Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Warszawa Ursus

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski i Kosmetyczny Aneta Osak - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski i Kosmetyczny Aneta Osak

Inne

Skoroszewska 1b lokal 2H, 02-495 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Pani Iwonka to najlepszy fryzjer rodzinny jakiegokolwiek znałem. Zajmuje się od kilku lat włosami mojej żony, dwóch synów i oczywiście moimi. Jest bardzo miła, empatyczna i przede wszystkim bardzo fachowa. Zawsze świetnie doradza dobór fryzury.

Płatności online
Bezpieczny salon
Pełny Luz Spa - zarezerwuj wizytę

Pełny Luz Spa

Inne

Ryżowa 44/312, 02-495 Warszawa
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem stałą klientką i po raz kolejny 100% zadowolenia z jakości zabiegu, doradztwa, obsługi klienta i atmosfery panującej w Pełnym Luzie. Czuć, że personel wkłada serce w wykonywaną pracę i naprawdę zależy mu na efekcie zabiegów.

Salony z tej samej miejscowości

Studio dla Ciebie - zarezerwuj wizytę

Studio dla Ciebie

Fryzjer

Kompanii Kordian 3 I piętro, 02-495 Warszawa
4.98

Pełen profesjonalizm, jakość na najwyższym poziomie, tego oczekuję właśnie w takim miejscu. Pani Karolina to wspaniała fryzjerka, która potrafi słuchać czego klient potrzebuje i spełnia prośby, nie szczędzi przy tym swoich profesjonalnych i trafnych porad. Polecam gorąco

Manicure Tytanowy VKCosmetic Warszawa - zarezerwuj wizytę

Manicure Tytanowy VKCosmetic Warszawa

Paznokcie

Kolorowa 19/142, 02-495 Warszawa
4.99

Cudowna atmosfera i pełen profesjonalizm. Pani Weronika oczarowała mnie nie tylko swoją osobowością, ale także wysoką jakością wykonanej usługi. Już poleciłam swojej koleżance. Było to mój pierwszy raz w salonie, ale na pewno nie ostatni:-).

Bezpieczny salon
Nailart Studio - Stylizacja Paznokci - zarezerwuj wizytę

Nailart Studio - Stylizacja Paznokci

Paznokcie

Dzieci Warszawy 31, 02-495 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Pieknie zrobione paznokcie - zarowno żelowe jak i hybrydą. Przygotowanie paznokci do perfekcji. Jeszcze nigdy nie trzymały mi się tak długo! :) jestem bardzo zadowolona i polecam! Pani Ola jest najlepsza!

Salony bez rezerwacji online

ABC STÓP MANICURE PEDICURE - zarezerwuj wizytę

ABC STÓP MANICURE PEDICURE

Inne

UL. KOŚCIUSZKI 14, WARSZAWA
5.0
niezweryfikowany

ABC STÓP MANICURE PEDICURE znajduje się przy UL. KOŚCIUSZKI 14 w WARSZAWA. Dobry salon kosmetyczny to taki, który dba nie tylko o jakość usług, ale również o odpowiednią atmosferę i samopoczucie swoich klientów. Tak właśnie jest w ABC STÓP MANICURE PEDICURE. Z wielką przyjemnością doradzimy

Przekłuwanie ciała posiada barwną i wielokulturową tradycję, która dla niektórych plemion jest świętością i oznaką szacunku oraz uznania. Obecne czasy i panujące trendy modowe są barwne i zaskakujące. Piercing w Warszawie na Ursusie stał się popularną metodą zdobienia własnego ciała zarówno wśród kobiet jak i u mężczyzn. Tradycyjne przekłuwanie uszu nie stanowi jedynej opcji, którą proponują dzisiejsze salony piercingu na Ursusie. Metoda ta zyskała swoich zwolenników szczególnie w gronie młodszego społeczeństwa, gdyż dla nich kolczyki są sposobem na wyrażenie emocji, stylu i charakteru.

Bezpieczeństwo i higiena pracy – czyli czym charakteryzuje się profesjonalny salon pircingu w Warszawie na Ursusie?

Profesjonalne salony piercingu w Warszawie na Ursusie, to miejsca, gdzie w pierwszej kolejności dba się o bezpieczeństwo i higienę pracy. Zabiegi przekłuwania wykonywane są zawsze w sterylnych warunkach przez doświadczonego specjalistę, który dokładnie przestrzega zasad sanitarnych. Piercing na Ursusie w Warszawie to przede wszystkim bezpieczeństwo, profesjonalizm i precyzja. Wykorzystywane sprzęty są zawsze dezynfekowane oraz wymieniane regularnie. Dodatkowo w miejscach tych zatrudnieni są jedynie wybitni fachowcy, posiadający dużą wiedzę oraz doświadczenie. Można mieć wówczas pewność, że zabieg przekłuwania dowolnej partii ciała będzie całkowicie profesjonalnie i bezpiecznie wykonany.

Jak przebiega procedura przekłuwania ciała?

Salon piercingu Ursus Skorosze oferuje szeroki wybór metod przekłuwania. Przekłuć można praktycznie każdą część ciała bez bólu i inwazyjnych metod działania. Najczęściej przekłuwane są uszy, brwi, nos i pępek. Nierzadko przekuwa się także miejsca intymne i język. Sam zabieg nie trwa długo i jest praktycznie bezbolesny. Docelowe miejsce w pierwszej kolejności dezynfekuje się, następnie nakłuwa i umieszcza kolczyk. Szybko, sprawnie i precyzyjnie. Piercing w Warszawie na Ursusie wykonany przez profesjonalistę jest bezpieczny i przebiega bez żadnych komplikacji zarówno podczas zabiegu jak i po jego zakończeniu.

Salony piercingu w Warszawie na Ursusie są także miejscami oferującymi przekłuwanie uszu dla dzieci. Szybki proces i bezbolesna procedura sprawią, że najmłodszym chwile spędzone w salonie kojarzyć się będą wyłącznie z miłą atmosferą i pięknymi, samodzielnie wybranymi kolczykami.

Umów się na piercing już dziś – salon piercingu Ursus Skorosze

Bezboleśnie, szybko i sprawnie to najlepsze synonimy salonów piercingu w Ursusie w Warszawie. Miejsca te oferują profesjonalne przekłuwanie każdej części ciała w sposób nieinwazyjny i mało bolesny. Przestrzegane warunki higieny pracy i zawsze miła atmosfera sprawiają, że są chętnie odwiedzane przez klientów. Na Moment. pl umówisz się na wizytę już jednym kliknięciem, bez wychodzenia z domu i wykonywania zbędnych połączeń. W prosty sposób, za jednym zamachem możesz wyszukać miejsc, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom pod względem cen, lokalizacji czy opinii innych użytkowników. Dzięki naszej aplikacji mobilnej możesz swobodnie umawiać się na wizyty w każdym miejscu i o każdej porze, korzystając jedynie z telefonu komórkowego. Zapraszamy