Przejdź do głównej zawartości

Podolog Kielce

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon MONROE - zarezerwuj wizytę

Salon MONROE

Inne

Ul. Klonowa 55L i 55A/H, 25-553 Kielce
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam - Pani Kasia jest bardzo miłą osobą i każdy zabieg wykonuje bardzo dokładnie. Atmosfera i to w jaki sposób jest zarządzany salon zasługuje na pochwałę, bo długo nie mogłam znaleźć w Kielcach takiego miejsca. Gratulacje dla właścicielki i wszystkich pracowników;)

Płatności online
Salon Piękności Bellissima - zarezerwuj wizytę

Salon Piękności Bellissima

Inne

Zagórska 22/22, 25-355 Kielce
4.97
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pełen profesjonalizm! Te fale naprawdę działają, u mnie widoczny efekt już po 2 zabiegach, co będzie po 5, już się nie mogę doczekać. Pozdrawiam i dziękuję

Płatności online
Bezpieczny salon
Fabryka Relaxu - zarezerwuj wizytę

Fabryka Relaxu

Inne

aleja Księdza Jerzego Popiełuszki 18/6, 25-155 Kielce
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Gosia potrafi naprawić człowieka po kilku wizytach! Jeśli ktoś oczekuje cudu bez pracy własnej to pamiętajcie, że efekt będzie krótkotrwałe! Byłem już 2 razy i z pewnością wrócę!

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Freestyle & Monroe - zarezerwuj wizytę

Freestyle & Monroe

Inne

ul. Warszawska 26/139A, 25-312 Kielce
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Karolina ma świetne podejście do małych dzieci. Mój synek( 13 miesięcy) ,który ostatnio miał pierwsze strzyżenie w życiu, dzięki pani Karolinie, nic się nie bał. Napewno wrócimy do Was jeszcze nie raz.

Chcesz znaleźć podologa w Kielcach?

Każdy dobry podolog w Kielcach posiada swoją ofertę na stronie Moment.pl. Może zostać znaleziony poprzez praktyczną wyszukiwarkę, która jest umieszczona na portalu. Dzięki niej znajdziesz salon, który będzie posiadał: dobrą lokalizację, wygodny przedział cenowy oraz szeroki wachlarz usług. 

Na co zwrócić uwagę rezerwując wizytę?

Jeżeli nie chcesz popełnić pomyłki i wybrać salon, który będzie spełniał Twoje oczekiwania, to możesz zwrócić uwagę na ważne aspekty. Należą do nich lokalizacja, cena, a także opinie.

W pierwszym przypadku powinieneś sprawdzić, czy gabinet podologa w Kielcach znajduje się blisko Twojego miejsca pracy, ulubionego sklepu lub szkoły dziecka. Dzięki temu będziesz mógł sprawnie przemieszczać się z miejsca do miejsca. Sprawi to, że zaoszczędzisz cenny czas. Możesz umówić wizytę u podologa pomiędzy odebraniem Twojej pociechy ze szkoły lub rozmową biznesową.

Podolodzy z Kielc posiadają różne widełki cenowe. Korzystając z informacji, zamieszczonych przy ofercie każdego z nich, która jest dostępna na stronie Moment.pl, możesz porównać wymagane kwoty za usługi i wybrać najkorzystniejszą opcję. 

Żeby upewnić się w wyborze zajrzyj do sekcji komentarzy. Opinie mogą w niej wystawiać wyłącznie osoby, które miały już okazję skorzystać z usług przed Tobą. Dzięki temu masz pewność, że opierasz się na sprawdzonych komentarzach. Użytkownicy często umieszczają sugestie oraz uwagi odnośnie dojazdu, a także atmosfery panującej w salonie podologicznym.

Jakie usługi oferuje podolog w Katowicach?

Podolog z Kielc jest specjalistą od pielęgnacji stóp. Dzięki niemu pozbędziesz się niedoskonałości, a także zadbasz o zdrową kondycję skóry. Specjaliści często korzystają z wiedzy lekarzy, na przykład chirurgów, dermatologów, a nawet diabetyków. Sprawia to, że będziesz miał pewność wyboru. Wśród usług możesz znaleźć zabiegi takie jak: leczenie grzybicy paznokci, odcisków, pękających pięt, wrastających paznokci, a także pedicure podologiczny i tamponada. Jeżeli nie jesteś pewien, który z nich będzie pasował do Twoich potrzeb, to możesz skorzystać z wcześniejszej konsultacji. Specjaliści w salonie pomogą Ci wybrać odpowiednią strategię, która sprawi, że polepszysz wygląd stóp. 

Zarezerwuj wizytę online

Na stronie internetowej Moment.pl znajdziesz oferty różnych podologów z Kielc. Wybier ofertę odpowiednią dla siebie i skorzystaj z możliwości rezerwacji wizyty online. Możesz również użyć wyszukiwarki w wersji mobilnej. Po skorzystaniu z usług w jednym z salonów zostaw komentarz. Przyda się następnym odwiedzającym w podjęciu prawidłowej decyzji.