Przejdź do głównej zawartości

Podolog Koszalin

Koszalińskie Centrum Stopy - zarezerwuj wizytę

Koszalińskie Centrum Stopy

Inne

Spółdzielcza 5/1, 75-205 Koszalin
4.99
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i usługi Pani Justynki-Podolog. Pełen profesjonalizm i znakomita atmosfera podczas zabiegów.Dziś mogę znowu tańczyć, długa jeszcze droga (tak myślę) do 100% efektu, ale wierzę ,że w końcu moje odciski pokona Pani Justynka i pójdą w zapomnienie. Z wizyty na wizytę jest lepiej i za to dziękuję bardzo.Polecam .

Podologica Instytut Zdrowych Stóp - zarezerwuj wizytę

Podologica Instytut Zdrowych Stóp

Inne

Kościuszki 7/117, 75-404 Koszalin
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam wszystkim eleganckim kobietom, które dbają o siebie. Pani Alicja przemiła i profesjonalna, a sam pobyt w Podologica to sama przyjemność. Dziękuję bardzo 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Salony z podobnych kategorii

FRIDA Centrum Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

FRIDA Centrum Kosmetologii

Inne

Dąbrówki 3/1, 75-055 Koszalin
4.95
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Najwspanialsze miejsce w jakim miałam okazję kiedykolwiek być ❤️ jestem zachwycona! Wspaniałe dziewczyny, przeurocze wnętrze, atmosfera po prostu cudowna ! Ale najważniejsza jest świadomość, że zapisując się tam na jakikolwiek zabieg trafiamy w ręce wykwalifikowanych specjalistów !!! 😍😍 polecam wszystkim 💪👍 ja na pewno tam będę wracać!!! 💅💋

GLOW beauty & makeup ROOM - zarezerwuj wizytę

GLOW beauty & makeup ROOM

Inne

Ul. Kaszubska 31/0, 75-036 Koszalin
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

jestem bardzo zadowolona Pani przemila a wykonanie po prostu super az mam ochote jezdzic tam pomimo odleglosci . Stylistka pelna pomyslow. Pozdrawiam

Instytut Pięknego Ciała - zarezerwuj wizytę

Instytut Pięknego Ciała

Inne

Modrzejewskiej 13, 75-221 Koszalin
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

świetny zabieg błyskawicznie liftingujący. Twarz po zabiegu wygląda rewelacyjnie podniesiony kontur twarzy ,lico rozjaśnione. Polecam przy tym doskonały relaks . zabieg wykonany profesjonalnie przez Panią Anetę w milej atmosferze. Rewelacja wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona

Venus Studio Pięknego Ciała - zarezerwuj wizytę

Venus Studio Pięknego Ciała

Inne

Powstańców Wielkopolskich 7, 75-100 Koszalin
4.93
Bezpieczny salon

Wrażenie po wizycie jak najbardziej pozytywne - profesionalna i miła obsługa, salon estetyczny i przyjazny klientowi. Warto skorzystać i samemu się przekonać.

Top Laser Kosmetologia & Medycyna Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Top Laser Kosmetologia & Medycyna Estetyczna

Inne

Jana z Kolna 20, 75-204 Koszalin
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo polecam salon. Przemiła Pani Ania, która jako młoda osóbka ma dużą wiedzę. Wizyta za każdym razem jest w bardzo miłej atmosferze. Do takiego miejsca chce się wracać. Polecam szczerze.

Beauty Design Marta Tomaszewska - zarezerwuj wizytę

Beauty Design Marta Tomaszewska

Inne

Jagoszewskiego 9b, 75-950 Koszalin
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wracam tu co chwile 😍 Najlepszy gabinet w Koszalinie ! Usta, konkurowanie twarzy i zabiegi ! Fachowe dłonie ! Podejście i wiedza, która posiada Marta sprawiają, ze chce się wracać i próbować wszystkich nowości ! Serdecznie POLECAM ! ❤️❤️

Perfect Skin Koszalin - zarezerwuj wizytę

Perfect Skin Koszalin

Inne

Lubuszan 2, 75-848 Koszalin
5.0
Bezpieczny salon

14 lat doświadczenia. Podaruj sobie chwilę zapomnienia. Odwiedź nasz Gabinet urody Perfect Skin w Koszalinie i spraw, że ten dzień będzie lepszy, niż się zapowiadał… Salon Perfect Skin nie jest zwyczajnym gabinetem kosmetycznym. U nas możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jesteśmy na

Studio Fotograficzne Karolina Magnowska - zarezerwuj wizytę

Studio Fotograficzne Karolina Magnowska

Inne

Tradycji 17, 75-381 Koszalin
0.0
Brak opinii

Studio otwarte jest wyłącznie w godzinach zarezerwowanych sesji. Podane obok godziny określają jedynie czas w których możliwe są sesje, ale nie oznaczają faktycznej naszej obecności.

