Przejdź do głównej zawartości

Podolog Nowy Targ

Villa Dermatica - zarezerwuj wizytę

Villa Dermatica

Inne

ul. Kolejowa 1, 34-400 Nowy Targ
5.0
Bezpieczny salon

Jak zawsze wyszłam w pełni zadowolona ☺️ Dziewczyny prześwietne, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Kolor włosów piękny jak zawsze. Na buzi widzę znaczna poprawę po kwasach. Skóra jest wygładzona , rozświetlona a blizny spłycone, w końcu moja twarz wyglada ładnie bez nakładania podkładów. Serdecznie polecam ! 😊

Salony z podobnych kategorii

Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny Kinga Brzyzek

Inne

Długa 100 / Mickiewicza 7, 34-400 / 34-450 Nowy Targ / Krościenko nad Dunajcem
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Serdecznie polecam, zabieg wykonany na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta. Pani Joanna bardzo pomocna i uśmiechnięta :) Efekty widać po pierwszym zabiegu!

Studio fryzjersko-kosmetyczne Glamour - zarezerwuj wizytę

Studio fryzjersko-kosmetyczne Glamour

Inne

ul. Adama Mickiewicza 2b, 34-400 Nowy Targ
Bezpieczny salon

Byliśmy w salonie we dwoje z moim partnerem. Oboje u pani Edytki i oboje bardzo zadowoleni z efektów strzyżenia jak również podejścia do klienta i atmosfery panującej w zakładzie. Bardzo dziękujemy i na pewno będziemy wracać. Polecamy i serdecznie pozdrawiamy całą załogę :-) *****

Salony z tej samej miejscowości

 Salon  Fryzjerski Ginger - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Ginger

Fryzjer

Ogrodowa 41, 34-400 Nowy Targ
5.0
Bezpieczny salon

Każda mała dziewczynka marzy, żeby zostać gwiazdą filmową. Zapraszamy do naszego salonu wszystkie kobiety, które chcą spełnić swoje dziecięce marzenia. Zadbamy, żebyś poczuła się u nas naprawdę wyjątkowo: jak prawdziwa gwiazda. Czeka Cię rodzinna uroczystość? Wybierasz się na bal karnaw

Salony bez rezerwacji online

Dlaczego warto wybrać się do gabinetu podologicznego?

Dużo spośród nas męczy się z nieciekawymi chorobami stóp, np. takimi jak wrastające paznokcie. Niektórym wydają się one jedynie kłopotem natury estetycznej, jednakże niezadbane stopy mogą doprowadzić do bardziej poważnych problemów, tego gatunku co przewlekły ból, problemy z poruszaniem się, czy nawet trudności ze stawami biodrowymi i kręgosłupem. Polecany podolog jest w stanie nie wyłącznie ekspresowo wyeliminować dolegliwości stóp, ale również podać wskazówki w kwestii używanego obuwia, defektów postawy czy uprawianego sportu, zdecydowanie poprawiając jakość życia klienta. Wyspecjalizowany podolog z Nowego Targu może również na wczesnym etapie nakreślić sprawy, które wymagają interwencji innego rodzaju lekarzy, tego typu jak lekarz ortopeda, minimalizując ryzyko trudności związanych z zaniedbanym leczeniem układu szkieletowego. Z tego powodu wizyta u podologa jest niezwykle polecana osobom starszym.

W jaki sposób wybrać dobrego podologa?

Jeśli lekarz pierwszego kontaktu zasugeruje nam dla przykładu leczenie grzybicy paznokci, ciężko jest oddzielić sprawdzonych specjalistów od usługodawców bez należytych kwalifikacji. Pomocny w takim wypadku jest Moment.pl, gdzie jest szansa, aby zapoznać się z ocenami osób, które w przeszłości interesującego nas podologa. W przeciwieństwie do innych stron tego typu, Moment.pl sprawdza autentyczność prezentowanych komentarzy, co daje gwarancję, że napisali je prawdziwi pacjenci, a nie podstawione osoby lub pracownicy placówki.

Gdzie znajduje się najlepszy podolog w Nowym Targu?

Z uwagi na sporą liczbę gabinetów podologów w Nowym Targu nie da się jasno rozstrzygnąć, który z nich jest godny zaufania. Przy podejmowaniu decyzji o wyborze gabinetu warto wziąć pod rozwagę, które gabinety specjalizują się w zabiegach, których potrzebujemy. Ważny będzie też dokładny adres określonego gabinetu oraz godziny, w których jest on dostępny, w których jest on otwarty. Istotny jest również dostępny termin wizyty (ten w najbardziej popularnych gabinetach może wynosić nawet wiele tygodni) oraz koszt, który trzeba ponieść za planowany zabieg. Niniejsze informacje odnajdziesz na Moment.pl, co da szansę każdemu klientowi na podjęcie decyzji, który podolog z Nowego Targu najlepiej się sprawdzi.

Jak zaplanować termin w gabinecie podologicznym?

Jeśli w końcu wyselekcjonujemy odpowiedni gabinet, zostaje wyłącznie ustalenie daty wizyty. W Moment.pl możemy to osiągnąć bardzo sprawnie. Trzeba jedynie określić zabieg, na który się zdecydowaliśmy, jak i odpowiadający dzień wizyty, jaki pragniemy zarezerwować. Poza tym strona proponuje sposobność wyboru konkretnego specjalisty, który ma wykonać procedurę, co jest istotne, jeśli zależy nam na konkretnym specjaliście w poważany, angażującym sporej ilości pracowników gabinecie. Systematycznie zdarza się też, że podolożka pracuje w placówce specjalizującej się nie wyłącznie w podiatrii - wtedy szczególnie ważne jest, żeby postawić na osobę doświadczoną w leczeniu problemów ze stopami.

Świetną opcją dla nie mających czasu i użytkujących smartfona osób jest możliwość zainstalowania aplikacji Moment.pl, w której, podobnie jak na stronie internetowej, mamy opcję umówić konsultacje ze specjalistą w gabinecie podologa. Za sprawą tego mamy szensę też szybko wyszukać i sprawdzić gabinety podologiczne z Nowego Targu zalecane nam przez internautów. Obiecujemy, że warto poświęcić krótką chwilę, żeby dbać nie jedynie o swoją prezencję, ale nade wszystko o zdrowie swoich stóp. Zrób to na Moment.pl!