Leczenie pękających pięt Warszawa Śródmieście

1198 wyników

Alestopa.pl- gabinet podologiczny

Podolog

Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5, 02-952 Warszawa
5.0
102 opinie

Pani Wiktoria wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Jest miła, cierpliwa, usmiechnieta i dokładna w tym co robi. Widac że zależy jej na kazdym pacjencie. "Gdy będzie boleć proszę dzwonić i przychodzic" - rzadko spotykane podejscie do problemu. Ból znikł już podczas pierwszej wizyty. Polecam każdemu... I DZIEKUJE! ;) Do zobaczenia!

Salony z podobnych kategorii

Fifty Fifty Concept

Podolog

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1240 opinii

Pani Ola pełna profeska ;) ciepła, uprzejma i nieziemsko ładna. Dobrała zabieg bezpieczny dla mnie z buzującymi hormonami i Synka, którego karmię piersią. Będę wracać! Kolejna wizyta zaklepana. Gorąco polecam.

Ce-Ce Beauty Clinic

Podolog

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14944 opinie

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.

BABINIEC Girl’s

Podolog

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1269 opinii

Pani Gosia jest absolutną mistrzynią w swoim fachu. Świetnie doradza w sprawie fryzury i dalszej pielęgnacji, dba o szczegóły i przede wszystkim podchodzi do klienta indywidualnie. Włosy są widocznie gładsze, a delikatne (pod)cięcie super się układa. Myślę, że wrócę do Pani Gosi na koloryzację.