Przejdź do głównej zawartości

Przekłuwanie uszu Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
KASUN Twoje Centrum Piękna - zarezerwuj wizytę

KASUN Twoje Centrum Piękna

Inne

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Atmosfera w salonie i muzyka bardzo przyjemna. Panie są bardzo sympatyczne a jakość usług jak zwykle na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie zostało mi za każdym razem przedstawione najlepsze rozwiązanie dla moich włosów a dogadanie się z z fryzjerka jest dla mnie bardzo ważne.

Płatności online
Bezpieczny salon
Poczucie Piękna Face & Body Institute - zarezerwuj wizytę

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Inne

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mimo że córka bardzo się bała Pani była bardzo cierpliwa, miła i zadbała o to żeby wszystko poszło sprawnie i żeby było komfortowo. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam wszystkim

Salony z podobnych kategorii

Przekłuwanie uszu we Wrocławiu- gdzie szukać?

Jeżeli chcesz zmienić swój wizerunek, dodać mu elegancji i nieco więcej charakteru jesteś w dobrym miejscu. Jeśli biżuteria jest dla Ciebie ważnym elementem stroju i chcesz podkreślić swoją urodę znajdź salon kosmetyczny lub piercingu we Wrocławiu. Portal Moment.pl posiada bazę profesjonalistów zajmujących się przekłuwaniem ciała. Przekłuwanie uszu może być w standardowym miejscu, jakim jest płatek ucha, jak i w tych bardziej nietypowych obszarach, jakimi są chrząstki. Obojętnie na to, jaki rodzaj przekłucia wybierzesz, zdecyduj się na studio piercingu lub salon kosmetyczny z certyfikatami, który wykona Twoje przekłucie w sterylnych warunkach, które znacznie zmniejszają ryzyko późniejszych powikłań. W serwisie Moment.pl znajdziesz opinie innych użytkowników, co znacznie pomoże Ci wybrać miejsce, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby i spełni oczekiwania.

Jak wygląda zabieg przekłuwania uszu?

Zabieg przekłuwania uszu jest nieskomplikowanym procesem, ale wymaga praktyki i doświadczenia, dlatego należy skierować się do osób zajmujących się przekłuwaniem uszu zawodowo. Niezbędnymi elementami do wykonania przekłucia są kolczyki, szczypce, igła (lub pistolet do przekłuwania uszu), oraz środki bezpieczeństwa, takie jak rękawiczki, płyn dezynfekująco-odkażający. Do wyznaczania miejsca przyszłego kolczyka niezbędny jest również sterylny marker. W pierwszej kolejności osoba wykonująca przekłucie zakłada rękawiczki, a następnie odkaża miejsce przekłucia sprayem lub płynem. Po przygotowaniu obszaru skóry w ten sposób można wyznaczyć na nim przy pomocy markera kropkę, która wskaże miejsce przekłucia. Jeśli Klient salonu zaakceptuje lokalizację, można przystąpić do zabiegu przekłuwania uszu. Jeżeli używany jest pistolet do przekłuwania uszu, zakładany jest do niego specjalistyczny, kolczyk, który jest nowy i fabrycznie zapakowany. Kolczyk ten ma z przodu ozdobną kuleczkę, jego zakończenie stanowi zaostrzony trzonek, przypominający końcówkę gwoździka. w drugiej części pistoletu jest zatyczka od kolczyka, która po przebiciu tkanki zatrzaskuje kolczyk, uniemożliwiając mu wysunięcie się z płatka ucha. Stosowanie pistoletu jest prostszą metodą, jednak nie sprawdzi się ona w przypadku przekłuwania innych miejsc niż płatek ucha, jak na przykład wewnętrzna chrząstka- wtedy igła sprawdza się zdecydowanie lepiej. Proces przebijania przy pomocy igły jest następujący: szczypcami, z otworem po środku, zostaje przytrzymany fragment ucha, w taki sposób, że kropeczka zaznaczona markerem znajduje się w otworze szczypiec. Następnie na wydechu Klienta przeciągnięta zostaje igła, z cewnikiem, czyli plastikową rureczką. Igła zostaje wyciągnięta, zostawiając w kanale przekłucia cewnik, który powoli wysuwa się z jednej strony, jednocześnie z drugiej wsuwając kolczyk. Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej lub tytanu, z uwagi na fakt, że materiały te mają niski współczynnik alergizujący. Założony kolczyk zostaje przemyty jeszcze raz środkiem odkażającym i zabieg jest zakończony. Należy już tylko dbać o to, aby przekłucie dobrze się wygoiło.

Jakie rodzaje przekłuć uszu można znaleźć we Wrocławiu?

Salony oferujące przekłuwanie uszu we Wrocławiu posiadają w ofercie nie tylko standardowe przekłucia płatka ucha, ale również te mniej typowe jak:

  • industrial- przekłucie chrząstki w 2 miejscach i przeciągnięcie przez oba otwory jednej długiej sztangi
  • tragus- kolczyk, który wykonywany jest centralnie na środku ucha w połowie długości
  • helix- wykonywany jest na krawędzi małżowiny usznej, powyżej miękkiej części płatka
  • rook- jest to przekłucie, które przechodzi przez chrząstkę pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym fragmentem muszli ucha
  • snug- wykonywany jest na tej samej chrząstce co rook, ale jest umiejscowiony niżej

We Wrocławiu znajdziesz także wiele innych rodzajów przekłuć uszu, ze szczegółową ofertą danego studia możesz zapoznać się korzystając z serwisu.

Umów się na przekłucie ucha we Wrocławiu korzystając z portalu Moment.pl!

Jeżeli chcesz przekłuć sobie uszy we Wrocławiu   skorzystaj z portalu Moment, który umożliwia rejestrację na wizytę przez internet, zaledwie jednym kliknięciem!  Jest to szybka i prosta metoda. Dodatkowo portal wskaże salon znajdujący się najbliżej lokalizacji, którą podasz wraz z opiniami użytkowników na temat studia. Atutem serwisu niezaprzeczalnie jest fakt, że posiada bazę usług poszczególnych salonów wraz z cenami, dlatego znalezienie studia, które będzie Ci odpowiadać, zarówno pod względem ceny i lokalizacji staje się bardzo proste. Skorzystaj z strony Moment.pl i ciesz się oryginalną biżuterią, która uzupełni Twój wizerunek!