Przejdź do głównej zawartości

Podolog Gdynia

Lusterko - zarezerwuj wizytę

Lusterko

Inne

Generała Mariusza Zaruskiego 11/3U, 81-577 Gdynia
4.99
Rezerwacja przez Booksy

Polecam ten zabieg wszystkim osobom, które borykają się od zawsze z suchymi piętami. Po wizycie w salonie moje stopy wyglądają jak stopy dziecka. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nigdy po żadnym pedicure nie było takiego efektu. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Dolce Vita Gdynia - zarezerwuj wizytę

Dolce Vita Gdynia

Inne

skwer Kościuszki 18, 81-370 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Profesjonalizm i ogromne zaangażowanie Pani Izy uzupełniła bardzo miła atmosfera i pyszna kawa😍. Mam piękne stopy na lato i zostaję u Pani Izy na stałe. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.

Płatności online
Bezpieczny salon
Projekt Uroda - zarezerwuj wizytę

Projekt Uroda

Inne

Sieradzka, 3, 81-512 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Kontynuacja serii zabiegów. Kondycja skory bardzo się poprawiła, co widać gołym okiem. Bariera hydrolipidową odbudowana, efekty się utrzymują już od kilku zabiegów. Zalecenia i opieka pani Sylwii jak zawsze na najwyższym poziomie. Polecam i zawsze wracam.

Sanus Pedi - poradnia podologiczno medyczna - zarezerwuj wizytę

Sanus Pedi - poradnia podologiczno medyczna

Inne

Zygmunta Augusta 6, 51, 81-359 Gdynia
4.97
Rezerwacja przez Booksy

Dzięki ortopedycznym wkładkom nie odczuwam bólu stóp, brak grubych twardych modzeli. Nie wyobrażam sobie już życia bez tych wkładek :). Dziękuje Pani Sylwii i Panu Tomkowi za profesjonalne podejście i że w końcu żyje bez bólu!! Pozdrawiam serdecznie :)

Bezpieczny salon
PODIATRIC-MED Szkoła Podologii Praktycznej - Agnieszka Zdrojewska,     - zarezerwuj wizytę

PODIATRIC-MED Szkoła Podologii Praktycznej - Agnieszka Zdrojewska,

Inne

Starowiejska 41/43, 81-363 Gdynia
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Polecam z całego serducha Panią Agnieszkę. Miła , ciepła osoba . Ma ogromna wiedzę, przekazuje ją z wielką pasją. Bardzo profesjonalne szkolenie, wiele się dowiedziałam ❤️

Bezpieczny salon
Luxis Gabinet Kosmetologii Estetycznej - zarezerwuj wizytę

Luxis Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Inne

Legionów 119B/5U Gdynia, Wielkopolska 33/1 Gdynia
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jestem stała klientka i niezmiennie polecam wszystkie usługi w Luxisie- profesjonalizm i wspaniała atmosfera to coś, na co można tam liczyć. Każdy będzie zadowolony, naprawdę!

Salony z podobnych kategorii

Czym jest podologia?

Podologia, znana też jako podiatria, to dziedzina medycyny i kosmetologii zajmująca się leczeniem dolegliwości stóp. Typowe usługi oferowane przez gabinety podologiczne to leczenie odcisków, zgrubień i brodawek, usuwanie wrastających paznokci oraz pielęgnacja skóry stóp. Wielu podologów z Gydni oferuje też pomoc przy poważniejszych przypadłościach, takich jak haluksy, palce krogulcze czy choroby stawu skokowego. W Polsce podologia jest relatywnie nową specjalnością, która nie została jeszcze dokładnie uregulowana przez prawo. Krajowych podiatrów zrzesza Polskie Towarzystwo Podologiczne.

Dlaczego warto wybrać się do podologa?

