Przejdź do głównej zawartości

Podolog Kielce

Instytut Kosmetologii Twarzy i ciała MONROE - zarezerwuj wizytę

Instytut Kosmetologii Twarzy i ciała MONROE

Inne

Ul. Klonowa 55L i 55A/H, 25-553 Kielce
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Beata to najlepsza wizażystka ever! 🌹Jestem bardzo zadowolona, makijaż przepiękny, bardzo staranny, trzymał się cały dzień i noc, mimo ekstremalnego upału 😉 Dziękuję ❤️

Salony z podobnych kategorii

ROK STYL STUDIO - zarezerwuj wizytę

ROK STYL STUDIO

Inne

Warszawska 191G/4, 25-437 Kielce
5.0

Nasze studio specjalizuje się głownie w makijażach i makijażu permanentnym. Stworzone zostało przez makijażystkę, która z pasją i o ogromnym zaangażowaniem robi to co kocha. Mamy w swojej ofercie również zabiegi typowo kosmetyczne oraz z zakresu medycyny estetycznej. Staramy się, aby każd

b.YOU.ty Europejska Akademia Piękna - zarezerwuj wizytę

b.YOU.ty Europejska Akademia Piękna

Inne

Jasna 29 lok.1-2, 25-523 Kielce
4.98
Bezpieczny salon

Usługa wykonana perfekcyjnie. W salonie panuje miła atmosfera, przestrzegane są wszelkie zasady bezpieczenstwa. Pomimo umówienia się na pedi, którego nie mogłam wykonać z powodu urazu palca, bez problemu mogłam zmienić rodzaj wykonanej usługi. Pani Paulina to profesjonalistka!!!

Centrum Medycyny i Estetyki - zarezerwuj wizytę

Centrum Medycyny i Estetyki

Inne

ul. Staszica 6/04, 25-008 Kielce
Sprzedaż bonów

Wysoko oceniam wizytę , sposób podejścia do pacjenta i bardzo sprawnie przeprowadzony zabieg . Pozytywny rezultat zabiegu był praktycznie natychmiastowy.. Polecam...

Czemu opłaca się udać się do gabinetu podologa?

Dużo osób trudzi się z trudnymi chorobami stóp, takimi jak odciski. Niektórym z nas wydają się one wyłącznie problemem natury estetycznej, lecz chore stopy mogą prowadzić do bardziej poważnych konsekwencji, takich jak długotrwały ból, problemu z chodzeniem, czy nawet problemy ze stawami biodrowymi i kręgosłupem. Dobry podolog może nie wyłącznie natychmiast usunąć choroby stóp, ale także podpowiedzieć w temacie użytkowanego obuwia, wad postawy czy uprawianego sportu, bardzo podnosząc jakość życia pacjenta. Specjalista podolog z Kielc może także szybko określić schorzenia wymagające interwencji innych fachowców, takich jak ortopeda, zmniejszając możliwość powikłań powiązanych z opóźnionym leczeniem układu szkieletowego. Z uwagi na to konsultacja w gabinecie podologicznym jest szczególnie zalecana ludziom starszym.

Jakim sposobem wybrać gabinet podologa?

W chwili, w której lekarz w przychodni zaleci nam dla przykładu leczenie grzybicy paznokci, trudno jest odróżnić sprawdzonych fachowców od osób bez odpowiednich umiejętnośc. Pomocny jest tu serwis Moment.pl, gdzie można zapoznać się z recenzjami osób, które wcześniej interesującego nas podologa. W odróżnieniu od innych stron tego gatunku, Moment.pl potwierdza wiarygodność zamieszczanych rekomendacji, co daje pewność, że napisali je prawdziwi klienci, a nie przypadkowe osoby lub właściciele placówki.

W którym miejscu pracuje dobry podolog w Kielcach?

Przez wzgląd na ogromną ilość gabinetów podologów w Kielcach nie da się jednoznacznie stwierdzić, który spośród nich jest wyróżniający się. Przy podejmowaniu decyzji należy wziąć pod rozwagę, które placówki są dobre zabiegach, jakich potrzebujemy. Nie bez znaczenia pozostanie dokładny adres danego podologa oraz godziny jego otwarcia. Istotny jest również spodziewany termin wizyty (który w najpopularniejszych przypadkach może wynosić nawet kilka dni) i koszt, który trzeba ponieść za przeprowadzenie zabiegu. Wspomniane wiadomości odnajdziesz na Moment.pl, co pozwala każdemu klientowi na zadecydowanie, który podolog z Kielc najlepiej pomoże.

Jaką metodą zarezerwać termin w gabinecie podologicznym?

Jeśli w końcu określimy najlepszy gabinet, pozostaje jedynie określenie terminu. W Moment.pl możemy to zrobić bardzo szybko. Należy jedynie zaznaczyć procedurę, na którą się zdecydowaliśmy, jak i pasujący dzień wizyty, który pragniemy zarezerwować. Dodatkowo strona oferuje opcję określenia konkretnego specjalisty, który ma być odpowiedzialny za przeprowadzenie zabiegu, co jest ważne, gdy interesuje nas konkretna specjalistka w poważany, dającym pracę wielu pracowników gabinecie. Często przytrafia się też, że podolog pracuje w gabinecie specjalizującym się się nie wyłącznie w podologii - wtedy strasznie istotne jest, żeby postawić na osobę wyspecjalizowaną w rozpoznawaniu dolegliwości stóp.

Wygodną opcją dla strasznie zajętych i używających smartfona osób jest perspektywa pobrania aplikacji Moment.pl, w jakiej, podobnie jak na stronie internetowej, mamy możliwość zarezerwować wizytę w gabinecie podologicznym. W efekcie tego możemy także szybko odnaleźć i zweryfikować gabinety z Kielc zachwalane nam przez znajomych. Wypada poświęcić czas, aby zadbać nie tylko o własną prezencję, ale na pierwszym miejscu o zdrowe stopy. Zrobisz to na Moment.pl!