Przejdź do głównej zawartości

Podolog Nowy Sącz

Mariposa Med-Spa - zarezerwuj wizytę

Mariposa Med-Spa

Inne

Żywiecka 44, 33-300 Nowy Sącz
4.98
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Aleksandra zapewniła mi niesamowicie przyjemny czas podczas mojej wizyty, z bardzo trafnymi poradami na temat moich problemów skórnych. Dziękuję.

Salony z podobnych kategorii

STUDIO FRYZUR,  URODY I MASAŻU TRENDY & YASUMI - zarezerwuj wizytę

STUDIO FRYZUR, URODY I MASAŻU TRENDY & YASUMI

Inne

I Brygady 2A, 33-300 Nowy Sącz
Sprzedaż bonów

Podcinałam długie włosy. Swietne strzyżenie! Bardzo dokładne. Super wymodelowane na szczotce, dodatkowo wyprostowane i do tego komfortoweo bez szarpania włosów, a to żadkość przy moich długich i gęstych włosach;) Gorąco polecam i na pewno wrócę. Pozdrawiam Panią Olgę :-)

KBARTH - zarezerwuj wizytę

KBARTH

Inne

Gwardyjska 20, 33-300 Nowy Sącz
4.97
Bezpieczny salon

Szkolenie z regulacji brwi okazało się bardzo pomocne przy szkoleniu z makijażu permanentnego. Pani Kasia bardzo opanowana babeczka przekazała nam swoją wiedzę w najlepszy sposób jaki mogła zachęcając tym do dalszej kontynuacji zamierzonych celów. Z pełną satysfakcją mogę napisać że szkolenie w Kbarth było strzałem w dziesiątkę 🎯

Salon +EstheticSkin - zarezerwuj wizytę

Salon +EstheticSkin

Inne

Jana Długosza 19, 33-300 Nowy Sącz
4.95
Bezpieczny salon

Profesjonalna miła obsługa, indywidualne podejście do klienta, Pani bardzo dokładnie wszystko Nam tłumaczyła. Nie trzeba się niczym krępować, stresować i za to ogromny plus :-*. Będziemy każdemu polecać.

Sylwia Daniel Gabinet Kosmetologiczny oraz Masażu Iwona Gondek  - zarezerwuj wizytę

Sylwia Daniel Gabinet Kosmetologiczny oraz Masażu Iwona Gondek

Inne

Nadbrzeżna 59, 33-300 Nowy Sącz
4.99
Sprzedaż bonów

Usługa wykonana z dużą troską o stan paznokci. Polecony zabieg w 100% spełnił moje oczekiwania. Dziękuję bardzo za miło spędzony czas oraz profesjonalizm Pani Faustyny.

Essence & Harmonia Piękna - Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Essence & Harmonia Piękna - Studio Urody

Inne

Tarnowska 169, 33-300 Nowy Sącz
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Po raz pierwszy jestem zadowolona z makijażu. Pani Gosia spokojna mila osóbka ktora przede wszystkim slucha klienta. I efekty są widoczne. Usługa na najwyższym poziomie. I tak mogla bym zachwalać jeszcze wieki.....Polecam salon i Pania w 100%

La'Rosa BeautyMed - zarezerwuj wizytę

La'Rosa BeautyMed

Inne

Jana Sobieskiego 1A, 33-300 Nowy Sącz
5.0
Bezpieczny salon

Bardzo troskliwa,miła i profesjonalna Pani Grygiel . Pojawię się jeszcze nie raz ponieważ nabrałam zaufania i jestem zadowolona z makijażu permanentnego brwi .

Salony z tej samej miejscowości

Z jakiego powodu opłaca się wybrać się do podologa?

