Przejdź do głównej zawartości

Podolog Kraków Podgórze

Bezpieczny salon
Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Wszystkie zabiegi były niezwykle efektywne. Stopy są bardzo dobrze nawilżone. Maska clarify ma zaskakująco silne działanie po masce revitalize skóra jest o wiele delikatniejsza niż wcześniej, odżywiona i silnie nawilżona.

Płatności online
Loveliness Beauty Room  - zarezerwuj wizytę

Loveliness Beauty Room

Inne

Bagrowa 80/44, 30-733 Kraków
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów

Chodzę do Pani Pauliny już od dłuższego czasu, zawsze jestem bardzo zadowolona. Usługa na najwyższym poziomie, szybko, sprawnie, ale też bardzo dokładnie. Pazurki są śliczne, wzory niepiwtarzalne. Wszystko co sobie zamarzę pani Paulinka zrobi, nawet motylka ;) Bardzo dziękuję i polecam wszystkim ten salon. Pozdrawiam

Bezpieczny salon
AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne  - zarezerwuj wizytę

AB Studio Fryzjersko-Kosmetyczne

Inne

Płaszowska 27 , 30-713 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Pani Ewelina jest rewelacyjna ! Usługa wykonana perfekcyjnie a paznokcie wyglądają jak małe dzieła sztuki . Zdobienie , pomysł i dokładność w wykonaniu - rewelacja . Gorąco polecam :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio urody i zdrowia Kwiteń - zarezerwuj wizytę

Studio urody i zdrowia Kwiteń

Inne

Lipska 49, 30-721 Kraków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam w 100% cudowne Panie! Ja osobiście polecam panią Anie! Niesamowicie precyzyjnie wykonane manicure oraz pedicure,jak co miesiąc! Zawsze tak jak chce! Polecam gorąco ❤️🌸

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
My Body Clinic - zarezerwuj wizytę

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Polecam! Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w przemiłej atmosferze (jak zawsze) ;). Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem, (również wtedy, gdy jest to kolejna wizyta). Za każdym razem, co oczywiście odbieram na plus, jesteśmy informowani o właściwej pielęgnacji skory po zabiegach. W razie pytań, zawsze uzyskuję odpowiedź.

Piękne i zadbane stopy to nie tylko komfort w czasie letnich dni, ale również ważny element zdrowia. Pękające pięty albo wrastające paznokcie to problem, który znacznie może utrudnić codziennie funkcjonowanie, a także skutecznie obniżyć samopoczucie. Wiele osób rezygnuje z noszenia odkrytych butów właśnie ze względu na nieestetyczne zmiany na stopach. Zamiast jednak ukrywać niedoskonałości, lepiej zacząć je usuwać. Jeśli zatem Twoje stopy potrzebują pomocy lub właściwej pielęgnacji, sprawdź najbliższy gabinet  podologa na Podgórzu i odzyskaj radość.

Czym zajmują się gabinety podologiczny w Krakowie na Podgórzu?

Specjaliści w dziedzinie podologii zajmują się kompleksową pielęgnacją kończyn dolnych. Ich działają mają charakter prewencyjny lub korekcyjny w zależności od istniejących problemów. Podolog posiada ogromną wiedzę z różnych dziedzin, dzięki czemu łączy posiadane informacje i skutecznie prowadzi oddziaływania terapeutyczne. W razie poważnych zmian i zaburzeń w obrębie stopy podolog może zlecić konsultację z lekarzem. W codziennej pracy specjalista łączy elementy ortopedii, kosmetologii czy dermatologii. Wykonuje zabiegi i czynności związane z pielęgnacją skóry i paznokci, a także prowadzi działania profilaktyczne. Wiedza podologiczna obejmuje również wiedzę z zakresu anatomii, diabetologii i chirurgii.

Kiedy udać się do podologa?

Podolog jest specjalistą, który zajmuje się dbaniem o wygląd stóp. Należy się do niego udać w przypadku, gdy zauważymy jakiekolwiek niepokojące  lub nieestetyczne zmiany w obrębie narządu ruchu. Podolog na Podgórzu zajmuje się między innymi diagnozą, profilaktyką i leczeniem: odcisków, wrastających paznokci, nagniotków, modzeli, nadmierną potliwością stóp, pękającymi piętami czy zmianami w obrębie paznokcia. 

Najpowszechniejsze problemy, którymi zajmuje się podolog

Obserwujesz u siebie wrastający paznokieć? Do tego stopa puchnie i boli? Podolog znajdzie dogodne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się zdrową stopą i gładką, równą płytką paznokcia. Istnieje wiele skutecznych metod, które rozwiązują tego typu problemy (klamry, zabieg metodą Arkady, tamponady), w ostateczności wykonuje się również rekonstrukcję paznokcia. Najczęściej pacjenci zgłaszają się jednak z odciskami, nagniotkami czy modzelami, które zmieniają wygląd stopy i powodują, że wygląda mniej estetycznie. Powstają one między innymi przez źle dobrane obuwie, dlatego oprócz ich usunięcia, warto ustalić przyczynę problemu, która w przyszłości powoli uniknąć nawrotów zmian. Równie często pacjenci zgłaszają się z nadmierną potliwością czy  przesuszeniem skóry. Zdarzają się również przypadku łuszczącej, zrogowaciałej stopy. Również z tego typu dolegliwościami podolodzy doskonale sobie radzą. Oprócz tego zmiany dotyczą również kształtu czy koloru płytki paznokcia. W pierwszej kolejności, po ustaleniu diagnozy, podolog wykonuje zwykle zabiegi wzmacniające oraz przeprowadza zabiegi pielęgnacyjne. Dopiero w ostateczności podejmuje się rekonstrukcji paznokcia, gdy inne metody nie przynoszą oczekiwanych skutków. 

Jak umówić się do podologa?

Jeśli obserwujesz u siebie jakikolwiek z przytoczonych problemów, to nie zastanawiaj się, tylko skorzystaj z konsultacji podologicznej. Możesz się na nią szybko i bezpiecznie umówić, nie wychodząc nawet z domu. Wystarczy, że skorzystasz z portalu moment.pl. Strona gromadzi gabinety podologiczne, które skategoryzowane są według miast. Dzięki temu znajdziesz miejsce blisko swojego domu. Jednocześnie możesz sprawdzić opinie innych klientów.