Przejdź do głównej zawartości

Konsultacja Poznań

YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Inne

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pierwsza sesja Fotoepilacji, Pani Katarzyna podchodzi do klienta bardzo profesjonalnie, wyjaśniła mi szczegółowo cały zabieg od A do Z, czułam się bezpiecznie. Zabieg szybki oraz bezbolesny pomimo moich wcześniejszych wątpliwości :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty w YASUMI Poznań. Na pewno jeszcze tam wrócę!

NANOBEAUTY  - zarezerwuj wizytę

NANOBEAUTY

Inne

Ostrowska 397, 61-312 Poznań

Przemiła Pani Zuzanna umiliła mi czas rozmową, podzieliła się ze mną wiedzą i wskazówkami, które mogę wykorzystać w dbaniu o siebie w domu. Przy okazji wszystko było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, precyzyjnie i bezboleśnie. Polecam serdecznie Nanobeauty, z pewnością będę wracać regularnie :)

PROPEDE - GABINET PODOLOGICZNY - zarezerwuj wizytę

PROPEDE - GABINET PODOLOGICZNY

Inne

osiedle Armii Krajowej 95, 61-381 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Wszystkie panie pracujące w gabinecie to profesjonalistki z prawdziwego zdarzenia. Usługi na najwyższym poziomie. Poradzą na każdy problem. Bardzo miłe, również z bardzo dobrym podejściem do dzieci- my chodziliśmy również z synem, gdy miał kłopot z kurzajka na stopie. Gorąco polecamy gabinet wszystkim w potrzebie :-)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Gabinet Podologiczny-Podologia na Rynarzewskiej - zarezerwuj wizytę

Gabinet Podologiczny-Podologia na Rynarzewskiej

Inne

Rynarzewska 3/107, 60-133 Poznań
0.0
Brak opinii

Podologia na Rynarzewskiej to gabinet ,w którym codziennie dbamy o zdrowie i estetykę stóp naszych pacjentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nieustanie dążymy do poszerzania wiedzy z zakresu podologii na konferencjach i szkoleniach. Sprawia to, że każda wizyta w Podologii na Ry

Salony z podobnych kategorii