Przejdź do głównej zawartości

Leczenie grzybicy paznokci Warszawa

Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Inne

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bloomea bardzo fajny zabieg. Skóra po zabiegu jest rozjaśniona i gładka. Pani Magda wszystko wyjasnila i cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Polecam! Zapisałam się na kolejny raz. Pozdrawiam.

Dermapes - zarezerwuj wizytę

Dermapes

Inne

Eugeniusza Romera 10 lokal B1, 02-784 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

jestem bardzoooo zadowolona, długo szukałam takiego miejsca. Otrzymałam bardzo dokładne informacje dot mojego problemu oraz wspaniale i bardzo dokładnie wykonany zabieg oczyszczenia paznokci. Gabinet bardzo czysty co dla mnie jest bardzo ważne. Na pewno zostanę stała klientką, bardzo dziękuje

FootMedica - zarezerwuj wizytę

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo miła atmosfera, czułam, że jestem w dobrych rękach i Pani która się mną zajmuje ma wiedzę na temat mojego problemu. Nie czułam presji naciągania na dodatkowe zabiegi, co jest częsta praktyką w różnych gabinetach.

Afryka Day Spa - zarezerwuj wizytę

Afryka Day Spa

Inne

Wiślana 74 lok. 1, 05-092 Łomianki
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo miła, życzliwa atmosfera. Afryka Day SPA przewyższył moje oczekiwania. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Pani Ania i pan dr Jędras bardzo sympatyczni, taktowni i delikatni. Już w recepcji spotkałam się z dużą serdecznością i życzliwością. Szczerze polecam.

Medipes Gabinet Podologiczny Anna Czysz - zarezerwuj wizytę

Medipes Gabinet Podologiczny Anna Czysz

Inne

Jana Pawła II 40 lok 3, 05-077 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Ania to czarodziejka od stóp! Wiele lat męczyłam się z odciskami a teraz jestem drugi raz na wizycie i problem znika w oka mgnieniu! Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera!

ARS COSMETICA - zarezerwuj wizytę

ARS COSMETICA

Inne

Warszawska 19/1b, 05-200 Wołomin
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

ARS COSMETICA istnieje od 2012r. Mieści się w WOŁOMINIE przy UL. WARSZAWSKIEJ 19/1B. To tu, w trosce o najwyższą jakość usług, wykonujemy zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Miła atmosfera, przytulne wnętrza i niebanalny wystrój, pozwalają każdej Pani poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Salony z podobnych kategorii