Przejdź do głównej zawartości

Podolog Grodzisk Mazowiecki

Salon Urody Kleopatra - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Kleopatra

Inne

11 Listopada 46, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg, przez cały czas wiedziałam co krok po kroku będzie się działo i jak skóra będzie zachowywać się po. Po dokładnym wywiadzie został dobrany najlepszy kwas do mojej skóry

Salony z podobnych kategorii

Mamma Mia - zarezerwuj wizytę

Mamma Mia

Inne

Żydowska 17, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
4.98

Strzyżenie plus ombre robione na wlosach farbowanych od 5 lat non stop na czarno . Jestem mega zadowolona. Nie spodziewalam sie takiego efektu po pierwszym razie schodzenia z tak ciężkiego koloru. Polecam z całego serca 💕

Klinika Zdrowia i Urody "Malina-med" - zarezerwuj wizytę

Klinika Zdrowia i Urody "Malina-med"

Inne

3-go maja 45, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
4.99
Bezpieczny salon

Wizyta u Pani Dominiki to zawsze ogromna przyjemnosc: począwszy od profesjonalnej opieki, dopasowania najbardziej adekwatnych zabiegów do mojej twarzy w danym momencie, przez wyjasnianie tajników zabiegów i kosmetyków zastosowanych po oczywiscie mile spędzony czas na rozmowie

Yasumi Grodzisk - zarezerwuj wizytę

Yasumi Grodzisk

Inne

Królewska 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
4.97

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Nie tyle samym zabiegiem(te zawsze są przyjemne), ale przede wszystkim bardzo profesjonalnym podejściem do przestrzegania reżimu sanitarnego. Jeszcze w żadnym miejscu nie czułam się tak bezpiecznie od pojawienia się COVID-19. Polecam!

Magda Zarzycka Beauty Space  - zarezerwuj wizytę

Magda Zarzycka Beauty Space

Inne

Radońska 62, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Uwielbiam! To moja kolejna wizyta i zawsze wychodzę zachwycona! Pani Magda jest cudowna, dba o każdy szczegół, a efekt końcowy jest zachwycający! Cieszę się, ze trafiłam do jej salonu! Śmiało mogę polecić wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać 🥰🥰🥰

Planeta OdNova - Gabinet Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Planeta OdNova - Gabinet Kosmetyczny

Inne

11 Listopada 2 , 05-825 Grodzisk Mazowiecki
5.0

Skorzystałam z zabiegu oczyszczania wodorowego i już po 1 zabiegu jestem zachwycona a czeka mnie ich jeszcze klika. Polecam z całego serca polecam Panią Julię, prawdziwa profesjonalistka, odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania i pomogła dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Salony z tej samej miejscowości

Makijaż permanentny i stylizacja paznokci Katarzyna Radecka  - zarezerwuj wizytę

Makijaż permanentny i stylizacja paznokci Katarzyna Radecka

Paznokcie

Radońska 62, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
4.99
Bezpieczny salon

Cudowne miejsce, które poza klimatem przede wszystkim wyróżnia się profesjonalizmem. Pani Kasia jest perfekcyjną i doświadczoną osobą, która zaraża swoim uśmiechem i dobrą energią. Jestem pewna, że każda Klienta będzie się czuła w tym miejscu perfekcyjnie ;) Wrócę na pewno!

Salony bez rezerwacji online

Czemu warto udać się do gabinetu podologa?

Dużo z nas męczy się ze wstydliwymi chorobami stóp, tego typu jak wrastające paznokcie. Niektórym z nas wydają się one wyłącznie problemem natury estetycznej, lecz niezadbane stopy mogą prowadzić do znacznie poważniejszych kłopotów, tego typu co długotrwały ból, problemu z chodzeniem, czy nawet problemy ze stawami biodrowymi i kręgosłupem. Polecany podolog jest w stanie nie tylko szybko zaradzić dolegliwościom stóp, ale również doradzić w temacie używanego obuwia, wad postawy czy uprawianego sportu, bardzo poprawiając jakość życia pacjenta. Dobry podolog z Grodziska Mazowieckiego może też szybko określić kwestie, które potrzebują zbadania przez innego typu fachowców, tego rodzaju co lekarz ortopeda, zmniejszając możliwość trudności związanych z zaniedbanym leczeniem układu szkieletowego. Przez wzgląd na to wizyta w gabinecie podologa jest najbardziej rekomendowana ludziom w podeszłym wieku.

Jakim sposobem wybrać dobrego podologa?

W momencie, w którym lekarz w przychodni poleci nam dla przykładu leczenie wrastających paznokci, niełatwo jest oddzielić wykształconych fachowców od usługodawców bez należytych kwalifikacji. Z pomocą przychodzi Moment.pl, gdzie można zaznajomić się z opiniami klientów, którzy kiedyś już sprawdzili rozważany przez nas gabinet podologiczny. W przeciwieństwie do konkurencyjnych portali tego rodzaju, Moment.pl potwierdza autentyczność publikowanych referencji, co daje pewność, że opublikowali je prawdziwi pacjenci, a nie podstawione osoby lub specjaliści z danej placówki.

Gdzie konkretnie pracuje polecany podolog w Grodzisku Mazowieckim?

Przez wzgląd na sporą liczbę gabinetów podologicznych w Grodzisku nie da się zdecydowanie rozstrzygnąć, który z nich jest godny zaufania. Przy wyborze gabinetu wypada wziąć pod uwagę, które placówki specjalizują się w zabiegach, których potrzebujemy. Ważny będzie też precyzyjny adres określonego podologa oraz godziny jego otwarcia. Ważny jest także spodziewany termin wizyty (który w najbardziej znany przypadkach może wynieść nawet wiele dni) oraz koszt, który należy ponieść za planowany zabieg. Wspomniane dane znajdziemy na Moment.pl, co da szansę każdemu klientowi na podjęcie decyzji, który podolog z Grodziska najlepiej doradzi.

Jaką metodą umówić się na wizytę w gabinecie podologa?

Gdy w końcu wyselekcjonujemy najlepszy gabinet, pozostaje jedynie ustalenie daty wizyty. W Moment.pl możesz to osiągnąć paroma kliknięciami. Należy tylko wybrać procedurę, na którą się zdecydowaliśmy, jak i odpowiadający dzień wizyty, który chcemy zarezerwować. Ponadto strona daje sposobność doboru konkretnego eksperta, który ma być odpowiedzialny za przeprowadzenie zabiegu, co jest ważne, kiedy zależy nam na konkretnej specjalistce w uznanym, dającym pracę wielu pracowników gabinecie. Często zdarza się też, że podolog zatrudniony jest w gabinecie specjalizującym się się nie jedynie w podiatrii - wówczas szczególnie ważne jest, aby postawić na osobę sprawdzoną w diagnozowaniu chorób stóp.

Wspaniałym rozwiązaniem dla wyjątkowo zajętych i używających smartfona osób jest możliwość zainstalowania aplikacji mobilnej Moment.pl, w której, tak samo jak na stronie www, mamy opcję umówić spotkanie ze specjalistą w gabinecie podologicznym. Za sprawą tego mamy szensę też ekspresowo odnaleźć i porównać gabinety z Grodziska zalecane nam przez innych. Warto zainwestować ten czas, by zadbać nie tylko o wygląd, ale nade wszystko o własne stopy. Zrób to na Moment.pl!