Przejdź do głównej zawartości

Przekłuwanie uszu Wrocław

Płatności online
Bezpieczny salon
Satin Skin - zarezerwuj wizytę

Satin Skin

Inne

Wałbrzyska 29, 52-314 Wrocław
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jak zawsze jestem w pełni zadowolona z wykonania usług. Profesjonalnie, w miłej atmosferze. Szczerze polecam. Cieszę się że tak blisko mam taki świetny salon i usługi w przystępnych cenach.

Centrum Kosmetologii Beauty Time - zarezerwuj wizytę

Centrum Kosmetologii Beauty Time

Inne

Pińska 7, 54-618 Wrocław
Rezerwacja przez Booksy

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Natalia rzeczowo i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania dotyczące zabiegów oraz świetnie dopasowuje kosmetyki do typu cery. Sam zabieg karboksyterapii- rewelacja- po serii zabiegów widoczna jest poprawa napięcia skóry. Polecam pod każdym względem :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Poczucie Piękna Face & Body Institute - zarezerwuj wizytę

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Inne

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Byłam w Zakładzie pierwszy raz. Wystrój zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jasno, czysto i przytulnie. Pani Magdalena ma super podejście do klientki. Zabieg przekłucia uszu był niemalże bezbolesny. Nie zdążyłam się nawet zorientować kiedy było po zabiegu. Dziękuję.

Bezpieczny salon
Niebieskie Migdały, Galeria Swoja Olimpia - zarezerwuj wizytę

Niebieskie Migdały, Galeria Swoja Olimpia

Inne

Swojczycka 69, 51-502 Wrocław
4.94
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalna, miła obsługa, świetne miejsce na relaks :) Pięknie wykonany manicure, super zrobione brwi i bezbolesna depilacja. Polecam gorąco i wrócę po raz kolejny :) Bardzo dziękuję Pani Martynie za wyrozumiałość wobec mojego spóźnienia :)

Płatności online
Bezpieczny salon
La Mia Passione - zarezerwuj wizytę

La Mia Passione

Inne

Litewska 2A, 51-354 Wrocław
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Najlepsze rzęsy w mieście ! ❤️ nawet gdy Paulinka pracuje pod presją czasu ( bo klientka wchodzi i mówi „muszę wyjść o tej i o tej godzinie”) to rzęsy przez nią zrobione są IDEALNE ❤️❤️

Bezpieczny salon
Manipedi Gabinet Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Manipedi Gabinet Kosmetyczny

Inne

pl.Dominikański 3, 50-159 Wrocław
4.91
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Niech za komentarz posłuży fakt , że korzystam z salonu od kilku lat i poleciłam go koleżance, która też została stałą klientką ; obsługa bez zarzutu : miło sympatycznie i profesjonalnie

Bezpieczny salon
Femininity - zarezerwuj wizytę

Femininity

Inne

aleja Marcina Kromera 25C, 51-169 Wrocław
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Fantastycznie (sprawnie, bezbolesnie, z ladnymi kolczykami „startowymi”) przekłute uszy córki oraz moje zjawiskowo wyregulowane (perfekcyjnie!!!) brwi z henną. Przemiła i bardzo profesjonalna Pani Agnieszka, wszystko tłumaczy, skupiona i spokojna. Bardzo pozytywna wizyta i świetne usługi. Polecam Państwu i sama na pewno powrócę.

Przekłuwanie uszu we Wrocławiu- gdzie szukać?

Jeżeli chcesz zmienić swój wizerunek, dodać mu elegancji i nieco więcej charakteru jesteś w dobrym miejscu. Jeśli biżuteria jest dla Ciebie ważnym elementem stroju i chcesz podkreślić swoją urodę znajdź salon kosmetyczny lub piercingu we Wrocławiu. Portal Moment.pl posiada bazę profesjonalistów zajmujących się przekłuwaniem ciała. Przekłuwanie uszu może być w standardowym miejscu, jakim jest płatek ucha, jak i w tych bardziej nietypowych obszarach, jakimi są chrząstki. Obojętnie na to, jaki rodzaj przekłucia wybierzesz, zdecyduj się na studio piercingu lub salon kosmetyczny z certyfikatami, który wykona Twoje przekłucie w sterylnych warunkach, które znacznie zmniejszają ryzyko późniejszych powikłań. W serwisie Moment.pl znajdziesz opinie innych użytkowników, co znacznie pomoże Ci wybrać miejsce, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby i spełni oczekiwania.

