Przejdź do głównej zawartości

Podolog Gliwice

Płatności online
Bezpieczny salon
Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Inne

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle jestem zadowolona z wykonanych hybryd! Pani Jessica jest bardzo dokładna, zawsze dba o kształt płytki i o odsunięcie skórek, tak aby lakier mógł dotrzeć jak najgłębiej (dzięki temu odrost jest widoczny dopiero po dłuższym czasie). Bardzo polecam!

Bezpieczny salon
Gabinet Podologiczny Katarzyna Miaz - zarezerwuj wizytę

Gabinet Podologiczny Katarzyna Miaz

Inne

Zygmunta Starego 13/9, 44-100 Gliwice
4.99
Bezpieczny salon

Polecam!!! Trafiłam do Pani Izabelii, która jest profesjonalna w tym co robi. Do tego wprowadza miła atmosferę, jest uśmiechnięta i przemiła dla pacjentów. Po dzisiejszej wizycie jestem spokojna i optymistycznie nastawiona na kolejne spotkania z Panią Iza😄

Płatności online
Bezpieczny salon
Mehendi - zarezerwuj wizytę

Mehendi

Inne

Ułanów, 2, 44-194 Knurów
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Kasia bardzo miła osoba, wizyta upłynęła mi szybko i w bardzo przyjemniej atmosferze :) I najważniejsze: regulacja brwi nic nie bolała. Na pewno to nie była moja ostatnia wizyta w tym salonie :)

Bezpieczny salon
Śląskie Centrum Podologii - zarezerwuj wizytę

Śląskie Centrum Podologii

Inne

Księcia Ziemowita 8, 44-100 Gliwice
4.99
Bezpieczny salon

Polecam :) Gabinet perfekcyjnie przygotowany na wizytę - środki dezynfekujące dla pacjentów, specjalistyczny oczyszczacz powietrza, idealna czystość. Zabieg wykonany perfekcyjnie, sympatyczna Pani podolog, dostałam dodatkowe porady i sugestię konsultacji u fizjoterapeuty. Chciałabym aby we wszystkich gabinetach było tak jak tu.

Płatności online
Bezpieczny salon
Forever Beauty Instytut Kosmetologii Gliwice - zarezerwuj wizytę

Forever Beauty Instytut Kosmetologii Gliwice

Inne

Pszczyńska 12, 44-100 Gliwice
4.85
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pedicure profesjonalnie wykonany przez Panią Justynę, jednocześnie bardzo szybko i dokładnie wykonana hybryda na paznokciach u stóp. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
Laser Skin Care - zarezerwuj wizytę

Laser Skin Care

Inne

Nowy Świat 9B/II, 44-100 Gliwice
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Miejsce gdzie komfort klienta i higiena są na pierwszym miejscu. Profesjonalna i miła obsługa sprawia, ze zabiegi przebiegają w przyjemnej atmosferze. Efekty są rewelacyjne! Za każdym razem chętnie tu wracam :)

Płatności online
Bezpieczny salon
SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego - zarezerwuj wizytę

SH-Beauty Centrum Kosmetologii i Makijażu Permanentnego

Inne

Młodych Patriotów 7, 44-122 Gliwice
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wszystko na wysokim poziomie, zarówno jak usługa tak i omawianie przed wykonaniem co może się dziać, i jak działać po zabiegu. Nie ma do czego się przyczepić. Polecam z czystym sumieniem😘😘😘

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Progress Beauty&SPA - zarezerwuj wizytę

Progress Beauty&SPA

Inne

Bojkowska 37a, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon

5 gwiazdek. W gabinecie czuje się wyjątkowo. Krysia dba nawet o muzykę, aby spełniała moje oczekiwania ! Zabieg dobrany do potrzeb mojej skóry. Relaks połączony z dobrem dla skóry twarzy, która jest wymagająca po okresie zimowym. Polecam !

Szukasz podologa w Gliwicach?

Jeżeli nie wiesz, gdzie znajduje się dobry podolog w Gliwicach, to możesz skorzystać z wyszukiwarki Moment.pl. Posiada intuicyjny interfejs, który pozwoli Ci znaleźć gabinet o odpowiednim profilu. Zwróć uwagę na lokalizację obiektu, zakres cen oraz opinie na jego temat. Dzięki temu będziesz mógł wybrać usługodawcę zgodnie ze swoimi preferencjami. W każdym salonie pracują wykwalifikowani specjaliści. Posiadają niezbędne doświadczenie, a także przyrządy, które pozwalają na objęcie stóp kompleksową pielęgnacją.

Jak wybrać podologa w Gliwicach?

Żeby wybrać odpowiedni punkt usługowy, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii: lokalizację, zakres cen oraz opinie na temat obiektu. Możesz je znaleźć klikając w informacje na temat oferty na serwisie Moment.pl. Każdy z podologów zamieścił w nich szczegółowe wiadomości na temat swoich usług.

Dlaczego lokalizacja jest ważna? Jeżeli gabinet podologa w Gliwicach będzie znajdował się niedaleko często uczęszczanego przez Ciebie miejsca, na przykład pracy, sklepu lub szkoły dziecka, to będziesz mógł dopasować godziny wizyty, które nie będą kolidować z innymi obowiązkami- szybko przemieścisz się z jednego miejsca do drugiego.

Informacje na temat ceny, to dość szczegółowy zakres wiadomości. Dlatego warto skorzystać z funkcji wyszukiwarki Moment.pl. Pierwsze dane zbierzesz, kiedy klikniesz w ofertę podologa, każdy z nich umieścił w niej widełki cenowe. Dzięki temu możesz porównać koszt usług i dobrać odpowiednie do swoich oczekiwań finansowych.

Podolodzy z Gliwic są regularnie oceniani przez swoich klientów. Sugestie oraz uwagi na temat ich działalności znajdziesz w specjalnej sekcji z komentarzami. Mogą je umieszczać wyłącznie zweryfikowani użytkownicy, którzy mieli już okazję skorzystać z usług. Sprawia to, że masz pewność, że opierasz się na sprawdzonych opiniach. 

Jakie zabiegi wykonuje podolog?

Podolog specjalizuje się w pielęgnacji stóp. Wykonywane zabiegi pozwolą usunąć niedoskonałości lub zadbać o jeszcze lepszą kondycję skóry. Do podstawowych zabiegów należą, na przykład leczenie grzybicy paznokci, odcisków, pękających pięt, wrastających paznokci, a także pedicure podologiczny i tamponada. Jeżeli nie wiesz, który z nich najlepiej pasuje do Twoich potrzeb, to możesz skorzystać z konsultacji przed dokonaniem rezerwacji.

Zarezerwuj wizytę online

Na stronie internetowej Moment.pl znajdziesz oferty różnych podologów. Wybierz odpowiednią dla siebie i skorzystaj z możliwości rezerwacji wizyty online. Możesz również użyć wyszukiwarki w wersji mobilnej. Po skorzystaniu z usług w jednym z salonów zostaw komentarz. Przyda się następnym odwiedzającym w podjęciu prawidłowej decyzji.