Leczenie wrastających paznokci Kraków

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Inne

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
5.0
220 opinii

wszystko wspaniale ..a przedłużanie paznokci u rąk i rekonstrukcja jednego paznokcia o stopy przeszły moje najśmielsze oczekiwania...płytka jest cieniutka. ma piękny kształt i wygląda absolutnie naturalnie... jestem zachwycona

Aquasun

Inne

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
380 opinii

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!

Salony z podobnych kategorii

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
671 opinii

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

Blue Nails&Beauty

Inne

Lubostroń, 15, 30-383 Kraków
5.0
667 opinii

100% satysfakcji! Pani Tamara jest absolutną profesjonalistką, potrafi bardzo dobrze doradzić a efekt końcowy był lepszy niż na zdjęciu z pomysłem na zdobienie, które jej pokazałam.