Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Warszawa Białołęka

Płatności online
Bezpieczny salon
Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Inne

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bloomea bardzo fajny zabieg. Skóra po zabiegu jest rozjaśniona i gładka. Pani Magda wszystko wyjasnila i cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Polecam! Zapisałam się na kolejny raz. Pozdrawiam.

Salony z podobnych kategorii

THALGO DAY SPA & SALON - zarezerwuj wizytę

THALGO DAY SPA & SALON

Inne

Odkryta 58, 03-140 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Pani Monika jest bardzo sympatyczna i ciepła osobą, która w rewelacyjny sposób potrafi zaopiekować się swoją klientką. Wysłucha oczekiwań, doradzi co najlepiej będzie pasować i wykona świetną oraz profesjonalną robotę:) Polecam z całego serca. Świetna odskocznia od codzienności a czas przy Pani Monice leci bardzo szybko. :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Białołęka - zarezerwuj wizytę

Yasumi Białołęka

Inne

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon

Niepowtarzalny klimat, podejście do klienta na wysokim poziomie. Informacja na temat wykonywanego zabiegu wyczerpująca. Pani Marta dbała o wygodę mojego ciała jak i ducha. Bardzo polecam :)

Płatności online
Studio Figura Warszawa Białołęka - zarezerwuj wizytę

Studio Figura Warszawa Białołęka

Inne

Światowida 51, 03-144 Warszawa
4.95
Płatności online
Sprzedaż produktów

Mega! Co prawda nie skorzystałam z vacu, z uwagi na dolegliwości, które okazały się przeciwwskazaniem -ale to tylko na plus za skrupulatny wywiad. Dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, a nawet więcej. :) Co prawda po treningu byłam zadyszana, umordowana, no ledwo żywa ale i zadowolona 😁 wrócę! Ps. Wypiłam tę wodę 😁😁😁

Płatności online
Bezpieczny salon
KB_Mobilna Kosmetolog - zarezerwuj wizytę

KB_Mobilna Kosmetolog

Inne

Mehoffera 66a/3, 03-131 Warszawa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Gorąco polecam! Po zabiegu moje stopy są gładkie i miękkie. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera a pani Karolina chętnie dzieli się wiedzą. Ma też wspaniałe podejście do dzieci. Dzięki jej interwencji udało się uniknąć zabiegu chirurgicznego u córki.

Płatności online
Bezpieczny salon
Kosmetyka Profesjonalna MADAME - zarezerwuj wizytę

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Inne

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

To była moja pierwsza przygoda z depilacją laserową i nie ostatnia! Pani Aldona rozwiała wszelkie wątpliwości odnośnie zabiegu który okazał się szybki i w miarę przyjemny jak na bikini 😉

Gabinet Odnowy Biologicznej W&M - zarezerwuj wizytę

Gabinet Odnowy Biologicznej W&M

Inne

Daniszewska 20/7, 03-230 Warszawa
5.0

Jestem po pierwszej wizycie w gabinecie pani Moniki. Przemiła, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona osoba, która swoim podejściem, jak również wykonanym zabiegiem sprawiła, że poczułam się szczęśliwa i zrelaksowana. Dziękuję pani Monice i polecam innym.

Płatności online
Bezpieczny salon
  Salon   Imaż - zarezerwuj wizytę

Salon Imaż

Inne

Porajów12 I piętro, 03-188 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Asia jest najlepsza! 😊 Nigdy wcześniej nie chodziłam na henne brwi z regulacja, ale od kiedy zaczełam chodzić do dziś nie wyobrażam sobie miesiaca bez wizyty u Pani Asi. Bardzo polecam .😊

Piercing to zabieg polegający na przekłuwaniu określonej części ciała. Ludzie decydują się na ozdabianie wielu jego obszarów, a zadaniem kosmetyczki jest bezpieczne i profesjonalne wykonanie zabiegu. Aby tak się stało, należy spełnić kilka warunków. Po pierwsze czystość i sterylność salonu. Zabieg powinien być wykonywany w czystym pomieszczeniu, sterylnymi albo jednorazowymi narzędziami. W ten sposób istnieje mniejsze ryzyko zakażenia. Osoba odpowiedzialna za przekłuwanie ciała w salonie na Białołęce powinna pracować w rękawiczkach jednorazowych i upewnić się, czy klient nie wykazuje żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Takie informacje może uzyskać na podstawie krótkiej rozmowy wstępnej. Po przygotowaniu skóry do przekłucia, może przystąpić do działania.

Przekłuwanie uszu w Warszawie na Białołęce i pozostałe rodzaje piercingu

Piercing na Białołęce wykonywany jest na wielu obszarach ciała, dlatego wyróżnia się kilka jego rodzajów, w tym:

- piercing ucha. Polega na przekłuciu małżowiny usznej i umieszczeniu tam kolczyka. Wykonuje się przekłucie na całej jej powierzchni, nawet u niemowląt. Rozszerzeniem tej metody są tzw. tunele, czyli kolczyki, które powiększają średnicę powstałej podczas przekłucia dziury,

- piercing nosa. Podczas zabiegu kolczyk umieszczany jest w płatku nosa- jednym lub dwóch. Może mieć postać tradycyjnego kolczyka lub obręczy,

- piercing języka. Początkowo wiąże się z dużym dyskomfortem, bolesnością, trudnością w przełykaniu czy mówieniu. Z czasem wszystko ustępuje i wymienione funkcje wracają do normy,

- piercing intymny. Najbardziej dyskretny element kolczykowania, związany jednak z dużymi kontrowersjami. Istnieje również piercing sutków.

Awangardowym rozwiązaniem, przypisanym nie tylko kulturom plemiennym, ale również osobom z cywilizacji Zachodu, jest piercing twarzy. Kolczyki umieszczane są na policzkach, czole czy w ustach, a także innych, mniej popularnych częściach ciała.

Salon piercingu na Białołęce - jak przebiega zabieg?

Podstawowy zabieg piercingu jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu. Po wstępnym wywiadzie z klientem, ustaleniu miejsca przekłucia, wykluczeniu przeciwwskazań oraz wyborze kolczyka, można przystąpić do działań właściwych. Pierwszym etapem jest dezynfekcja skóry. Do samego przekłucia stosuje się igłę wenflonową lub specjalny pistolet (zwykle przy przekłuwaniu uszu). Jeśli istnieje taka konieczność, fałdy skórne przytrzymywane są przy pomocy specjalnych szczypiec. W przypadku potencjalnie bolesnych części ciała (np. pępek, nos) stosuje się znieczulenie miejscowe, które łagodzi reakcje bólowe podczas przekłuwania, jak i późniejszy dyskomfort.

Salon piercingu na Białołęce w Warszawie - zalecenia po zabiegu

Wykonanie przekłucia nie kończy całego procesu. W wyniku piercingu powstaje rana, o którą należy odpowiednio dbać. Najlepiej dokładnie ją oczyszczając i dezynfekując. Równie ważne jest unikanie zadrapania rany czy mechanicznych uszkodzeń. W razie jakichkolwiek problemów warto zgłosić się lekarza, który oceni ranę i podejmie ewentualne środki zaradcze.

Jak wybrać salon piercingu?

Wybierając salon piercingu na Białołęce w Warszawie, warto kierować się pozytywnymi opiniami. Takie informacje znajdziesz w aplikacji moment.pl, która gromadzi najlepsze salony piercingu w Polsce, również na Białołęce. Klienci pozostawiają tam swoje komentarze i oceny, dzięki czemu możesz sprawdzić, jak oceniają konkretne miejsce. Ponadto do wybranego salonu umawiasz się wygodnie przez internet, nie wychodząc z domu. Wszystko w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki.