Przejdź do głównej zawartości

Podolog Chorzów

Śląskie Centrum Podologii filia Chorzów - zarezerwuj wizytę

Śląskie Centrum Podologii filia Chorzów

Inne

Łukasińskiego 12A, 41-500 Chorzów
4.98

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani Małgosia ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Widać, że swoją pracę wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem, potrafi wiele wyjaśnić i doradzić. Byłam pierwszy raz, ale z pewnością nie ostatni! Gorąco polecam gabinet Pani Małgosi :)

Estetic Way - zarezerwuj wizytę

Estetic Way

Inne

Piastów 8, 44-868 Katowice
5.0
Bezpieczny salon

Cóż można powiedzieć? Nie ma takiej skali , aby ocenić profesjonalizm . Bardzo lubię korzystać z usług Pani Kamili . Zawsze mam pięknie wyregulowane brwi, henna trzyma się naprawdę długo . Miło spędzam czas podczas wizyt, zapominam o problemach , a także oto chodzi , żeby się zrelaksować dać piękno na zewnątrz, ale także duszy 🙂. polecam

Salony z podobnych kategorii

Fizjo Factory - zarezerwuj wizytę

Fizjo Factory

Inne

Graniczna 92, 41-506 Chorzów
4.99

Naprawde polecam. Bardzo konkretnie ale zrozumiale dla "zielonego" wytłumaczone powody kontuzji, plan działania, zalecenia oraz ćwiczenia które można wykonywać samodzielnie. Mam nadzieję że z pomocą P. Łukasza szybko wrócę do 100% możliwości ruchowych :)

Nails Academy - zarezerwuj wizytę

Nails Academy

Inne

Rynek 11, 41-500 Chorzów
5.0
Sprzedaż bonów

Polecam z całym sercem salon profesjonalne podejście super zrobione paznokcie miła atmosfera piękne wzorki na paznokciach Pani Ania widać ze robi to z pasja oczywiście Pani Kasia jej zdobienia rewelacja

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Philocaly Concept - zarezerwuj wizytę

Philocaly Concept

Inne

Silesia City Center ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice
4.93

Philocaly Concept to wyjątkowe miejsce w Katowicach, które powstało z prawdziwej miłości do piękna. Nie bez powodu to właśnie oznacza nazwa naszego salonu, zaczerpnięta z języka greckiego („phílos” znaczy miłować, a „kállos” znaczy piękno). Tutaj piękno łączy się z pasją, doświadczeniem i n

Evo Medical Spa - zarezerwuj wizytę

Evo Medical Spa

Inne

Lwowska 34, 41-500 Chorzów
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

same zabiegi są niezłe ale tylko i wyłącznie wracam do Państwa dzięki podejściu Pani Fabioli. Już kolejny raz taka sytuacja, że coś jest nie tak. Kiedyś maszyna popsuta teraz sala zajęta. Pani Fabiola powinna dostać podwyżkę, wspaniała osobowość, indywidualne podejście do klienta i jeszcze niezła wiedza. Takich pracowników ze święcą szukać.

Derma Lux Clinic - zarezerwuj wizytę

Derma Lux Clinic

Inne

Zawiszy Czarnego 2, 40-872 Katowice
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Profesjonalna i miła obsługa. Bałam się zabiegu ale na szczęście znieczulenie i delikatność kosmetyczki zadziałały. Brak zaczerwienień po zabiegu. Polecam - podgrzewane łóżko, muzyka relaksacyjna i pyszna kawa w gratisie😀

Czemu warto wybrać się do gabinetu podologicznego?

Sporo z nas trudzi się ze wstydliwymi dolegliwościami stóp, tego rodzaju jak wrastające paznokcie. Niektórym z nas wydają się one jedynie problemem estetycznym, jednakże zaniedbane stopy mogą doprowadzić do znacznie poważniejszych problemów, tego gatunku co przewlekły ból, trudności z poruszaniem się, czy nawet kłopoty ze stawami kolanowymi i kręgosłupem. Profesjonalny podolog jest w stanie nie wyłącznie ekspresowo usunąć choroby stóp, ale też udzielić porady w kwestii użytkowanego obuwia, wad postawy czy uprawianej aktywności fizycznej, bardzo podnosząc jakość życia pacjenta. Dobry podolog z Chorzowa może także szybko nakreślić sprawy wymagające kontroli innego rodzaju specjalistów, tego typu jak lekarz ortopeda, oszczędzając nam powikłań powiązanych z nieleczonymi zaburzeniami układu szkieletowego. Z uwagi na to konsultacja w gabinecie podologa jest mocno zalecana osobom w starszym wieku.

W jaki sposób wybrać gabinet podologa?

Gdy lekarz pierwszego kontaktu zarekomenduje nam dla przykładu leczenie wrastających paznokci, niełatwo jest oddzielić skutecznych ekspertów od osób bez słusznych kwalifikacji. Przydtany jest tutaj serwis Moment.pl, gdzie jest szansa, aby zaznajomić się z ocenami osób, które już skorzystali z usług interesującego nas podologa. W przeciwieństwie do innych stron tego gatunku, Moment.pl weryfikuje wiarygodność dodawanych rekomendacji, co daje pewność, że opublikowali je prawdziwi pacjenci, a nie podstawione osoby lub specjaliści z danej placówki.

W którym miejscu klientów przyjmuje dobry podolog w Chorzowie?

Przez wzgląd na sporą liczbę podologów w Chorzowie trudno jednoznacznie zdecydować, który spośród nich jest tym najlepszym. Przy podejmowaniu decyzji warto wziąć pod uwagę, które gabinety są dobre zabiegach, jakich potrzebujemy. Istotny będzie także precyzyjny adres danego podologa i godziny, w których jest on dostępny, w których jest on otwarty. Istotny jest też najbliższy wolny termin (jaki w najpopularniejszych przypadkach może wynieść nawet kilka tygodni) i koszt, który musisz ponieść za wybrany zabieg. Wspomniane informacje znajdziemy na Moment.pl, co da szansę każdemu klientowi na zadecydowanie, który podolog z Chorzowa najlepiej mu doradzi.

Jak zaplanować wizytę w gabinecie podologicznym?

Gdy już wybierzemy odpowiedni gabinet, pozostaje tylko określenie terminu. W Moment.pl da się to wykonać wyjątkowo ekspresowo. Trzeba tylko zaznaczyć zabieg, na który się chcemy umówić, jak i pasujący termin, jaki pragniemy zarezerwować. Dodatkowo serwis oferuje możliwość określenia konkretnego podologa, który ma być odpowiedzialny za przeprowadzenie zabiegu, co jest ważne, o ile zależy nam na konkretnym specjaliście w profesjonalnym, dającym pracę wielu pracowników gabinecie. Systematycznie przytrafia się też, że podolożka zatrudniona jest w placówce specjalizującej się nie wyłącznie w podiatrii - wówczas niezwykle istotne jest, aby wybrać osobę wyspecjalizowaną w leczeniu problemów ze stopami.

Wygodną opcją dla wyjątkowo zajętych i korzystających ze smartfona odbiorców jest sposobność włączenia aplikacji Moment.pl, w której, tak samo jak na stronie www, możemy zaplanować konsultacje z ekspertem w gabinecie podologa. Za sprawą tego mamy możliwość również ekspresowo odnaleźć i sprawdzić gabinety z Chorzowa rekomendowane nam przez rodzinę. Wypada zainwestować ten czas, aby zadbać nie tylko o swoją prezencję, ale głównie o zdrowe stopy. Zrobisz to na Moment.pl!