Przejdź do głównej zawartości

Podolog Kraków

Bezpieczny salon
BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Inne

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

U Pani Soni byłam pierwszy raz na manicure czego zupełnie nie żałuję. Pierwsze zdobienia w życiu zrobiła mi zdecydowanie odpowiednia osoba. Nie pożałowałam a zapragnęłam więcej. Piękne, estetyczne i bardzo trwałe wykonanie. Dziękuję również za koncepcję, która autorsko wynikała z pomysłu Pani Soni. Zdecydowanie polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Blue Nails&Beauty - zarezerwuj wizytę

Blue Nails&Beauty

Inne

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jak zawsze doskonała jakość usług. P. Alina stosuje indywidualne podejście do każdej klientki i wykonuje wszystkie zabiegi z najwyższą dbałością o detale. Zdecydowanie polecam!

Bezpieczny salon
Beauty M Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Wszystkie zabiegi były niezwykle efektywne. Stopy są bardzo dobrze nawilżone. Maska clarify ma zaskakująco silne działanie po masce revitalize skóra jest o wiele delikatniejsza niż wcześniej, odżywiona i silnie nawilżona.

Płatności online
Loveliness Beauty Room  - zarezerwuj wizytę

Loveliness Beauty Room

Inne

Bagrowa 80/44, 30-733 Kraków
4.97
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Chodzę do Pani Pauliny już od dłuższego czasu, zawsze jestem bardzo zadowolona. Usługa na najwyższym poziomie, szybko, sprawnie, ale też bardzo dokładnie. Pazurki są śliczne, wzory niepiwtarzalne. Wszystko co sobie zamarzę pani Paulinka zrobi, nawet motylka ;) Bardzo dziękuję i polecam wszystkim ten salon. Pozdrawiam

TEASHI nail lab - Armii Krajowej / Bronowice / Kraków - zarezerwuj wizytę

TEASHI nail lab - Armii Krajowej / Bronowice / Kraków

Inne

Armii Krajowej 12/lok. 4, 30-150 Kraków
4.93
Rezerwacja przez Booksy

wspaniałe miejsce, przepiękny wystrój, niesamowicie miła kadra, a przede wszystkim - rewelacyjny profesjonalizm wykonanego pedicure. jestem zachwycona i od niedługiego czasu bywam regularnie, na pewno zostanę na dłużej i będę polecać to miejsce mojej mamie i przyjaciółkom. wspaniale, że takie miejsce istnieje na mapie Krakowa.

Podolog to ceniony specjalista bardzo wysokiej klasy. Dobry podolog w Krakowie to doskonały ekspert, który pracuje dla każdego człowieka mającego problemy ze stopami. Solidny gabinet podologiczny z Krakowa pracuje dobrze i wspiera każdego, kto takiego wsparcia potrzebuje. Podolodzy z Krakowa przyjmują w solidnym gabinecie. Specjalista tej klasy zna się na leczeniu chorób stóp. Jego praca jest potrzebna, pomaga poprawić dobry stan stóp. Podolog nie jest lekarzem, ale raczej specjalistą z dziedziny kosmetologii. Podolog musi współpracować z innymi specjalistami: dermatologami czy chirurgami. Pełne leczenie jest najważniejsze - sam podolog nie zdziała wszystkiego, musi współpracować z innymi ekspertami. Taka współpraca jest bardzo dobra i spokojnie można z niej korzystać. 

Z jakim problemem trzeba pójść do podologa?

Osoby mające wrastające paznokcie, grzybicę stóp, haluksy, odciski oraz inne schorzenia. Podolog pomoże leczyć schorzenia i zajmie się pielęgnacją stóp. Dzięki spotkaniom z takim ekspertem można cieszyć się pięknymi stopami i dobrym ich stanem. Solidny podolog dba o każdą osobę, wie jak jej poradzić i jak zadbać o stopy. Jeśli dostrzega potrzebę porady medycznej to zachęca klienta do złożenia takiej wizyty. Ekspert pomoże także w sytuacji, gdy pięty są suche albo pękają. Jest to duży problem wielu osób. Dzięki specjaliście można pożegnać się z takim problemem i chodzić po świecie zgrabnymi stopami bez najmniejszych problemów, bez uszczerbku dla zdrowia. Ładne stopy to nie tylko marzenie, lecz objaw zdrowia oraz witalności. Dzięki podologowi z Krakowa jest to jak najbardziej realna sytuacja. 

Co jeszcze powinno zachęcić do wizyty u podologa?

Brodawki powinny być pokazane podologowi do kontroli. Brodawki mogą być objawem wirusa HPV. Odciski także należy pokazać takiemu ekspertowi. Zniekształcenia takie powstają, gdy człowiek nosi złe obuwie. Ból spowodowany przez takie odciski może powodować problemy z chodzeniem. Jest to niepokojąca dolegliwość. Podolog może także poradzić w tej sprawie. Wizyta u takiego lekarza zaczyna się od wywiadu lekarskiego. Później lekarz bada podobaroskopem. Jest to specjalna mata. Obraz z niej jest przekazywane do komputera. Dzięki takiemu badaniu pacjent widzi obraz chodu pacjenta, sposób stawiania stóp. Podolog sprawdza również jaka jest ruchomość stawów. Po badaniu podolog określa czy niezbędne są specjalistyczne wkładki do butów. Jeśli są potrzebne to pacjent musi wybrać się do specjalistycznego gabinetu. Gabinet podologiczny z Krakowa zatrudnia doskonałych specjalistów z dziedziny podologii, którzy potrafią zadbać o stopy. Jest to doskonałe działanie dla pań, panów, dzieci i młodzieży. Coraz częściej dzieci i młodzież zmagają się z problemami ze stopami. Nie należy ich lekceważyć, lecz od razu zająć się nimi i zadbać o szybkie leczenie. Atutem kliniki są bardzo kompleksowe terapie, nowoczesne wyposażenie, kompetentni specjaliści, sterylizowanie narzędzi po każdym pacjenci, wieloletnie doświadczenie. Wszystko to przekłada się na jakość usług oraz ich wielką solidność. Klienci doceniają działania podologa i chętnie poddają się oględzinom. Stopy są ważne, bez dbałości o nie trudno jest żyć, przemieszczać się i zachować dobre samopoczucie. Podolog dba o stopy starannie, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie. Gabinet podologiczny z Krakowa to doskonałe miejsce pełne specjalistów oraz dbające o klientów w sposób modelowy. Warto zapisać się na wizytę, zapłacić za nią i zdiagnozować dokładnie stopy, sprawdzić stan ich zdrowia.