Przejdź do głównej zawartości

Podolog Kraków

Bezpieczny salon
BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Inne

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Keratynowe prostowanie u pani Agnieszki jak zwykle super. Podobnie jak manicure hybrydowy u pani Simony. W dodatku odkąd robię manicure w Bunique skończyły się problemy ze strzępiącymi się skórkami. Polecam obie panie i salon bardzo gorąco.

TEASHI nail lab - Armii Krajowej / Bronowice / Kraków - zarezerwuj wizytę

TEASHI nail lab - Armii Krajowej / Bronowice / Kraków

Inne

Armii Krajowej 12/lok. 4, 30-150 Kraków
4.95

Manicure i pedicure wykonane z niespotykana precyzją. Wizyta przebiegła komfortowo, czułam się bezpiecznie z racji zachowania wszelkich środków ostrożności w salonie. Co najważniejsze, narzędzia do manicure/pedicure zawsze sterylne.

Płatności online
Bezpieczny salon
Aquasun - zarezerwuj wizytę

Aquasun

Inne

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem po wizycie u Pani Kingi, jak zwykle manicure zrobiony profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Pani Kinga jest przesympatyczną, uśmiechniętą i bardzo pomocną osóbką. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo serdecznie polecam studio kosmetyczne AQUASUN. Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa oraz przemiła atmosfera. Dziękuję :)

Podolog to ceniony specjalista bardzo wysokiej klasy. Dobry podolog w Krakowie to doskonały ekspert, który pracuje dla każdego człowieka mającego problemy ze stopami. Solidny gabinet podologiczny z Krakowa pracuje dobrze i wspiera każdego, kto takiego wsparcia potrzebuje. Podolodzy z Krakowa przyjmują w solidnym gabinecie. Specjalista tej klasy zna się na leczeniu chorób stóp. Jego praca jest potrzebna, pomaga poprawić dobry stan stóp. Podolog nie jest lekarzem, ale raczej specjalistą z dziedziny kosmetologii. Podolog musi współpracować z innymi specjalistami: dermatologami czy chirurgami. Pełne leczenie jest najważniejsze - sam podolog nie zdziała wszystkiego, musi współpracować z innymi ekspertami. Taka współpraca jest bardzo dobra i spokojnie można z niej korzystać. 

Z jakim problemem trzeba pójść do podologa?

Osoby mające wrastające paznokcie, grzybicę stóp, haluksy, odciski oraz inne schorzenia. Podolog pomoże leczyć schorzenia i zajmie się pielęgnacją stóp. Dzięki spotkaniom z takim ekspertem można cieszyć się pięknymi stopami i dobrym ich stanem. Solidny podolog dba o każdą osobę, wie jak jej poradzić i jak zadbać o stopy. Jeśli dostrzega potrzebę porady medycznej to zachęca klienta do złożenia takiej wizyty. Ekspert pomoże także w sytuacji, gdy pięty są suche albo pękają. Jest to duży problem wielu osób. Dzięki specjaliście można pożegnać się z takim problemem i chodzić po świecie zgrabnymi stopami bez najmniejszych problemów, bez uszczerbku dla zdrowia. Ładne stopy to nie tylko marzenie, lecz objaw zdrowia oraz witalności. Dzięki podologowi z Krakowa jest to jak najbardziej realna sytuacja. 

Co jeszcze powinno zachęcić do wizyty u podologa?

Brodawki powinny być pokazane podologowi do kontroli. Brodawki mogą być objawem wirusa HPV. Odciski także należy pokazać takiemu ekspertowi. Zniekształcenia takie powstają, gdy człowiek nosi złe obuwie. Ból spowodowany przez takie odciski może powodować problemy z chodzeniem. Jest to niepokojąca dolegliwość. Podolog może także poradzić w tej sprawie. Wizyta u takiego lekarza zaczyna się od wywiadu lekarskiego. Później lekarz bada podobaroskopem. Jest to specjalna mata. Obraz z niej jest przekazywane do komputera. Dzięki takiemu badaniu pacjent widzi obraz chodu pacjenta, sposób stawiania stóp. Podolog sprawdza również jaka jest ruchomość stawów. Po badaniu podolog określa czy niezbędne są specjalistyczne wkładki do butów. Jeśli są potrzebne to pacjent musi wybrać się do specjalistycznego gabinetu. Gabinet podologiczny z Krakowa zatrudnia doskonałych specjalistów z dziedziny podologii, którzy potrafią zadbać o stopy. Jest to doskonałe działanie dla pań, panów, dzieci i młodzieży. Coraz częściej dzieci i młodzież zmagają się z problemami ze stopami. Nie należy ich lekceważyć, lecz od razu zająć się nimi i zadbać o szybkie leczenie. Atutem kliniki są bardzo kompleksowe terapie, nowoczesne wyposażenie, kompetentni specjaliści, sterylizowanie narzędzi po każdym pacjenci, wieloletnie doświadczenie. Wszystko to przekłada się na jakość usług oraz ich wielką solidność. Klienci doceniają działania podologa i chętnie poddają się oględzinom. Stopy są ważne, bez dbałości o nie trudno jest żyć, przemieszczać się i zachować dobre samopoczucie. Podolog dba o stopy starannie, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie. Gabinet podologiczny z Krakowa to doskonałe miejsce pełne specjalistów oraz dbające o klientów w sposób modelowy. Warto zapisać się na wizytę, zapłacić za nią i zdiagnozować dokładnie stopy, sprawdzić stan ich zdrowia.