Przejdź do głównej zawartości

Podolog Pruszków

Bezpieczny salon
ER MEDICA Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

ER MEDICA Kosmetologia Estetyczna

Fryzjer

Bolesława Prusa 35A lok.17, 05-800 Pruszków
Bezpieczny salon

Zaskakujące efekty zabiegu osocza bogatopłytkowego na delikatne i zestresowane włosy. Po pierwszym podaniu preparatu przestały wypadać! A szczerze mówiąc nie do końca w to wierzyłam ;) Przy kolejnym podaniu mam już cały rejon ostrzykiwania porośnięty gęstymi baby hair, które z dużą satysfakcją codziennie ujarzmiam przy czesaniu :))

Bezpieczny salon
CENTRUM PODOLOGICZNE ul.J.I.KRASZEWSKIEGO 26/3 - zarezerwuj wizytę

CENTRUM PODOLOGICZNE ul.J.I.KRASZEWSKIEGO 26/3

Inne

Kraszewskiego 26/3, 05-800 Pruszków
4.92
Bezpieczny salon

Polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone co się dzieje, najlepszy podolog u którego byłam, a byłam już u kilku.

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
O Mama Studio - zarezerwuj wizytę

O Mama Studio

Inne

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 54, 05820 Piastów
4.96
Bezpieczny salon

Szczerze.. łatwo nie było, mało przyjemnie, boleśnie.. ale Pani Magda robi wszytko, żeby pomimo tego wyjść dopieszczonym i zadowolonym. To mój kolejny zabieg i efekty są super. Polecam i miejsce i zabieg

Płatności online
Bezpieczny salon
Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki - zarezerwuj wizytę

Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki

Kosmetyczka

Al. Wojska Polskiego 42B, 05-800 Pruszków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po 10 zabiegach roll on wciągu miesiąca poziom mojej tkanki tłuszczowej się obniżył o 6,4 %. Waga się obniżyła o 1 kg. Ale poprawiło mi się znacząco samopoczucie fizyczne i psychiczne. A ni razu nie zachorowałam , a był to grudzień. Widoczność fałdków się zmniejszyła. Znikły obrzęki. Obniżył się poziom cukru o 15 kresek.

Płatności online
Bezpieczny salon
Margot Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Margot Kosmetologia Estetyczna

Inne

Bolesława Prusa 35C lok.26, 05-803 Pruszków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jesteśmy doświadczonym zespołem. Wciąż podnosimy jakość świadczonych usług uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. Sztuka upiększania jest dla nas czymś więcej niż zawód- to nasza pasja i znacząca część naszego życia. Z tego właśnie powodu praca sprawia nam wielką przyjemność i s

Bezpieczny salon
Strefa Zdrowia i Relaksu - zarezerwuj wizytę

Strefa Zdrowia i Relaksu

Inne

ul. Kraszewskiego 42/1, 05-800 Pruszków
5.0
Bezpieczny salon

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Strefa Zdrowia i Relaksu jest zamknięta do 3 maja 2021 r. Kocha

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Studio Fryzur Karolina Sokołowska & Paula Nails - zarezerwuj wizytę

Studio Fryzur Karolina Sokołowska & Paula Nails

Fryzjer

Żbikowska 22lok 1u, 05-820 Piastów
4.96
Bezpieczny salon

Po zabiegu mam bardzo ładne i wypielęgnowane włosy. Każda dziewczyna, która rozjaśniała włosy powinna pójść do pani Karoliny na zabieg odbudowy włosa od środka. Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Royal Look - zarezerwuj wizytę

Royal Look

Fryzjer

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, 05-820 Piastów
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon

Pełen profesjonalizm już przywita Cię na samym wejściu. Rozmowa fryzjerki z synem była kluczowa. Syn czuł, że jest w dobrych rękach. Świetne ścięcie, dobra atmosfera. Bardzo polecam! Widać, że salon stawia na JAKOŚĆ w każdym calu.

Podologia to gałęź kosmetologii, która w Polsce rozwija się bardzo prężnie. Zajmuje się leczeniem stóp, a także ich pielęgnacją czy profilaktyką różnych schorzeń i dolegliwości.

Dobry podolog w Pruszkowie - czym się zajmuje?

Podolog, czyli specjalista w zakresie leczenia i pielęgnacji stóp, zajmuje się diagnostyką i kuracją schorzeń stóp, a także doborem obuwia dostosowanego do typu stopy. W gabinecie można również uzyskać profesjonalną poradę. Stosowanie się do zaleceń podologa pozwala uniknąć wielu chorób albo przyspieszyć efekty kuracji.

Gabinet podologa w Pruszkowie - proponowane zabiegi

W gabinecie podologa w Pruszkowie można skorzystać z wielu profesjonalnych zabiegów. Jednym z nich jest pedicure leczniczy stóp, który polega na precyzyjnym przycięciu paznokci, jak i pozbyciu się ewentualnych zmian na skórze. Na końcu aplikowane są preparaty pielęgnujące. U podologa można też wykonać zabiegi na wrastające paznokcie (np. założenie klamry korygującej -ortonyksja). Ponadto podolodzy wykonują zabiegi na paznokciach grzybiczych, aplikując specjalistyczne opatrunki, usuwają modzele, nagniotki, kurzajki oraz odciski. Można również skorzystać z pomocy w zakresie niwelowania tzw. stopy cukrzycowej, która jest poważnym powikłaniem tej przewlekłej choroby. Ponadto specjalista wykonuje uzupełnianie ubytków płytki paznokcia, a także całą jego rekonstrukcję. 

Przyczyny chorób stóp

Przyczyny chorób stóp są bardzo zróżnicowane. Zwykle jednak wynikają z nieprawidłowej pielęgnacji, czy indywidualnych zaniedbań pacjenta. Kolejną przyczyną może być nieodpowiednio dobrane obuwie (np. popękane pięty) czy używanie szkodliwych preparatów. Nie bez znaczenia jest również brak aktywności fizycznej, a także nadmierna aktywność. Na kondycję wpływa także nadmierna potliwość stóp. Aby zachować odpowiednią kondycję stóp, niezbędna jest zatem prawidłowa pielęgnacja, uwzględniająca indywidualne czynniki.

Podolodzy z Pruszkowa - jak ich szukać

Aby znaleźć specjalistów o odpowiednich kwalifikacjach, należy korzystać z zaufanych źródeł informacji. Takim miejscem jest portal moment.pl, który gromadzi gabinety podologiczne i udostępnia swoim użytkownikom opinie wystawione przez klientów salonów. Dzięki temu każdy może przekonać się, jaką renomą cieszy się dana placówka. Ponadto portal zawiera informacje o cenach usług. Można tam również zarezerwować termin usługi.

Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści, jakie wynikają ze współpracy z podologiem z Pruszkowa, warto wybrać się na konsultację, jeśli odczuwamy jakikolwiek dyskomfort związany z kondycją naszych stóp. Specjalista z pewnością pomoże nam go skutecznie i trwale rozwiązać.