200 Sosnowiec
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cóż oceniać, co było wiele razy oceniane. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego koloru. Ale wspomnę o salonie - moim zdaniem najlepszym jaki dotąd był. Mimo że duży bardzo przytulny, siedząc na myjce można się rozmarzyć. Wszystko ma ład i sklad. Od wielu lat jestem wierna Malwinie Kowalskiej.

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Instytut Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Marii Skłodowskiej Curie 1B, 43-603 Jaworzno
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Najlepszy salon w Jaworznie! Podejście do klienta jest profesjonalne. Pierwszy raz, byłam na takim zabiegu relaksacyjnym i nie żałuje. Tutaj, każda Pani poczuje się piękna. Polecam w 10000%!

SC Beauty Clinic Sosnowiec - zarezerwuj wizytę

SC Beauty Clinic Sosnowiec

Inne

ul. Jana Kilińskiego 44/IX, 41-200 Sosnowiec
4.98

Pani dr Magdalena , bardzo sympatyczna , komunikatywna i z dbałością podchodzi do pacjenta , merytorycznie przygotowana na stek pytań ;) Efekty powinny pojawić się po miesiącu więc skuteczności zabiegu na razie nie jestem w stanie ocenić .

Minty Dog- salon pielęgnacji psów - zarezerwuj wizytę

Minty Dog- salon pielęgnacji psów

Inne

Katowicka 5, 41-400 Mysłowice
5.0

Minty Dog- salon pielęgnacji psów serdecznie zaprasza wszystkich właścicieli psów Oferujemy: -kąpiele pielęgnacyjne (wielkość psa nie ma znaczenia w naszej miętowej wannie zmieści się każdy olbrzym), -rozczesywanie i wyciąganie podszycia (zabiegi te są bardzo istotne, gdyż umożliwiają pr

Płatności online
Bezpieczny salon
ProSkin beauty place - zarezerwuj wizytę

ProSkin beauty place

Inne

Braci Mieroszewskich 124A, 41-219 Sosnowiec
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Bardzo dokładnie przeprowadzona konsultacja, równie miła atmosfera :) Widać, że pani Dominika ma ogromną wiedzę i można się spodziewać super rezultatów! Polecam również zabieg enzymatyczny- efekty są widoczne od razu, skóra widocznie lepiej się regeneruje, a same wrażenia podczas działania maski są nie do podrobienia :D

Płatności online
Bezpieczny salon
Healthy Look Sosnowiec - zarezerwuj wizytę

Healthy Look Sosnowiec

Inne

Aleja Wolności 22, 41-219 Sosnowiec
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Uwielbiam! Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a do tego masa pozytywnej energii 🔥 razem z siostrą wracamy do healthy looku, do Klaudii i Konrada, zawsze z dużym uśmiechem na twarzy (z takim samym z jakim za każdym razem studio opuszczamy!!)

Płatności online
Terapie Alternatywne SHANTI - zarezerwuj wizytę

Terapie Alternatywne SHANTI

Inne

Wspólna 3a, 41-200 Sosnowiec
0.0
Brak opinii
Płatności online

Shanti to miejsce gdzie można, nie tylko oderwać się od Życia Codziennego, ale również nabrać Energii i dowiedzieć się jak wspomóc Swój Organizm oraz poprawić Jakość Życia. Pomysł uruchomienia planowanej działalności na rynku podyktowany jest promowaniem Zdrowia Szerokopojętego. Na

Gdzie znaleźć podologa z Sosnowca?

Szukasz dobrego podologa z Sosnowca, który profesjonalnie zajmie się twoimi stopami? Dobrze trafiłeś! Serwis Moment.pl skupia w na swojej stronie salony kosmetyczne z całego miasta, które w swojej ofercie posiadają zabiegi na dolne kończyny. Nieważne z jakiej jesteś dzielnicy, na pewno znajdziesz tutaj gabinet w twojej okolicy, dzięki któremu pozbędziesz się nieprzyjemnych zmian w obrębie twoich nóg. W każdym z nich pracują doświadczeni specjaliści, którzy sprawią, że twoje stopy odżyją, staną się gładkie i piękne. Możesz wybierać pośród wielu dobrych podologów z Sosnowca, a ułatwi ci to intuicyjne narzędzie sortowania. Dzięki posegregowaniu salonów według ceny, dodatkowych opcji lub popularności, szybko znajdziesz miejsce, które najbardziej ci odpowiada. O fachowości i atmosferze panującej w danym gabinecie z łatwością dowiesz się czytając wystawione przez naszych klientów opinie z dołączonymi ocenami.  Możliwość oceny gabinetu dopiero po odbyciu w nich zabiegu, znacząco zwiększa rzetelność ogólnego wyniku każdego salonu.

Gabinet podologa w Sosnowcu - jakie zabiegi można wykonać?

Podolog to specjalista posiadający wiedzę na temat zmian patologicznych w obrębie kończyn dolnych oraz potrafiący rozpoznać przyczyny ich powstawania. Dzięki odebranemu wykształcenie wie jak postępować z odciskami, modzelami, wrastającymi paznokciami czy grzybicą stóp. Gabinet podologa w Sosnowcu to miejsce w którym wykonasz zabiegi odpowiednio dobrane do twoich potrzeb i oczekiwań. Specjalista udzieli ci też wszelkich niezbędnych informacji na temat pielęgnacji stóp oraz tego jak zapobiec schorzeniom, które mogą ich dotknąć. Jeśli na twoich stopach powstały nieprzyjemne odciski lub dające duży dyskomfort modzele, podolodzy z Sosnowca w profesjonalny i szybki sposób usuną te zmiany za pomocą specjalistycznych narzędzi i środków. Poradzą sobie także z grzybicą stóp, zadbają o zdrowie i wygląd twoich paznokci oraz zmiękczą zrogowaciałe pięty. Twoje stopy będą w dobrych rękach!

Podolodzy z Sosnowca - jak się umówić?

Portal Moment.pl powstał, aby ułatwić klientom odnalezienie i umówienie się na wizytę do specjalistów w swoim mieście. Jeśli znalazłeś już podologa do którego chcesz się wybrać, wystarczy tylko zalogować się do serwisu lub ściągnąć aplikację mobilną Moment, aby w prosty i łatwy sposób dać znać salonowi, że chcesz skorzystać z ich usług. Cała rezerwacja odbywa się online. Po wybraniu dnia i godziny, wystarczy już tylko doczekać do swojej wizyty, po której twoje stopy zostaną całkowicie odmienione. Po zabiegu w jednym z salonów znajdujących się na stronie, nie wahaj się zostawić opinii i oceny, by w ten sposób pomóc znaleźć innym ich wymarzonego podologa.