Jak wygląda zabieg przekłuwania uszu?

Zabieg przekłuwania uszu jest nieskomplikowanym procesem, ale wymaga praktyki i doświadczenia, dlatego należy skierować się do osób zajmujących się przekłuwaniem uszu zawodowo. Niezbędnymi elementami do wykonania przekłucia są kolczyki, szczypce, igła (lub pistolet do przekłuwania uszu), oraz środki bezpieczeństwa, takie jak rękawiczki, płyn dezynfekująco-odkażający. Do wyznaczania miejsca przyszłego kolczyka niezbędny jest również sterylny marker. W pierwszej kolejności osoba wykonująca przekłucie zakłada rękawiczki, a następnie odkaża miejsce przekłucia sprayem lub płynem. Po przygotowaniu obszaru skóry w ten sposób można wyznaczyć na nim przy pomocy markera kropkę, która wskaże miejsce przekłucia. Jeśli Klient salonu zaakceptuje lokalizację, można przystąpić do zabiegu przekłuwania uszu. Jeżeli używany jest pistolet do przekłuwania uszu, zakładany jest do niego specjalistyczny, kolczyk, który jest nowy i fabrycznie zapakowany. Kolczyk ten ma z przodu ozdobną kuleczkę, jego zakończenie stanowi zaostrzony trzonek, przypominający końcówkę gwoździka. w drugiej części pistoletu jest zatyczka od kolczyka, która po przebiciu tkanki zatrzaskuje kolczyk, uniemożliwiając mu wysunięcie się z płatka ucha. Stosowanie pistoletu jest prostszą metodą, jednak nie sprawdzi się ona w przypadku przekłuwania innych miejsc niż płatek ucha, jak na przykład wewnętrzna chrząstka- wtedy igła sprawdza się zdecydowanie lepiej. Proces przebijania przy pomocy igły jest następujący: szczypcami, z otworem po środku, zostaje przytrzymany fragment ucha, w taki sposób, że kropeczka zaznaczona markerem znajduje się w otworze szczypiec. Następnie na wydechu Klienta przeciągnięta zostaje igła, z cewnikiem, czyli plastikową rureczką. Igła zostaje wyciągnięta, zostawiając w kanale przekłucia cewnik, który powoli wysuwa się z jednej strony, jednocześnie z drugiej wsuwając kolczyk. Kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej lub tytanu, z uwagi na fakt, że materiały te mają niski współczynnik alergizujący. Założony kolczyk zostaje przemyty jeszcze raz środkiem odkażającym i zabieg jest zakończony. Należy już tylko dbać o to, aby przekłucie dobrze się wygoiło.

Jakie rodzaje przekłuć uszu można znaleźć we Wrocławiu?

Salony oferujące przekłuwanie uszu we Wrocławiu posiadają w ofercie nie tylko standardowe przekłucia płatka ucha, ale również te mniej typowe jak:

  • industrial- przekłucie chrząstki w 2 miejscach i przeciągnięcie przez oba otwory jednej długiej sztangi
  • tragus- kolczyk, który wykonywany jest centralnie na środku ucha w połowie długości
  • helix- wykonywany jest na krawędzi małżowiny usznej, powyżej miękkiej części płatka
  • rook- jest to przekłucie, które przechodzi przez chrząstkę pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym fragmentem muszli ucha
  • snug- wykonywany jest na tej samej chrząstce co rook, ale jest umiejscowiony niżej

We Wrocławiu znajdziesz także wiele innych rodzajów przekłuć uszu, ze szczegółową ofertą danego studia możesz zapoznać się korzystając z serwisu.

Umów się na przekłucie ucha we Wrocławiu korzystając z portalu Moment.pl!

Jeżeli chcesz przekłuć sobie uszy we Wrocławiu   skorzystaj z portalu Moment, który umożliwia rejestrację na wizytę przez internet, zaledwie jednym kliknięciem!  Jest to szybka i prosta metoda. Dodatkowo portal wskaże salon znajdujący się najbliżej lokalizacji, którą podasz wraz z opiniami użytkowników na temat studia. Atutem serwisu niezaprzeczalnie jest fakt, że posiada bazę usług poszczególnych salonów wraz z cenami, dlatego znalezienie studia, które będzie Ci odpowiadać, zarówno pod względem ceny i lokalizacji staje się bardzo proste. Skorzystaj z strony Moment.pl i ciesz się oryginalną biżuterią, która uzupełni Twój wizerunek!