Przejdź do głównej zawartości

Podolog Inowrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Upiększarnia - zarezerwuj wizytę

Upiększarnia

Inne

Szarych Szeregów, 3p, 88-100 Inowrocław
Płatności online
Bezpieczny salon

Najlepsza i najmilsza obsługa.🥰 Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywana pracę. Do tego cudowna atmosfera. Jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona i zawsze miło mi tak wrócić! Polecam z całego serduszka każdemu! 🤗

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Budzyna&Beauty Paulina Budzyńska Kubiak - zarezerwuj wizytę

Budzyna&Beauty Paulina Budzyńska Kubiak

Inne

aleja 800-lecia 12 , 88-100 Inowrocław
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Budzyna & Beauty Paulina Budzyńska Kubiak jest miejscem dla kobiet które cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie, a także skuteczność zabiegów. Dbamy, aby jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie ponieważ satysfakcja i zadowolenie naszych klientek jest dla nas najważniejsz

Salony z tej samej miejscowości

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
S-Clinic Agnieszka Imańska - Biednik - zarezerwuj wizytę

S-Clinic Agnieszka Imańska - Biednik

Fryzjer

Solankowa 17, 88-100 Inowrocław
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Priorytetem naszego gabinetu jest zdrowa skóra, która jako największy narząd ludzkiego ciała pełni wielorakie funkcje, łącząc człowieka ze środowiskiem zewnętrznym, a jednocześnie izolując go od niego. Starzenie się skóry jest naturalnym, ciągłym procesem i nie jest tylko wynikiem upływ

Salony bez rezerwacji online

Gabinety podologiczne w Inowrocławiu – najlepszy sposób na piękne i zadbane stopy

Piękne i zadbane stopy to nie tylko ładny wygląd i atrakcyjnie prezentujące się obuwie, ale przede wszystkim zdrowie i dobre samopoczucie. Pękające pięty, odciski czy nagniotki oraz wrastające paznokcie to nieprawidłowości wstępujące na stopach, przysparzające wiele dolegliwości bólowych. Dobry podolog w Inowrocławiu zajmie się odpowiednio Twoim problemem – postawi prawidłową diagnozę oraz wdroży leczenie a także zastosuje profilaktykę zapobiegającą nawrotom niechcianych zaburzeń. Dlatego też, jeżeli chcesz w pełni cieszyć się latem i nosić swoje ulubione sandały, ale masz poważne problemy ze stopami to nie zwlekaj, tylko umów się na wizytę do gabinetu podologicznego w Inowrocławiu.

Podolog – lekarz czy kosmetolog?

Zawód podologa w Polsce jest coraz bardziej znany i powszechny i pomimo, że nie jest to zawód medyczny to z medycyną ma wiele wspólnego. Dlatego też warto nakreślić, że podolog to osoba, która nie jest lekarzem, jednakże wyróżnia się specjalistyczną wiedzą z zakresu wielu dziedzin medycznych, takich jak na przykład, diabetologia, dermatologia czy chirurgia. Podolodzy z Inowrocławia to świetni specjaliści, którzy oprócz standardowych zabiegów kosmetycznych (pedicure, masaż stóp, obcinanie paznokci) wykonają obszerne badanie podologiczne, wykorzystując przy tym specjalistyczny sprzęt. Dzięki temu staje się możliwe postawienie trafnej diagnozy i wdrożenie prawidłowego leczenia.

Dlaczego warto udać się na wizytę do gabinetu podologicznego w Inowrocławiu?

Gabinet podologiczny w Inowrocławiu to miejsce, do którego warto się udać, gdy na stopach pojawiły się różnego rodzaju nieprawidłowości. Podolog to osoba, która specjalizuje się w chorobach i zaburzeniach występujących w obrębie kończyn dolnych, dlatego też będzie on najlepiej wiedział jak Tobie pomóc z danym problemem. Podolog zajmuje się leczeniem:

- odcisków, modzeli, nagniotków,

- wrastających paznokci,

- stopy cukrzycowej,

- pękających pięt,

- grzybicy stóp oraz paznokci,

- i wiele innych.

U podologa można także skorzystać z fachowej porady dotyczącej wad postawy i prawidłowości chodu oraz stawiania stóp. Jest to specjalista, który również wykonana profesjonalny masaż stóp, obetnie paznokcie oraz wykona inne zabiegi pielęgnacyjne, w tym pedicure.

Gdzie najlepiej umówić się na wizytę do podologa w Inowrocławiu?

Jeżeli jeszcze nie wiesz gdzie najlepiej umówić się na wizytę do podologa w Inowrocławiu to zajrzyj na naszą stronę internetową Moment.pl oraz skorzystaj z aplikacji mobilnej na telefon. Posiadamy szeroką bazę salonów i gabinetów pedologicznych reprezentujących doskonałą obsługę i posiadających świetną ofertę. Dzięki doborze odpowiednich filtrów będziesz mógł wybrać gabinet podologiczny w Inowrocławiu, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom pod względem lokalizacji, proponowanych cen czy opinii innych użytkowników.