Konsultacja Warszawa

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
5.0
668 opinii

Bardzo profesjonalne podejście p. Ilony - mnóstwo pytań przed badaniem, szczegółowy wywiad. Badanie przeprowadzone było dokładnie, czułam się komfortowo. Wykonane wkładki idealnie pasują do butów. Dodatkowo dostałam kilka rad oraz ćwiczeń, które pomogą moim stopom być mniej zmęczonym :) polecam bardzo!

Esti Life

Inne

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
175 opinii

uważam, że salon jest godny polecenia. Profesjonalne, przemiła kadra. Każda wizyta to przyjemność, chociaż zabieg niezbyt miły... no a przy tym pyszna kawusia z pianką po księżyc... Uwielbiam te wizyty. Już zapisałam się na hybrydwe szaleństwo na moich wyleczonych pazurkach u stóp. Wyleczyła mi je Pani Kochana Natalka. Buziaki.

SanapeS

Inne

Foksal 12/14, 00_366 Warszawa
5.0
157 opinii

Bardzo rzeczowa, konkretna konsultacja, podolog świetnie przygotowana, znająca się na rzeczy. Zabieg co prawda nie został umówiony, ale tylko dlatego że w moim przypadku jego rezultaty nie będą permanentne póki nie zajmę się inną sprawą, o czym zostałam sprawiedliwie poinformowana. Polecam, na pewno wrócę

FootMedica

Inne

Wiertnicza 124, 02-952 Warszawa
5.0
159 opinii

Profesjonalne podejście do pacjenta. Badanie stóp córki przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pani magister wyczerpująco omówiła wynik badania i wyjaśniła działanie wkładek ortopedycznych. Z gabinetu wyszłyśmy bardzo zadowolone. Oczywiście ze zrobionymi na miejscu wkładkami korygującymi :)