Sporo spośród nas zmaga się z trudnymi dolegliwościami stóp, takimi jak grzybica paznokci. Co niektórym wydają się jedynie problemem estetycznym, lecz niezadbane stopy mogą doprowadzić do bardziej poważnych konsekwencji, tego rodzaju co długotrwały ból, trudności w chodzeniu, czy nawet kłopoty ze stawami kolanowymi i kręgosłupem. Polecany podolog jest w stanie nie jedynie ekspresowo zaradzić dolegliwościom stóp, lecz także podpowiedzieć w temacie używanego obuwia, wad postawy czy uprawianego sportu, wielce poprawiając jakość życia pacjenta. Specjalista podolog z Nowego Sącza może także prędko odnaleźć sprawy, które wymagają interwencji innych specjalistów, tego typu jak lekarz ortopeda, oszczędzając nam trudności powiązanych z zaniedbanym leczeniem układu szkieletowego. Przez wzgląd na to wizyta u podologa jest zwłaszcza rekomendowana ludziom w podeszłym wieku.

Jak wybrać podologa?

W chwili, w której lekarz pierwszego kontaktu zasugeruje nam dla przykładu leczenie wrastających paznokci, nielekko jest oddzielić sprawdzonych ekspertów od podologów bez należytych kwalifikacji. Przydatny będzie Moment.pl, gdzie jest możliwość, aby zaznajomić się z opiniami osób, które wcześniej czerpali korzyść z usług wybranego przez nas podologa. W opozycji do konkurencyjnych portali tego gatunku, Moment.pl weryfikuje autentyczność dodawanych ocen, co daje gwarancję, że przygotowali je prawdziwi pacjenci, a nie podstawione osoby lub specjaliści z danej placówki.

Gdzie konkretnie pracuje rekomendowany podolog w Nowym Sączu?

Przez wzgląd na sporą liczbę gabinetów podologicznych w Nowym Sączu ciężko zdecydowanie uznać, który z nich jest najbardziej godny zaufania. Przy podejmowaniu decyzji o wyborze gabinetu wypada wziąć pod uwagę, które gabinety są wyspecjalizowane w zabiegach, których potrzebujemy. Nie bez znaczenia pozostanie precyzyjny adres wybranego podologa oraz godziny, w których jest on dostępny, w których jest on otwarty. Istotny jest też spodziewany termin wizyty (jaki w najbardziej znany placówkach może wynosić nawet wiele tygodni) oraz koszt, jaki musisz ponieść za wybrany zabieg. Powyższe dane odnajdziesz na Moment.pl, co da szansę każdemu klientowi na podjęcie decyzji, który podolog z Nowego Sącza najlepiej zaradzi problemom.

Jak zamówić termin w gabinecie podologa?

Kiedy w końcu wybierzemy odpowiedni gabinet, pozostaje tylko umówienie daty wizyty. W Moment.pl da się to osiągnąć bardzo sprawnie. Trzeba jedynie zaznaczyć procedurę, na którą się zdecydowaliśmy, a także odpowiadający czas wizyty, który planujemy zarezerwować. Dodatkowo serwis oferuje możliwość określenia konkretnego specjalisty, który ma przeprowadzać procedurę, co jest istotne, o ile interesuje nas konkretny ekspert w dużym, dającym pracę sporej ilości pracowników gabinecie. Często przytrafia się również, że podolog zatrudniony jest w placówce specjalizującej się nie wyłącznie w podiatrii - w takiej sytuacji strasznie istotne jest, aby wybrać osobę doświadczoną w rozpoznawaniu dolegliwości stóp.

Doskonałą opcją dla wyjątkowo zajętych i użytkujących smartfona odbiorców jest perspektywa włączenia aplikacji mobilnej Moment.pl, w której, tak jak na stronie www, mamy sposobność zarezerwować spotkanie z ekspertem w gabinecie podologicznym. Dzięki temu mamy możliwość także szybko odszukać i porównać gabinety podologów z Nowego Sącza zachwalane nam przez znajomych. Obiecujemy, że warto zainwestować ten czas, aby dbać nie wyłącznie o swoją prezencję, ale nade wszystko o swoje stopy. Zrób to łatwo na Moment.pl!