Przejdź do głównej zawartości

Podolog Słupsk

Centrum podologii i diagnostyki stóp PodoLog - zarezerwuj wizytę

Centrum podologii i diagnostyki stóp PodoLog

Inne

Juliusza Kossaka 17a/2, 76-200 Słupsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna pani Marioli za super wykonaną pracę. Mimo wielu przeciwności z jakimi przyszło się mierzyć p.Marioli że strony moich pazurków dała radę i mam teraz klamry jak ta lala ;-) Bardzo dziękuję zarówno pani Marioli jak i cudownej pani Malwinie.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Gabinet podologiczno-kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Gabinet podologiczno-kosmetyczny

Inne

Stanisława Herbsta 22, 76-200 Słupsk
5.0
Bezpieczny salon

Stopy niosą Cię przez całe życie. Ich dobra kondycja sprawia, że masz energię do działania, więcej siły przy codziennych aktywnościach oraz poczucie komfortu. Dbaj o nie, by zawsze pozostawały zdrowe i piękne. Spaceruj boso po trawie lub piasku, ciesząc się chwilą. Noś wygodne obuwie, które

Salony z podobnych kategorii

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Instytut Zdrowia I Urody Yasumi Słupsk - zarezerwuj wizytę

Instytut Zdrowia I Urody Yasumi Słupsk

Inne

Sienkiewicza 1/13, 76-200 Słupsk
4.95
Bezpieczny salon

Cenisz najwyższą jakość usług? Zapraszamy na wizytę w słupskim salonie YASUMI, który należy do znanej i renomowanej sieci gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. U nas o komfort oraz urodę pacjentów dbają wyspecjalizowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. Tutaj przekonasz się o do

DAY SPA INNOWACJE - zarezerwuj wizytę

DAY SPA INNOWACJE

Inne

Jedności Narodowej 2, 76-200 Słupsk
4.96

Jak zawsze pełen profesjonalizm w wykonywaniu zabiegów. Miła atmosfera. Ze wcześniejszych zabiegów byłam zadowolona i mam nadzieję, że i tym razem też tak będzie. Polecam

Perła Lux Klinika Urody - zarezerwuj wizytę

Perła Lux Klinika Urody

Inne

Aleja 3-go Maja 20/1, 76-200 Słupsk
5.0

Bardzo miła obsługa , cudowne miejsce . Fajny klimat , super urządzony salon, szeroki wachlarz usług w dobrych cenach . Serdecznie polecam , ja napewno wrócę jeszcze nie raz :)

Makijaż permanentny Małgorzata Wilusz  - zarezerwuj wizytę

Makijaż permanentny Małgorzata Wilusz

Inne

Stefana Starzyńskiego 6-7, 76-200 Słupsk
5.0

Jestem dyplomowaną linergistką. W gabinecie wykonuję makijaże permanentne brwi, ust oraz kresek. Makijaż permanentny jest moją pasją. Usuwamy również niechciane makijaże i tatuaże laserem q switch nd yag . W gabinecie zrobisz również hennę pudrowa brwi wraz z geometrią oraz lifting rzę

Salony z tej samej miejscowości

Salon Fryzjerski "KAMEO" - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski "KAMEO"

Fryzjer

Profesora Eugeniusza Romera 2B, 76-200 Słupsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Nie miałem właściwie żadnych oczekiwań dlatego, bo próbowałem coś takiego po raz pierwszy. Na początku wydawało mi się to trochę mizerne ale już po wyjściu z salonu zauważyłem jak bardzo dobry był efekt. Nie spodziewałem się, że aż tak wpłynie to na moje samopoczucie i nastawienie. Bardzo zadowolony, na pewno jeszcze wrócę :)

GALERIA FRYZUR A.RADZIWIłOWICZ - zarezerwuj wizytę

GALERIA FRYZUR A.RADZIWIłOWICZ

Fryzjer

Kowalska, 2/1, 76-200 Słupsk
4.99
Bezpieczny salon

Pan Arek jest najlepszym fryzjerem, z którego usług korzystam już ok.15 lat. W międzyczasie próbowałam cięcia innych fryzjerów, lecz coś mi zawsze nie pasowało i koniec końców lądowałam u pana Arka. Po jego cięciu włosy rosną mi szybko i nawet jak odrastają to w jakimś ładzie,że potrafię nie korzystać z jego usług dość długo. Gorąco polecam.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Beauty Visage - zarezerwuj wizytę

Beauty Visage

Fryzjer

Edwarda Łady-Cybulskiego 4, 76-200 Słupsk
5.0
Sprzedaż bonów

Beauty Visage to miejsce tworzone z pasji i miłości do piękna. W pracy wymagamy od siebie maksymalnego zaangażowania i profesjonalizmu. Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym każdy Klient może poczuć się wyjątkowo i być spokojny o swoje bezpieczeństwo. Wysoko wykształceni Kosmetolodz

Z jakiej przyczyny warto wybrać się do gabinetu podologa?

