Przejdź do głównej zawartości

Podolog Lublin

Studio M Gabinet Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Studio M Gabinet Kosmetologii

Inne

Górska 1, 20-863 Lublin
4.97

Pierwsza wizyta i od razu bardzo udana🙂 manicure bardzo profesjonalny, nigdy nie robiłam tego typu zabiegu ale Pani Monika cierpliwie zajęła się moimi paznokciami i doradziła w sprawie koloru. W salonie robiłam też dodatkowe dziurki w uchu i wszystko goi się bardzo dobrze i bez komplikacji. Umówiłam się już na kolejną wizytę.

Płatności online
Bezpieczny salon
Jasmine - zarezerwuj wizytę

Jasmine

Inne

Nałęczowska 18, 20-701 Lublin
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dobrze wyposażony gabinet, Pani kosmetyczka profesjonalnie zajęła się moja cerą, doradzila też jakich kosmetyków używać, na co zwracać uwagę i dobrze dobrała zabieg na twarz. Polecam!

M&M Beauty - zarezerwuj wizytę

M&M Beauty

Inne

aleja Warszawska 21A, 20-803 Lublin
4.99

Polecam z całego serca. Personel ma jest bardzo sympatyczny, kompetentny z wiedzą na wysokim poziomie. Warto zagościć skorzystać z różnych zabiegów. Ja już od pierwszego zabiegu zakochałam się w tym miejscu i zabralam tam córkę. Ona też jest zachwycona. 🙂

Płatności online
Bezpieczny salon
DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia - zarezerwuj wizytę

DR URODA - Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Inne

Ziemska 86, 21-002 Marysin Lublin
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Makijaż wykonany dobrze, ladnie i profesjonalnie. Pani Asia ma pewną rękę i doswiadczenie, dlatego bez obaw oddalam jej swoje oczy. Z efektu jestem zadowolona, na pewno skorzystam ponownie. Dziękuję i polecam innym.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Sztuka Piękna - zarezerwuj wizytę

Sztuka Piękna

Inne

Tomasza Strzembosza 11, 20-153 Lublin
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Piękny makijaż. W rękach Pani Klaudii poczułam się naprawdę wyjątkowo. Profesjonalne kosmetyki i dobór palety kolorów. Najpiękniejszy makijaż jaki miałam w ostatnich czasach. Polecam ♥️

Gabinet podologa w Lublinie powinien być przede wszystkim wyposażony w profesjonalny sprzęt. Zatrudnieni powinni być w nim natomiast wysokiej klasy specjaliści. Obie te cechy wpływają na zaufanie klientów oraz bezpieczeństwo wykonywanych tam zabiegów. Podolog oraz pozostały zatrudniony w tym miejscu personel, powinien charakteryzować się dużą empatią, cierpliwością oraz zrozumieniem.

Dobry gabinet podologiczny - higiena i bezpieczeństwo

Podstawą w gabinecie podologicznym jest czystość, która przekłada się także na świadomość, zaangażowanie oraz doświadczenie personelu. W prawidłowo wyposażonym gabinecie konieczna jest umywalka z płynem do mycia i dezynfekcji dłoni, także jednorazowe ręczniki. Znaczenie ma również aranżacja wnętrza, a także jakość wyposażenia. Po każdym zabiegu podłoga powinna być dokładnie zdezynfekowana, dlatego pod żadnym pozorem nie powinny się na niej znajdować resztki zrogowaciałego naskórka czy inne pozostałości wcześniejszych zabiegach. Szafki oraz blaty robocze powinny być schludne i czyste.

Dobry podolog w Lublinie pracuje na wysokiej jakości sprzęcie

Duże doświadczenie podologa to nie wszystko. Aby jego praca była efektywna, ważny jest wysokiej jakości sprzęt. Sprzęt medyczny to jeden z czynników decydujących o bezpieczeństwie pracy. Fotel powinien być ciężki i solidny, wyścielany jednorazowymi podkładami w celu zabezpieczenia sprzętu jak i pacjenta. Fotel podologiczny nie powinien się niekontrolowanie przechylać ani bujać, dodatkowym zabezpieczeniem są boczne podramienniki, które zwiększają bezpieczeństwo dzieci i osób starszych.

Podolodzy z Lublina dbają o sterylność narzędzi

Podstawą w pracy podologa są sterylne narzędzia. Jeśli to tylko możliwe specjaliści korzystają z akcesoriów jednorazowych. W przypadku wielorazowych sterylizacja stanowi podstawę bezpiecznie przeprowadzonego zabiegu, ponieważ sama dezynfekcja nie jest wystarczającą ochroną przed zakażeniami. Dezynfekcja jest wyłącznie etapem wstępnym (mycie narzędzi), który nie niszczy form przetrwalnikowych mikroorganizmów.  Takie działanie posiada natomiast sterylizacja. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa, narzędzia należy przechowywać w zamykanych pojemnikach, szufladzie lub szafce, aby uniknąć uszkodzenia opakowań.

Jak znaleźć dobrego podloga?

W poszukiwaniu podologa w Lublinie, warto skorzystać z portalu moment.pl, który oferuje wiele atrakcyjnych rozwiązań. Przede wszystkim możliwość sprawdzenia opinii o gabinecie, ale także cennika. Oprócz tego pozwala na zarezerwowanie wolnego terminu usługi przez internet za pomocą wygodnego formularza. Portal ma przejrzyste filtry, ułatwiające wyszukiwanie.