Przejdź do głównej zawartości

Przekłuwanie uszu Warszawa Wawer

mymasujemy.pl - zarezerwuj wizytę

mymasujemy.pl

Inne

Lipkowska 6, 04-801 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Cudowne miejsce, profesjonalizm Zespołu na najwyższym poziomie. Relaks dla ciała i ukojenie dla zmysłów. Zawsze, niezmiennie, każda wizyta w tym salonie to niezapomniane przeżycie.

Wyspa Piękna  - zarezerwuj wizytę

Wyspa Piękna

Inne

Bronowska 5 , 03-995 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ocena po pierwszej wizycie - Jedna i druga usługa wykonana bardzo starannie, zgodnie z oczekiwaniami. Serdecznie polecam Panią Kasie która jest perfekcjonistką w tym co robi. Z przyjemnością będę zaglądać częściej do salonu ;)

Lakiernia Manufaktura Paznokci - zarezerwuj wizytę

Lakiernia Manufaktura Paznokci

Inne

Korkowa 77, 04-519 Warszawa Marysin
0.0
Brak opinii

Lakiernia Manufaktura Paznokci to miejsce w którym dbanie o Wasze rączki, nóżki, twarz i ciało to nie tylko nasza praca, ale również nasza pasja. U nas poczujesz się pięknie, miło i swobodnie.

Salony z tej samej miejscowości

Kącik Urody - zarezerwuj wizytę

Kącik Urody

Fryzjer

Naddnieprzańska 26 c, 04-205 Warszawa
4.96

Polecam Panią Patrycję z czystym sumieniem. Fajnie strzyże, potrafi dobrać kolor, cos zaproponować od siebie i rozumie o co chodzi klientce. A poza tym wszystkich jest bardzo miła, dobrze się z nią rozmawia, czas przeznacza tylko jednemu klientowi, nie spieszy się. Same plus w mojej opinii.

Salony bez rezerwacji online

STUDIO NATURA - zarezerwuj wizytę

STUDIO NATURA

Inne

UL STRZYGŁOWSKA 71 S, WARSZAWA
5.0
niezweryfikowany

ZAPRASZAMY DO NOWOCZESNEGO SALONU KOSMETYCZNEGO STUDIO NATURA powstało z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla Twoich zmysłów. To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków.

Spa Mobilne Anna Urbaniak - zarezerwuj wizytę

Spa Mobilne Anna Urbaniak

Inne

ul. Alpejska 43, 04-628 Warszawa
5.0
niezweryfikowany

Spa Mobilne Anna Urbaniak znajduje się przy ul. Alpejska 43 w Warszawie. Stale rozszerzamy ofertę, dzięki czemu każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie. Wykonujemy między innymi manicure, pielęgnacja dłoni, masaże, masaże relaksacyjne, a także Day SPA. Mamy rozwiązania, które pomogą, up