Przejdź do głównej zawartości

Podolog Rybnik

Płatności online
LA BEAUTY  - zarezerwuj wizytę

LA BEAUTY

Inne

Reymonta 17a, 44-200 Rybnik
5.0
Płatności online

To co wydarzyło się na wizycie u pani Kasi przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Rewelacyjne podejście do klienta, dobranie produktów i zabiegu do potrzeb mojej skóry. Polecam każdej kobiecie, która chce poczuć się piękna i zadbana. Skóra wygląda promiennie i zdrowo. Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
YONELL INSTYTUT ZDROWIA I URODY  - zarezerwuj wizytę

YONELL INSTYTUT ZDROWIA I URODY

Inne

Jana Kotucza 8, 44-200 Rybnik
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Korzystam z tego gabinetu od wielu lat ze względu na świetne przygotowanie i profesjonalizm oraz kulturę osobistą pani Agaty. Jak zawsze, wyszłam z gabinetu usatysfakcjonowana.

Płatności online
Bezpieczny salon
Institute Essence - zarezerwuj wizytę

Institute Essence

Inne

Raciborska 54d/3, 44-200 Rybnik
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Vilma do granic przekonała mnie do tego miejsca. Bardzo miła, sympatyczna i ciepła osoba. Miałam wykonywany zabieg usuwania tatuażu podczas którego Pani Vilma przekonała mnie do wykonania również epilacji laserowej. Ogromna wiedza i super podejście do klienta. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetologii Estetycznej Monika Ostrowska - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Monika Ostrowska

Inne

Bolesława Chrobrego 23, 44-200 Rybnik
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Nasz gabinet oferuje kompleksową ofertę zabiegową dla osób w każdym wieku i z różnymi potrzebami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i chcąc zagwarantować najlepsze zabiegi, stale się rozwijamy. Uczęszczamy na kursy, szkolenia czy wydarzenia branżowe, aby zapewnić Wam najlepsze usług

Praca podologa polega przede wszystkim na zapobieganiu chorobom oraz zmianom, jakie mogą wystąpić w obrębie stóp. W tym celu podolog przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, a także badania diagnostyczne. Dzięki temu może ocenić kondycję stóp, stwierdzić problemy lub ich brak, a także podjąć właściwe leczenie lub przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne. Wcześnie i rzetelnie przeprowadzona diagnoza daje przecież większe szanse na skuteczne leczenie. Podolog w Rybniku jest również osobą, która udziela porad w zakresie pielęgnacji stóp, a także wypisuje skierowanie do innego specjalisty w celu dalszej kuracji.

Na czym polega konsultacja podologiczna?

Konsultacja podologiczna w profesjonalnym gabinecie podologicznym to kompleksowa ocena kondycji stóp pacjenta na podstawie:

- przeprowadzonego z pacjentem wywiadu,

- badań (palpitacyjnych i specjalistycznych).

Wszystkie te elementy służą postawieniu trafnej diagnozy i podjęciu decyzji o ewentualnym, dalszym leczeniu. Może również służyć wskazaniu pacjentowi informacji w zakresie zakupu akcesoriów zaopatrzenia medycznego czy właściwego obuwia ortopedycznego.

Dobry podolog w Rybniku - kto powinien skorzystać?

Podolog nie tylko konsultuje i doradza, ale zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem zabiegów, usuwając w ten sposób widoczne zmiany czy deformacje, ale związane również z nimi ból i gorsze samopoczucie. W związku z tym do podologa zgłaszają się najczęściej pacjenci z: widocznymi modzelami (zwykle na pięcie i pod dużym palcem), pękniętą skórą pięt spowodowaną zwykle odwodnieniem skóry, odciskami (które nie zanikają samoistnie), grzybicą stóp lub paznokci, wrastającymi paznokciami (zwykle bocznej krawędzi paznokcia pod przylegającą do niego skórą), zbyt suchą lub nadpotliwą skórę stóp, nadmiernym rogowaceniem skóry stóp czy deformacjami stóp i palców (w tym popularnymi halluksami). Kolejną grupę pacjentów stanowią osoby chorujące przewlekle (np. na łuszczycę, cukrzycę, reumatoidalne zapalenie stawów, dnę moczanową, atopowe zapalenie skóry, choroby krążenia) i związane z tym powikłania w okolicy dolnych kończyn, osoby z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi, a także wadami postawy. W końcu zawodowi sportowcy i osoby aktywne sportowo, które przebyły urazy kończyn dolnych lub paznokci.

Gabinet podologa w Rybniku - jak go znaleźć?

Podolodzy z Rybnika to grupa specjalistów, która zdobywa coraz większą popularność. Poszukując jednak konkretnego gabinetu, warto skorzystać z portalu moment.pl. Tam za pomocą prostych filtrów można sprawdzić lokalizację gabinetu, a przede wszystkim opinie o nim, a dodatkowo również cennik usług.