Salony z tej samej miejscowości

Dlaczego opłaca się udać się do podologa?

Dużo osób trudzi się z trudnymi dolegliwościami stóp, tego rodzaju jak pękające pięty. Mogą się one wydawać tylko problemem estetycznym, lecz chore stopy mogą prowadzić do gorszych kłopotów, takich jak niekończący się ból, trudności z poruszaniem się, czy nawet kłopoty ze stawami biodrowymi jak i kręgosłupem. Profesjonalny podolog jest w stanie nie tylko ekspresowo wyeliminować dolegliwości stóp, lecz również udzielić porady w temacie użytkowanego obuwia, defektów postawy czy uprawianego sportu, znacznie poprawiając jakość życia klienta. Podolog z Koszalina może także szybko odkryć sprawy, które potrzebują leczenia przez innego typu fachowców, jak na przykład lekarz ortopeda, zmniejszając ryzyko powikłań powiązanych z nieleczonymi zaburzeniami układu szkieletowego. Przez wzgląd na to wizyta w gabinecie podologicznym jest mocno zalecana osobom w podeszłym wieku.

W jaki sposób wybrać podologa?

W chwili, w której lekarz pierwszego kontaktu zasugeruje nam przykładowo leczenie pękających pięt, nielekko jest odróżnić rzeczowych specjalistów od osób bez należytych kwalifikacji. Pomocny w takim wypadku jest Moment.pl, gdzie jest możliwość, aby zaznajomić się z opiniami osób, które w przeszłości sprawdzili wybrany przez nas gabinet podologiczny. W odróżnieniu od konkurencyjnych portali tego typu, Moment.pl weryfikuje wiarygodność dodawanych referencji, co daje pewność, że napisali je prawdziwi pacjenci, a nie przypadkowe osoby lub właściciele placówki.

W którym miejscu klientów przyjmuje dobry podolog w Koszalinie?

Patrząc na dużą ilość gabinetów podologów w Koszalinie trudno stanowczo rozstrzygnąć, który z nich jest godny zaufania. Przy wyborze gabinetu warto wziąć pod uwagę, które gabinety są dobre zabiegach, jakich potrzebujemy. Nie bez znaczenia pozostanie konkretny adres danego gabinetu i godziny, w których jest on dostępny, w których jest on otwarty. Swoją wartość ma również czas oczekiwania na wizytę (on w najbardziej popularnych przypadkach może trwać nawet wiele tygodni) oraz koszt, który trzeba ponieść za planowany zabieg. Powyższe wiadomości odnajdziesz na Moment.pl, co pozwala każdemu pacjentowi na określenie, który podolog z Koszalina najlepiej zaradzi problemom.

Jak zarezerwać termin w gabinecie podologicznym?

Gdy już określimy odpowiedni gabinet, zostaje wyłącznie ustalenie terminu. W Moment.pl możemy to osiągnąć sprawnie. Trzeba tylko wybrać zabieg, na który się zdecydowaliśmy, a także odpowiadający dzień wizyty, jaki planujemy zarezerwować. Na dodatek strona proponuje możliwość wyboru konkretnego specjalisty, który ma wykonać zabieg, co jest istotne, o ile zależy nam na konkretnej specjalistce w dużym, zatrudniającym wielu pracowników gabinecie. Często zdarza się również, że podolog lub podolożka pracują w placówce specjalizującej się nie tylko w podiatrii - wtedy niezwykle ważne jest, aby postawić na osobę doświadczoną w diagnozowaniu problemów ze stopami.

Świetną opcją dla nie mających czasu i korzystających głównie ze smartfona osób jest sposobność uruchomienia aplikacji mobilnej Moment.pl, w jakiej, tak samo jak na stronie www, mamy sposobność umówić spotkanie z ekspertem w gabinecie podologicznym. Za sprawą tego mamy szensę także szybko wyszukać i porównać gabinety podologiczne z Koszalina zalecane nam przez innych. Opłaca się poświęcić krótką chwilę, aby zadbać nie jedynie o swoją prezencję, ale w pierwszym rzędzie o swoje stopy. Zrobisz to na Moment.pl!