Leczenie wrastających paznokci Kraków

Aquasun

Aquasun

Inne

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
Bezpieczny salon

Jak zwykle Pani Kinga to profesjonalistka i przy okazji bardzo miła. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za profesjonalną obsługę i miłą atmosferę. Kaśka.

Sprzedaż bonów
KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Inne

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
Bezpieczny salon

Zawsze profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.Rzetelność i uczciwość to podstawa w tym salonie. Nigdy nie naciagają na niepotrzebne zabiegi kosmetyczne. Potrafią trafnie ocenić nasze potrzeby ,dysponując przy tym doskonałym sprzętem i imponująca wiedzą, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Szczerze polecam

Sprzedaż bonów
Studio Viola

Studio Viola

Inne

aleja Kijowska 57, 30-079 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Salon Urody i Makijażu Permanentnego Wioletty Kolasa to wyjątkowe miejsce, w którym specjaliści z wieloletnim doświadczeniem kompleksowo zadbają o Twoje ciało. Zabiegi w Naszym Salonie wykonywane są z zachowaniem ścisłej higieny i zastosowaniem wysokiej jakości kosmetyków.

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
CUSTOMHAIR.PL

CUSTOMHAIR.PL

Inne

PAWLIKOWSKIEGO 6/3, 31-127 KRAKÓW
5.0

Jestem bardzo zadowolona z manicuru i pedicuru. Został wykonany z dużą starannością. Nikt jeszcze nie zrobił mi tak dobrze paznokci. Poza tym miejsce jest bardzo fajne. Mimo, że w centrum Krakowa to można się odprężyć i posłuchać za oknem śpiewu ptaków. Z pewnością tutaj wrócę i będę polecać to miejsce moim znajomym.