Wiele osób zmaga się ze wstydliwymi dolegliwościami stóp, takimi jak pękające pięty czy wrastające paznokcie. Mogą się one wydawać tylko problemem estetycznym, jednak zaniedbane stopy mogą doprowadzić do znacznie poważniejszych konsekwencji, takich jak przewlekły ból, trudności w chodzeniu, czy nawet problemy ze stawami kolanowymi, biodrowymi i kręgosłupem. Specjalista może nie tylko doraźnie zaradzić dolegliwościom stóp, ale także doradzić w kwestii noszonego obuwia, wad postawy czy uprawianej aktywności fizycznej, znacząco podnosząc jakość życia pacjenta. Podolog może też wcześnie odkryć problemy wymagające interwencji innych specjalistów, takich jak lekarz ortopeda, oszczędzając nam powikłań związanych z nieleczonymi zaburzeniami układu szkieletowego. Z tego powodu wizyta u podologa jest szczególnie polecana osobom starszym.

Jak wybrać gabinet podologiczny?

Jak już wspomniano, podologia niestety nie jest jeszcze uregulowana i nadzorowana przez żaden polski urząd państwowy. Kiedy lekarz rodzinny zaleci nam na przykład leczenie pękających pięt, trudno jest odróżnić doświadczonych specjalistów od osób bez odpowiednich kwalifikacji. Z pomocą przychodzi Moment.pl, gdzie można zapoznać się z opiniami i ocenami klientów, którzy już skorzystali z usług interesującego nas gabinetu. W przeciwieństwie do innych portali tego typu, Moment.pl weryfikuje autentyczność zamieszczanych komentarzy, co daje pewność, że napisali je prawdziwi pacjenci, a nie przypadkowe osoby lub pracownicy i właściciele placówki.

Gdzie znajduje się najlepszy podolog w Gdyni?

Z uwagi na dużą liczbę gabinetów podologicznych w Gdyni nie można jednoznacznie stwierdzić, który z nich jest najlepszy. Przy dokonaniu wyboru warto wziąć pod uwagę, które placówki specjalizują się w zabiegach, jakich potrzebujemy. Nie bez znaczenia pozostanie dokładny adres danego gabinetu oraz godziny jego otwarcia. Liczy się też czas oczekiwania na wizytę (który w najbardziej obleganych placówkach może wynieść nawet parę tygodni) oraz koszt, jaki należy ponieść za przeprowadzenie zabiegu. Te wszystkie informacje znajdziemy na Moment.pl, co pozwala każdemu pacjentowi na zadecydowanie, który podolog z Gdyni najlepiej udzieli potrzebnej pomocy.

Jak umówić się na wizytę w gabinecie podologicznym?

Kiedy już wybierzemy odpowiedni gabinet, pozostaje tylko umówienie terminu. W Moment.pl możemy to zrobić kilkoma kliknięciami. Wystarczy tylko wybrać procedurę, na którą się zdecydowaliśmy, oraz pasujący nam termin, który chcemy zarezerwować. Dodatkowo portal oferuje możliwość wyboru konkretnego specjalisty, który ma przeprowadzać procedurę, co jest ważne, kiedy interesuje nas konkretny specjalista lub specjalistka pracująca w dużym, zatrudniającym wielu pracowników gabinecie. Często zdarza się też, że podolog lub podolożka pracują w placówce specjalizującej się nie tylko w podiatrii - wtedy szczególnie istotne jest, żeby wybrać osobę wykwalifikowaną w diagnozowaniu i leczeniu dolegliwości stóp.

Wygodną dla zabieganych i korzystających głównie ze smartfona osób opcją jest możliwość pobrania aplikacji mobilnej Moment.pl, w której, podobnie jak na stronie internetowej, możemy zarezerwować wizytę w gabinecie podologa. Dzięki temu możemy też od razu wyszukać i zweryfikować gabinety polecane nam przez rodzinę i znajomych. Warto poświęcić krótką chwilę, żeby zadbać nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie swoich stóp.