Sporo z nas zmaga się ze wstydliwymi dolegliwościami stóp, tego rodzaju jak pękające pięty. Co niektórym wydają się jedynie problemem estetycznym, ale niezadbane stopy mogą doprowadzić do gorszych kłopotów, takich jak niekończący się ból, trudności z poruszaniem się, czy nawet trudności ze stawami kolanowymi oraz kręgosłupem. Specjalista podolog jest w stanie nie wyłącznie natychmiast usunąc dolegliwści stóp, ale też udzielić porady w kwestii użytkowanego obuwia, defektów postawy czy uprawianego sportu, niebagatelnie podnosząc jakość życia pacjenta. Dobry podolog z Słupska może także na wczesnym etapie określić schorzenia, które potrzebują interwencji innych lekarzy, tego rodzaju co lekarz ortopeda, oszczędzając nam powikłań związanych z brakiem leczenia układu szkieletowego. Z uwagi na to wizyta w gabinecie podologa jest najbardziej polecana ludziom w starszym wieku.

Jakim sposobem wybrać gabinet podologa?

W momencie, w którym nasz lekarz zasugeruje nam dla przykładu leczenie grzybicy paznokci, nielekko jest oddzielić skutecznych ekspertów od usługodawców bez słusznych umiejętnośc. Pomocny jest tu serwis Moment.pl, gdzie jest szansa, aby zaznajomić się z opiniami klientów, którzy już wypróbowali rozważany przez nas gabinet. W przeciwieństwie do pozostałych portali tego rodzaju, Moment.pl potwierdza autentyczność prezentowanych rekomendacji, co daje spokój, że przygotowali je prawdziwi klienci, a nie przypadkowe osoby lub specjaliści z danej placówki.

Gdzie konkretnie znajduje się sprawdzony podolog w Słupsku?

Patrząc na ogromną ilość podologów w Słupsku trudno stanowczo rozstrzygnąć, który spośród nich jest wyróżniający się. Przy podejmowaniu decyzji warto wziąć pod rozwagę, które gabinety specjalizują się w zabiegach, jakich potrzebujemy. Ważny będzie również konkretny adres konkretnego gabinetu oraz godziny jego otwarcia. Ważny jest także czas oczekiwania na wizytę (ten w najlepszych przypadkach może wynieść nawet parę tygodni) i koszt, jaki musisz ponieść za planowany zabieg. Wspomniane wiadomości odszukasz na Moment.pl, co da możliwość każdemu klientowi na podjęcie decyzji, który podolog z Słupska najlepiej zaradzi problemom.

Jaką metodą umówić się na wizytę w gabinecie podologa?

Kiedy w końcu określimy najlepszy gabinet, zostaje jedynie umówienie terminu. W Moment.pl da się to wykonać bardzo szybko. Wystarczy jedynie określić procedurę, na którą się zdecydowaliśmy, oraz odpowiadający czas wizyty, który planujemy zarezerwować. Dodatkowo portal oferuje możliwość określenia konkretnego eksperta, który ma przeprowadzać procedurę, co jest istotne, kiedy zależy nam na konkretnym ekspercie w dużym, zatrudniającym sporej ilości pracowników gabinecie. Regularnie zdarza się również, że podolog lub podolożka zatrudniani są w placówce specjalizującej się nie wyłącznie w podiatrii - wówczas szczególnie istotne jest, żeby postawić na osobę sprawdzoną w rozpoznawaniu dolegliwości stóp.

Doskonałą rzeczą dla zabieganych i używających smartfona odbiorców jest sposobność zainstalowania aplikacji mobilnej Moment.pl, w jakiej, tak jak na stronie www, mamy sposobność zarezerwować konsultacje z ekspertem w gabinecie podologa. Za sprawą tego mamy możliwość także szybko wyszukać i porównać gabinety podologiczne z Słupska zalecane nam przez rodzinę. Warto poświęcić krótką chwilę, by zadbać nie tylko o własną prezencję, ale w pierwszym rzędzie o własne stopy. Zrobisz to łatwo na Moment.pl!