Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Warszawa Śródmieście

Afrodyta Expert of Beauty - zarezerwuj wizytę

Afrodyta Expert of Beauty

Inne

Pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
4.96

Było fantastycznie, dziękujemy :) dzięki wspaniałej opiece, wyczekiwane od dawna przekłucie uszu córki pozostanie pięknym wspomnieniem :) wielki podziw dla pani, która strzelała dwoma rewolwerami jednocześnie - pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do małej klientki. 10/10!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Terra Spa Iwona Kossakowska - zarezerwuj wizytę

Terra Spa Iwona Kossakowska

Inne

Chmielna 5 lok. nr 7, 00-021 Warszawa
0.0
Brak opinii

Szukasz renomowanego zakładu fryzjersko-kosmetycznego w samym centrum Warszawy? Zajrzyj koniecznie do Terra Spa, położonego przy ul. Chmielnej 5 (lok. nr 7), w pobliżu Nowego Światu. O włosy i urodę klientów troszczą się tu prawdziwi eksperci, dbający o komfort i zadowolenie gości. Pod ich

Salony z podobnych kategorii

Szukasz salonu piercingu w Śródmieściu Warszawy?

Przekłuwanie uszu jest popularne wśród osób lubiących pobłyskujące kolczyki. Częściej decydują się na to panie, choć i panowie coraz częściej poddają się temu zabiegowi. Uszy przekłuwa się nawet dzieciom. Piercing to jednak znacznie więcej. Jeśli więc szukasz dobrego salonu piercingu w Śródmieściu Warszawy, który posiada szeroką ofertę, jest bezpieczny i zatrudnia profesjonalistów to Moment.pl jest idealną stroną dla Ciebie. Znajdziesz tutaj ranking salonów i będziesz mieć szansę wybrać odpowiedni poprzez posortowanie ich według ceny oraz opinii Klientów, którzy mieli wcześniej okazję skorzystać z jego usług. W ten sposób bez problemu odnajdziesz ofertę, która Cię zadowoli. Opisy firm pozwolą Ci się zapoznać z atmosferą panującą w danej lokalizacji, pracownikami i dadzą szansę przyjrzeć się zdjęciom wnętrza. Piercing wymaga dużego doświadczenia ze strony personelu, a także w pełni sterylnego otoczenia i przyrządów, dlatego Moment.pl jest doskonałym sposobem na przyjrzenie się różnym salonom bez konieczności opuszczania własnego domu.

Jakie zabiegi wykonywane są w Śródmieściu Warszawy?

Salony piercingu w Śródmieściu Warszawy posiadają szeroką ofertę. Najpierw jednak warto dokładnie przemyśleć decyzję o przekłuciu konkretnego miejsca mają na uwadze, iż dziurka zostaje na dłużej. Jeśli jednak masz już pewność, to możesz zdecydować się na przekłucie bardziej popularnych części ciała takich jak uszy, pępek czy nos. Profesjonalny salon piercingu Warszawa Śródmieście zaoferuje Ci jednak znacznie więcej opcji jak na przykład język, warga, chrząstka ucha lub inne, niestandardowe przekłucie, którego personel może się podjąć po konsultacji z Tobą. Pamiętaj, aby koniecznie zwrócić uwagę na sterylność narzędzi.

Przekłuwanie uszu w Śródmieściu Warszawy możliwe jest na kilka sposobów. Jednym z nich jest pistolet. Wykonywany nim zabieg jest szybki, bezbolesny i wstrzela w płatek ucha antyalergiczny kolczyk, który wspomaga leczenie powstałej dziurki. Ucho i pistolet są przed użyciem sterylizowane dla Twojego maksymalnego bezpieczeństwa. Innym sposobem jest przekłuwanie z użyciem igły. Ta metoda jest bezpieczniejsza niż pistolet i zapewnia szybsze gojenie się płatka ucha. Jest jednak dłuższa i bardziej bolesna, może pojawić się też odrobina krwi. Podobnie jak przy pierwszym rodzaju, tak i tutaj do ucha wkłada się nieuczulający kolczyk. Dostępna jest również metoda Blomdahl wykonywana przy użyciu jednorazowej kasety. Dzięki temu nie trzeba jej czyścić i żadna część sprzętu nie ma kontaktu z innymi Klientami. W każdej kasecie zawarty jest kolczyk, a ona sama opatrzona jest numerami: seryjnym i sterylizacji. Zapewnia się w ten sposób całkowitą czystość narzędzia. Odpowiednia zatyczka w uchu sprawia, iż goi się ono stosunkowo szybko. Sposób ten, dzięki użyciu znieczulającej maści, doskonale sprawdza się nie tylko w przypadku dorosłych, ale i dzieci.

Zamów wizytę w salonie piercingu w Śródmieściu Warszawy przez internet

Rano czy w południe, wieczorem lub w środku nocy - czas nie ma znaczenia. Dzięki stronie Moment.pl nie tylko znajdziesz dla siebie idealny salon, poznasz ceny i opinie innych Klientów, ale również wygodnie umówisz się na wizytę. Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od wyboru profesjonalisty, który zajmie się Twoimi życzeniami. Po zaledwie chwili od naciśnięcia "rezerwuj" zobaczysz wybór dostępnych terminów, z których z łatwością wybierzesz coś dla siebie. Dodatkowo możesz wszystko to zrobić również przez specjalną aplikację na telefon dostępną dla wszystkich chętnych. Nie czekaj więc, znajdź najlepsze salony piercingu w Śródmieściu Warszawy i zarezerwuj termin wizyty.