Leczenie pękających pięt Warszawa

3583 wyniki

FootMedica

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa
5.0
112 opinii

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, profesjonalna obsługa, przyjemna atmosfera. Pani Pavlina dokładnie wszystko wyjaśniła, przedstawiła konkretnie dalsze kroki i była bardzo zaangażowana. Jestem po pierwszej wizycie, ale wybieram się na kolejną i po pierwszych wrażeniach serdecznie polecam!

SanapeS

Foksal 12/14, 00_366 Warszawa
5.0
73 opinie

Wizyta odbyła się o czasie. Pani w kompetentny i wyczerpujący sposób odpowiedziała na moje pytania i wątpliwości oraz przekazała informacje dot. dalszej pielęgnacji stopy.

Alestopa.pl- gabinet podologiczny

Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5, 02-952 Warszawa
5.0
83 opinie

Pani Wiktoria wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Jest miła, cierpliwa, usmiechnieta i dokładna w tym co robi. Widac że zależy jej na kazdym pacjencie. "Gdy będzie boleć proszę dzwonić i przychodzic" - rzadko spotykane podejscie do problemu. Ból znikł już podczas pierwszej wizyty. Polecam każdemu... I DZIEKUJE! ;) Do zobaczenia!

Esti Life

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
4.9
39 opinii

jestem bardzo zadowolona. Oczywiście że będę stałą klientką p. Natalii. Opiekuje się moimi stopami od lat i mam nadzieję że nie przestanie. A salon bardzo przyjemny, obsługa przemiła i profesjonalna.

Plaza Salon

Żurawia 2, 00-503 Warszawa
5.0
11 opinii

Plaza Salon - wytworny salon kosmetyczny w sercu Warszawy. Nasze atuty: • nowa firma oferująca luksusowe usługi w dziedzinie kosmetyki, założona przez przedstawicielkę najmłodszego pokolenia rodziny z wieloletnią tradycją pracy w tej branży; • młody lecz doświadczony zespół pracownikó

Podofeet - gabinet podologiczny

Gen. K. Sosnkowskiego 16 / 18, 02-495 Warszawa
5.0
6 opinii

Podofeet to gabinet podologiczny zajmujący się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Oferuje zabiegi z zakresu pedikiuru leczniczego ( m.in. usuwanie odcisków, modzeli, pękających pięt), korekcję wrastających paznokci ( klamry, kostka Arkady), zabiegi na paznokcie pourazowe, zdeformowane - reko

Salony z podobnych kategorii

Ce-Ce Beauty Clinic

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
14208 opinii

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.

Fifty Fifty Concept

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
884 opinie

W fifty fifty byłam drugi raz. Tym razem u Rafała. Powiem tylko że to była najlepsza wizyta u fryzjera w moim życiu. Rafał jest profesjonalistą w każdym calu: z pomysłem, wizją, umiejętnościami i ogromnym poczuciem humoru. Włosy zrobione pięknie i mimo rozjaśniania w doskonałej kondycji. Wyszłam z szerokim uśmiechem na twarzy.