Przejdź do głównej zawartości

Podolog Lublin

Bezpieczny salon
Arpine Cosmetology - zarezerwuj wizytę

Arpine Cosmetology

Inne

Jana Sawy 8/01, 20-632 Lublin
4.95
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Zawsze jestem zadowona z wizyt. Wszystkie Panie, które robiły mi paznokcie w tym salonie podchodzą bardzo profesjonalnie do swoich zadań. Paznokcie są zrobione z bardzo duża starannością, długo się trzymają. Salon ma duży wybór kolorów lakierów, co jest ogromnym plusem. Bardzo polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia - zarezerwuj wizytę

DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Inne

Ziemska 86, 21-002 Marysin Lublin
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Chodzę do dr Uroda od dłuższego czasu, czuje się zawsze zadbana i zaopiekowana, bardzo wysoki poziom miejsca, podgrzewane łóżko nadaje komfort zabiegowi, chętnie wracam i Polecam

Bezpieczny salon
Jasmine - zarezerwuj wizytę

Jasmine

Inne

Nałęczowska 18, 20-701 Lublin
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Infuzja tlenowa - zabieg w wykonaniu pani Pauliny czysta przyjemność, pełen relaks a efekty od razu widoczne. Fachowe doradztwo, przemiła atmosfera. Już nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu. Manicure w wykonaniu pani Pauliny jak zawsze z niezwykłą starannością o wszystkie detale. Bardzo polecam ❤❤❤

Płatności online
Bezpieczny salon
Shine Nails & Beauty - zarezerwuj wizytę

Shine Nails & Beauty

Inne

Krochmalna 21, 20-402 Lublin
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Każda moja wizyta w tym salonie kończy się przepięknym uśmiechem zadowolenia. Praca każdej z dziewczyn to pełny profesjonalizm. Fantastyczne podejście do klienta. Rozmowa, uśmiech, pomoc i przede wszystkim wykonanie usługi tak jak tego oczekuje klient. Gorąco polecam 😍😍😍

Płatności online
Bezpieczny salon
Justyna Pawłowska Instytut - zarezerwuj wizytę

Justyna Pawłowska Instytut

Inne

Witolda Chodźki 31, 20-093 Lublin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Najlepszy gabinet w Lublinie! Obie Panie miłe, pomocne i przede wszystkim pełne wiedzy! Lazdy zabieg wykonany w najwyższych standardach z najwyższą starannością. Kolejna wizyta juz umówiona 😍

Laser Look - zarezerwuj wizytę

Laser Look

Inne

Głęboka 10/36, 20-612 Lublin
Rezerwacja przez Booksy

Postępy w leczeniu widać zdecydowanie, paznokieć odrasta zdrowy w normalnym kolorze, polecam dla wszystkich którzy zmagają się z chorobą od wielu lat i tradycyjne lekarstwa nie przynoszą efektu.

Salony z podobnych kategorii

Gabinet podologa w Lublinie powinien być przede wszystkim wyposażony w profesjonalny sprzęt. Zatrudnieni powinni być w nim natomiast wysokiej klasy specjaliści. Obie te cechy wpływają na zaufanie klientów oraz bezpieczeństwo wykonywanych tam zabiegów. Podolog oraz pozostały zatrudniony w tym miejscu personel, powinien charakteryzować się dużą empatią, cierpliwością oraz zrozumieniem.

Dobry gabinet podologiczny - higiena i bezpieczeństwo

Podstawą w gabinecie podologicznym jest czystość, która przekłada się także na świadomość, zaangażowanie oraz doświadczenie personelu. W prawidłowo wyposażonym gabinecie konieczna jest umywalka z płynem do mycia i dezynfekcji dłoni, także jednorazowe ręczniki. Znaczenie ma również aranżacja wnętrza, a także jakość wyposażenia. Po każdym zabiegu podłoga powinna być dokładnie zdezynfekowana, dlatego pod żadnym pozorem nie powinny się na niej znajdować resztki zrogowaciałego naskórka czy inne pozostałości wcześniejszych zabiegach. Szafki oraz blaty robocze powinny być schludne i czyste.

Dobry podolog w Lublinie pracuje na wysokiej jakości sprzęcie

Duże doświadczenie podologa to nie wszystko. Aby jego praca była efektywna, ważny jest wysokiej jakości sprzęt. Sprzęt medyczny to jeden z czynników decydujących o bezpieczeństwie pracy. Fotel powinien być ciężki i solidny, wyścielany jednorazowymi podkładami w celu zabezpieczenia sprzętu jak i pacjenta. Fotel podologiczny nie powinien się niekontrolowanie przechylać ani bujać, dodatkowym zabezpieczeniem są boczne podramienniki, które zwiększają bezpieczeństwo dzieci i osób starszych.

Podolodzy z Lublina dbają o sterylność narzędzi

Podstawą w pracy podologa są sterylne narzędzia. Jeśli to tylko możliwe specjaliści korzystają z akcesoriów jednorazowych. W przypadku wielorazowych sterylizacja stanowi podstawę bezpiecznie przeprowadzonego zabiegu, ponieważ sama dezynfekcja nie jest wystarczającą ochroną przed zakażeniami. Dezynfekcja jest wyłącznie etapem wstępnym (mycie narzędzi), który nie niszczy form przetrwalnikowych mikroorganizmów.  Takie działanie posiada natomiast sterylizacja. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, narzędzia należy przechowywać w zamykanych pojemnikach, szufladzie lub szafce, aby uniknąć uszkodzenia opakowań.

Jak znaleźć dobrego podloga?

W poszukiwaniu podologa w Lublinie, warto skorzystać z portalu moment.pl, który oferuje wiele atrakcyjnych rozwiązań. Przede wszystkim możliwość sprawdzenia opinii o gabinecie, ale także cennika. Oprócz tego pozwala na zarezerwowanie wolnego terminu usługi przez internet za pomocą wygodnego formularza. Portal ma przejrzyste filtry, ułatwiające wyszukiwanie.