Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Warszawa Białołęka

Salony z podobnych kategorii

Mój Babiniec - zarezerwuj wizytę

Mój Babiniec

Inne

Modlińska 199A, 03-122 Warszawa
4.99

Profesjonalna bardzo miła obsługa. Zabiegi wykonane ze szczególną starannością. Pierwszy raz odwiedziłam ten salon, ale na pewno nie ostatni. Jeśli szukacie salonu z miłą atmosferą, wykwalifikowanym zespołem i profesjonalnie wykonanym zabiegiem koniecznie musicie odwiedzić to miejsce.

Bezpieczny salon
THALGO DAY SPA & SALON - zarezerwuj wizytę

THALGO DAY SPA & SALON

Inne

Odkryta 58, 03-140 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Bardzo polecam zabiegi na które chodzę. Endermologia sprawiła ze ciało jest przygotowane do wiosny. Polecam też zabieg bezbolesny Derma Pen.Ja robiłam twarz szyja dekolt. Skóra bez żadnej ingerencji chirurgicznej nabiera blasku i wygląda młodo. BARDZO POLECAM!!!!

Płatności online
Bezpieczny salon
beautylook salon kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

beautylook salon kosmetyczny

Inne

Strumykowa 23 lok U3, 03-138 Warszawa
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Dziękuję Pani Moniko za perfekcyjny zabieg na twarz. Skórę mam gładką, rozświetloną i nawilżoną. Całości dopełnia odświeżona brew :) czuje się zadbana.

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Białołęka - zarezerwuj wizytę

Yasumi Białołęka

Inne

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon

Świetny relaks i przemiła obsługa u pani Karoliny, a ponadto uwielbiam przychodzić do tego pięknego miejsca. Dezynfekcja jest dostępna przy wejściu, personel dbał, abym się z nikim nie mijała i czułam się bezpiecznie. Wszyscy pracują w maskach i przyłbicach. Polecam!

Gabinet Odnowy Biologicznej W&M - zarezerwuj wizytę

Gabinet Odnowy Biologicznej W&M

Inne

Daniszewska 20/7, 03-230 Warszawa
4.96

Bardzo bardzo polecam Panią Martę , sympatyczna i profesjonalna osoba, moje paznokcie mają wreszcie piękny kształt i dokładnie wycięte skórki, idealnie dobrany kolor oraz doskonale pomalowane. Na pewno wrócę do Pani Marty.

Płatności online
Bello Piede  - zarezerwuj wizytę

Bello Piede

Inne

Kowalczyka 1/U7, 03-193 Warszawa
4.96
Płatności online

Strzyżenie męskie ponieważ mam bardzo krótkie włosy 😄 zawsze wykonane perfekcyjnie przez panią Kasię. Korzystałam również z zabiegów na twarz u pani Renatki wykonane zawsze ze szczegółowym wyjaśnieniem co, jak i dlaczego oraz profesjonalnie. Polecam z całego serca Bello Piede, wracam tam systematycznie 😍

Płatności online
Bezpieczny salon
Kosmetyka Profesjonalna MADAME - zarezerwuj wizytę

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Inne

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Polecam z serca wszystkim Paniom, które na zawsze chcą pożegnać się włoskami 😁. Pani Aldona w pełni profesjonalnie i w czarujący sposób umili każda minutę zabiegu. Nad wszystkim panuje kameralny klimat salonu Madame za szybko mija czas😁

Piercing to zabieg polegający na przekłuwaniu określonej części ciała. Ludzie decydują się na ozdabianie wielu jego obszarów, a zadaniem kosmetyczki jest bezpieczne i profesjonalne wykonanie zabiegu. Aby tak się stało, należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze czystość i sterylność salonu. Zabieg powinien być wykonywany w czystym pomieszczeniu, sterylnymi albo jednorazowymi narzędziami. W ten sposób istnieje mniejsze ryzyko zakażenia. Osoba odpowiedzialna za przekłuwanie ciała w salonie na Białołęce powinna pracować w rękawiczkach jednorazowych i upewnić się, czy klient nie wykazuje żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Takie informacje może uzyskać na podstawie krótkiej rozmowy wstępnej. Po przygotowaniu skóry do przekłucia, może przystąpić do działania.

Przekłuwanie uszu w Warszawie na Białołęce i pozostałe rodzaje piercingu

Piercing na Białołęce wykonywany jest na wielu obszarach ciała, dlatego wyróżnia się kilka jego rodzajów, w tym:

- piercing ucha. Polega na przekłuciu małżowiny usznej i umieszczeniu tam kolczyka. Wykonuje się przekłucie na całej jej powierzchni, nawet u niemowląt. Rozszerzeniem tej metody są tzw. tunele, czyli kolczyki, które powiększają średnicę powstałej podczas przekłucia dziury,

- piercing nosa. Podczas zabiegu kolczyk umieszczany jest w płatku nosa- jednym lub dwóch. Może mieć postać tradycyjnego kolczyka lub obręczy,

- piercing języka. Początkowo wiąże się z dużym dyskomfortem, bolesnością, trudnością w przełykaniu czy mówieniu. Z czasem wszystko ustępuje i wymienione funkcje wracają do normy,

- piercing intymny. Najbardziej dyskretny element kolczykowania, związany jednak z dużymi kontrowersjami. Istnieje również piercing sutków.

Awangardowym rozwiązaniem, przypisanym nie tylko kulturom plemiennym, ale również osobom z cywilizacji Zachodu, jest piercing twarzy. Kolczyki umieszczane są na policzkach, czole czy w ustach, a także innych, mniej popularnych częściach ciała.

Salon piercingu na Białołęce - jak przebiega zabieg?

Podstawowy zabieg piercingu jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu. Po wstępnym wywiadzie z klientem, ustaleniu miejsca przekłucia, wykluczeniu przeciwwskazań oraz wyborze kolczyka, można przystąpić do działań właściwych. Pierwszym etapem jest dezynfekcja skóry. Do samego przekłucia stosuje się igłę wenflonową lub specjalny pistolet (zwykle przy przekłuwaniu uszu). Jeśli istnieje taka konieczność, fałdy skórne przytrzymywane są przy pomocy specjalnych szczypiec. W przypadku potencjalnie bolesnych części ciała (np. pępek, nos) stosuje się znieczulenie miejscowe, które łagodzi reakcje bólowe podczas przekłuwania, jak i późniejszy dyskomfort.

Salon piercingu na Białołęce w Warszawie - zalecenia po zabiegu

Wykonanie przekłucia nie kończy całego procesu. W wyniku piercingu powstaje rana, o którą należy odpowiednio dbać. Najlepiej dokładnie ją oczyszczając i dezynfekując. Równie ważne jest unikanie zadrapania rany czy mechanicznych uszkodzeń. W razie jakichkolwiek problemów warto zgłosić się lekarza, który oceni ranę i podejmie ewentualne środki zaradcze.

Jak wybrać salon piercingu?

Wybierając salon piercingu na Białołęce w Warszawie, warto kierować się pozytywnymi opiniami. Takie informacje znajdziesz w aplikacji moment.pl, która gromadzi najlepsze salony piercingu w Polsce, również na Białołęce. Klienci pozostawiają tam swoje komentarze i oceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, jak oceniają konkretne miejsce. Ponadto do wybranego salonu umawiasz się wygodnie przez internet, nie wychodząc z domu. Wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki.