Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Rzeszów

Płatności online
Bezpieczny salon
Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | VIOLETA CZERWONKA - zarezerwuj wizytę

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii | VIOLETA CZERWONKA

Inne

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 489, 35-304 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Z jednej strony chciałam mieć zabieg kamuflażu a z drugiej bardzo się bałam, że będzie boleć. Już podczas konsultacji pani kosmetolog wszystko mi wytłumaczyła jak zabieg będzie wyglądał krok po kroku oraz odpowiedziała na moje pytania dzięki czemu się uspokoilam. polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
AnnEstetic - zarezerwuj wizytę

AnnEstetic

Inne

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani zna się na tym co robi. To mój kolejny zabieg depilacji laserem Vectus. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam szczerze każdemu. Zabiegi wyznaczane wtedy, kiedy trzeba, a nie jak najczęściej. Do zobaczenia wkrótce!

Bezpieczny salon
Planeta Piękna - Joanna Płaneta - zarezerwuj wizytę

Planeta Piękna - Joanna Płaneta

Inne

Trzebownisko 884, 36-001 Trzebownisko
4.97
Bezpieczny salon

Bardzo przyjemne miejsce z przemiłą atmosferą i podejściem do klienta. Profesjonalizm na "6". Piękny manicure i świetnie wykonany. Monia zawsze doradzi, dobierze idealnie kolor paznokci do moich oczekiwań. Najwyższa półka. Polecam z całego serca.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
STUDIO URODY ZOE - zarezerwuj wizytę

STUDIO URODY ZOE

Inne

Zagłoby 8/7b, 35-304 Rzeszów
5.0

Studio Urody ZOE to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie profesjonalizm, efektywność oraz pasję w kreowaniu wizerunku zewnętrznego naszych klientów. Gabinet znajduje się w centralnej części Rzeszowa i jest dostępny dla klientów już od 10 lat. Oferujemy konsultacje oraz zabiegi kosmetologi

Salony z podobnych kategorii

Piercing w Rzeszowie- jakie usługi można znaleźć w salonach?

Marzy Ci się wyjątkowa ozdoba, która podkreśli Twój charakter? Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie, co będzie trwałe, ale nie sprawi problemu w usunięciu (jak na przykład tatuaż)? Bez względu na to, czy pragniesz nosić delikatne, niewielkie kolczyki w uszach czy wyrazisty kolczyk w wardze lub na brwi skorzystaj z profesjonalnego salonu piercingu! Niestety, ale zdarza się, że wielu amatorów w niecertyfikowanych studiach usiłuje wykonywać przekłucia ciała i robi to na niekorzyść klienta w sposób nieprawidłowy i w złych warunkach higienicznych. Każdy salon piercingu w Rzeszowie, który znajdziesz na stronie moment.pl to miejsce, które przestrzega zasad bezpieczeństwa, sterylności, a same przekłucia wykonuje się przeznaczonym do tego sprzętem.

Jak wygląda przekłuwanie?

Przekłucia najczęściej wykonuje się przy pomocy sterylnej igły. Przed samym przekłuciem miejsce jest dokładnie oczyszczane, a następnie przy użyciu specjalistycznego markera piercer wykonuje małe kropeczki w miejscach przyszłego przekłucia- po sprawdzeniu i akceptacji przez klienta, piercer przystępuje do zabiegu. Sterylnymi szczypcami piercer przytrzymuje fragment skóry, który ma być przekuty. Następnie jednym szybkim ruchem, na wydechu Klienta, przeciąga igłę przez skórę. Pamiętaj, żeby zawsze zwrócić uwagę czy hermetycznie zapakowane narzędzia zostały otwarte przy Tobie, bezpośrednio przed zabiegiem- jeśli nie, może oznaczać to, że sprzęt nie był poddany sterylizacji i odkażaniu. Pozostaje już tylko założenie kolczyka, nowego, fabrycznie zapakowanego. Do świeżych przekłuć powinien zostać założony kolczyk ze stali chirurgicznej lub z tytanu, ponieważ są to materiały o bardzo niskim czynniku alergicznym. Zakładany kolczyk musi być dłuższy od planowanego, którego nosić będziesz w przyszłości. Przekłucie i skóra wokół niego, kilka godzin po zabiegu zacznie puchnąć i gdyby kolczyk był krótki, zostałby wciśnięty w skórę. Kolczyk musi być sterylny i wystarczająco długi, tak aby nie sprawiać żadnych problemów. Obowiązkiem piercera jest poinstruowanie o pielęgnacji i ewentualnych wskazaniach, takich jak konieczność odkażania przekłucia np. octeniseptem, lub stosowanie schłodzonego naparu z kory dębu w celu zmniejszenia opuchlizny. W razie jakichkolwiek komplikacji koniecznie zgłoś się do studia, w którym zostało wykonane przekłucie!

Jakie rodzaje piercingu możesz znaleźć w Rzeszowskich salonach?

Dostępne są wszystkie podstawowe przekłucia jak: brew, warga, pępek, uszy, język, kark, sutki, nos, a także te bardziej zaawansowane w postaci microdermali, czyli kolczyków podskórnych. Do najpopularniejszych rodzajów piercingu, które są wykonywane należą: labret (przekłucie pod wargą dolną na środku), medusa (przekłucie nad wargą górną na środku), nostril (przekłucie skrzydełka nosa), bridge (przekłucie na nosie, pomiędzy brwiami), septum (przekłucie wędzidełka nosa).

Czy przekłuwanie ciała boli?

Ból jest indywidualny dla każdego człowieka. Miejsce, w którym wykonywany będzie piercing również ma duże znaczenie- ucho(miękka część) boli zdecydowanie mniej od chrząstki w nosie. Ten temat jest naprawdę ciężki do konkretnego określenia, ponieważ opinie różnych osób na temat takiego samego przekłucia mogą być skrajnie inne. Jeżeli jesteś osobą wrażliwą na ból, możesz poprosić piercera o użycie znieczulającego sprayu- działa on powierzchownie i pozwoli na zmniejszenie odczuwania bólu. Przed przekłuciem nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych- rozrzedzają one krew, co utrudnia wykonywanie przekłucia. Warto wspomnieć również o tym, że samo przekłucie trwa dosłownie sekundę, i tak naprawdę bardziej boli strach przed wykonaniem przekłucia niż samo wykonywanie go.

Umów się na piercing w salonie z Rzeszowa online!

Jeżeli chcesz umówić się na piercing, w którymś z Rzeszowskich studiów skorzystaj z Portalu Moment! Możesz dokonać rezerwacji online, bez wychodzenia z domu czy dzwonienia przez telefon. Na Moment.pl znajdziesz dostępne salony w Rzeszowie wraz z wykazem usług oraz cenami, co pozwala na weryfikacje wedle własnych upodobań oraz lokalizacji- portal wskazuje studia piercingu znajdujące się najbliżej Ciebie. Dodatkową zaletą rezerwacji w ten sposób jest możliwość sprawdzenia opinii innych użytkowników, którzy odwiedzili miejsce, w którym planujesz wykonać przekłucie.