Przejdź do głównej zawartości

Podolog Gliwice

Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Inne

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Takie cuda tylko w Centrum Urody Jess. Cudowna metamorfoza mojej mamy. Lekka, odmładzająca fryzura, w ciepłym odcieniu blondu, idealnie dobranym do urody. Idealny manicure hybrydowy, w naturalnym kolorze aczkolwiek z błyskiem kociego oka. Obie jesteśmy zachwycone i bardzo serdecznie dziękujemy 😇🥰

Salon Magic Look - zarezerwuj wizytę

Salon Magic Look

Inne

Jowisza 32, 44-117 Gliwice
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W salonie jest bardzo higienicznie, a obsługa stosuje dodatkowe środki ochrony w związku z covid. To naprawdę profesjonalne, że tak podchodzą do sytuacji i szanują zdrowie klientów zamiast szukać oszczędności i liczyć, że klient nie zwróci uwagi. Usługi kosmetyczne na wysokim poziomie. Dziękuję i polecam

Mehendi - zarezerwuj wizytę

Mehendi

Inne

Ułanów, 2, 44-194 Knurów
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Kasia bardzo miła osoba, wizyta upłynęła mi szybko i w bardzo przyjemniej atmosferze :) I najważniejsze: regulacja brwi nic nie bolała. Na pewno to nie była moja ostatnia wizyta w tym salonie :)

Gabinet Podologiczny Katarzyna Miaz - zarezerwuj wizytę

Gabinet Podologiczny Katarzyna Miaz

Inne

Zygmunta Starego 13/9, 44-100 Gliwice
4.98
Bezpieczny salon

Polecam!!! Trafiłam do Pani Izabelii, która jest profesjonalna w tym co robi. Do tego wprowadza miła atmosferę, jest uśmiechnięta i przemiła dla pacjentów. Po dzisiejszej wizycie jestem spokojna i optymistycznie nastawiona na kolejne spotkania z Panią Iza😄

Śląskie Centrum Podologii - zarezerwuj wizytę

Śląskie Centrum Podologii

Inne

Księcia Ziemowita 8, 44-100 Gliwice
4.99
Bezpieczny salon

Polecam :) Gabinet perfekcyjnie przygotowany na wizytę - środki dezynfekujące dla pacjentów, specjalistyczny oczyszczacz powietrza, idealna czystość. Zabieg wykonany perfekcyjnie, sympatyczna Pani podolog, dostałam dodatkowe porady i sugestię konsultacji u fizjoterapeuty. Chciałabym aby we wszystkich gabinetach było tak jak tu.

Forever Beauty Instytut Kosmetologii Gliwice - zarezerwuj wizytę

Forever Beauty Instytut Kosmetologii Gliwice

Inne

Pszczyńska 12, 44-100 Gliwice
4.8
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pedicure profesjonalnie wykonany przez Panią Justynę, jednocześnie bardzo szybko i dokładnie wykonana hybryda na paznokciach u stóp. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Salony z podobnych kategorii

Z jakiej przyczyny opłaca się pójść do podologa?

Dużo osób męczy się z nieciekawymi chorobami stóp, tego typu jak grzybica paznokci. Niektórym wydają się one tylko kłopotem natury estetycznej, jednakże niezadbane stopy mogą prowadzić do gorszych kłopotów, tego rodzaju co przewlekły ból, kłopoty z przemiszczaniem się, czy nawet problemy ze stawami kolanowymi oraz kręgosłupem. Dobry podolog jest w stanie nie tylko ekspresowo usunąc problemy stóp, ale również udzielić porady w sprawie używanego obuwia, defektów postawy czy uprawianej aktywności fizycznej, zdecydowanie poprawiając jakość życia pacjenta. Doświadczony podolog z Gliwic może również wcześnie rozpoznać kwestie wymagające kontroli innego rodzaju fachowców, jak na przykład ortopeda, oszczędzając nam problemów powiązanych z opóźnionym leczeniem układu szkieletowego. Z tego powodu konsultacja w gabinecie podologicznym jest mocno zalecana osobom starszym.

Jak łatwo wybrać podologa?

W chwili, w której lekarz rodzinny poleci nam na przykład leczenie odcisków, trudno jest oddzielić wykształconych ekspertów od usługodawców bez stosownych umiejętnośc. Pomocny w takim wypadku jest serwis Moment.pl, gdzie jest szansa, aby zaznajomić się z ocenami osób, które w przeszłości korzystali z usług wybranego przez nas gabinetu. W opozycji do innych serwisów tego gatunku, Moment.pl weryfikuje autentyczność dodawanych komentarzy, co daje spokój, że przygotowali je prawdziwi klienci, a nie przypadkowe osoby lub właściciele placówki.

Gdzie pracuje polecany podolog w Gliwicach?

Przez wzgląd na ogromną ilość gabinetów podologów w Gliwicach nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć, który spośród nich jest najlepszy. Przy podejmowaniu decyzji o wyborze gabinetu wypada wziąć pod uwagę, które placówki są dobre zabiegach, których potrzebujemy. Ważny będzie także konkretny adres określonego gabinetu oraz godziny, w których jest on dostępny, w których jest on otwarty. Istotny jest też spodziewany termin wizyty (on w najbardziej popularnych gabinetach może wynieść nawet kilka dni) oraz koszt, jaki należy ponieść za wybrany zabieg. Wymienione wiadomości znajdziemy na Moment.pl, co pozwala każdemu klientowi na podjęcie decyzji, który podolog z Gliwic najlepiej udzieli potrzebnej pomocy.

W jaki sposób zaplanować termin w gabinecie podologa?

Gdy już określimy preferowany gabinet, pozostaje wyłącznie ustalenie terminu. W Moment.pl da się to wykonać wyjątkowo szybko. Wystarczy tylko zaznaczyć zabieg, na który się zdecydowaliśmy, jak i odpowiadający czas wizyty, jaki chcemy zarezerwować. Dodatkowo strona daje możliwość wyboru konkretnego eksperta, który ma być odpowiedzialny za przeprowadzenie zabiegu, co jest ważne, gdy interesuje nas konkretny ekspert w poważany, dającym pracę wielu pracowników gabinecie. Często zdarza się również, że podolog pracuje w placówce specjalizującej się nie jedynie w podologii - w takim układzie szczególnie ważne jest, żeby postawić na osobę doświadczoną w diagnozowaniu chorób stóp.

Świetną opcją dla nie mających czasu i korzystających ze smartfona konsumentów jest perspektywa pobrania aplikacji Moment.pl, w której, tak samo jak na stronie www, mamy możliwość umówić konsultacje w gabinecie podologicznym. Dzięki temu mamy możliwość też ekspresowo wyszukać i sprawdzić gabinety podologów z Gliwic zachwalane nam przez innych. Zapewniamy, że warto zainwestować ten czas, aby zadbać nie jedynie o wygląd, ale głównie o zdrowie swoich stóp. Zrobisz to na Moment.pl!