Przejdź do głównej zawartości

Przekłuwanie uszu Rzeszów

Płatności online
Bezpieczny salon
Kosmetolodzy Rzeszów Beauty & Hair Clinic  - zarezerwuj wizytę

Kosmetolodzy Rzeszów Beauty & Hair Clinic

Inne

Podwisłocze 2b/6, 35-309 Rzeszów
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo mi się spodobało 🙂 Pani była bardzo miła. Szybko dopasowała do mojej twarzy odpowiednie kolory chociaż widziała mnie w pierwszy raz. Zrobiła mi super makijaż. Jestem bardzo zadowolona 😀

Płatności online
Bezpieczny salon
Calle Kosmetologia Olivia Kaas - zarezerwuj wizytę

Calle Kosmetologia Olivia Kaas

Inne

Leska 2, 35-505 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Ogromny profesjonalizm i zaangażowanie. Zabiegi które wykonuje Pani Ania spełniają moje wszelkie oczekiwania. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam każdej osobie zainteresowanej usługami kosmetycznymi. Jest to miejsce do którego chce się wracać.

Bezpieczny salon
Essence of beauty - zarezerwuj wizytę

Essence of beauty

Inne

Jagiellońska 32/2a, 35-025 Rzeszów
4.97
Bezpieczny salon

Uwielbiam ten salon! Choć jest mały to jest bardzo przytulny i naprawdę ma coś w sobie, ze lubię tam wracać. Choć wyprowadziłam się i muszę pokonać trasę 150 km by przyjechać na podcięcie końcówek to zawsze warto! Włosy zawsze podcięte idealnie a Panie zawsze pozytywnie nastawione do życia. ♥️

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
STUDIO URODY ZOE - zarezerwuj wizytę

STUDIO URODY ZOE

Inne

Zagłoby 8/7b, 35-304 Rzeszów
5.0

Studio Urody ZOE to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie profesjonalizm, efektywność oraz pasję w kreowaniu wizerunku zewnętrznego naszych klientów. Gabinet znajduje się w centralnej części Rzeszowa i jest dostępny dla klientów już od 10 lat. Oferujemy konsultacje oraz zabiegi kosmetologi

Salony z podobnych kategorii

Jak znaleźć salony oferujące przekłuwanie uszu w Rzeszowie?

Biżuteria od dekad jest znanym sposobem na podkreślenie swojej cery, dodanie wykończenia swojej kreacji, czy po prostu formą na wyrażanie siebie. Naszyjniki, pierścionki czy bransoletki może założyć każdy, jednak noszenie kolczyków wymaga wykonania przekłucia. Jeśli chcesz przekłuć uszy i poszukujesz salonu w Rzeszowie to Portal Moment.pl pomoże znaleźć Ci studio, które całkowicie spełni Twoje oczekiwania! Baza serwisu zawiera salony kosmetyczne oraz studia piercingu, które zajmują się wykonywaniem przekłuć ucha w Rzeszowie zarówno podstawowych jak  i tych mniej typowych (przekłucia chrząstek w obrębie ucha). Korzystając z serwisu masz gwarancję, że bez względu na to jakie studio wybierzesz, będzie to miejsce bezpieczne, które pracuje w sterylnych warunkach i nie naraża swojego Klienta na powikłania wynikające z braku higieny podczas zabiegu. Wystrzegaj się prywatnych ogłoszeń oferujących tanie przekłucie w domu, które często wykonywane jest w nieprawidłowych warunkach. Skorzystaj z usług profesjonalistów i ciesz się swoją biżuterią!

Czy przekłuwanie uszu w Rzeszowie boli?

Oferta rzeszowskich salonów obejmuje przekłuwanie uszu tradycyjne- płatek ucha przekłuty przy pomocy specjalistycznego pistoletu lubi igły, oraz mniej standardowe jak rook, ufo, tragus, conch, industrial. Przekłucia chrząstek bywają bardziej bolesne, ponieważ jest to twardsza tkanka od płatka ucha. Zabieg przekłuwania jest na tyle krótkim procesem, że w zasadzie nie ma powodu, aby się obawiać bólu. Bardziej bolesny jest odczuwalny strach przed samym zabiegiem, dlatego do przekłuwania uszu należy podejść z pozytywnym, optymistycznym nastawieniem. Przekłuwanie uszu w Rzeszowie wykonuje się w sterylnych warunkach, dlatego niezbędne są rękawiczki i środek dezynfekujący, a także nowy, fabrycznie zapakowany kolczyk, igła i wysterylizowane w autoklawie szczypce (lub pistolet do przekłuwania zamiast igły i szczypiec). Warto zaznaczyć, że przekłuwanie miękkiego płatka ucha można wykonać pistoletem, jednak do chrząstek zalecane jest użycie igły z uwagi na trudniejszy dostęp i grubsza tkankę. Po przygotowaniu stanowiska osoba wykonująca przekłucie wyznacza specjalistycznym markerem jednorazowego użytku (zasady sterylności muszą być przestrzegane ze szczególną uwagą). Jeżeli odpowiada Ci miejsce przekłucia można przystąpić do przekłuwania. W wypadku stosowania pistoletu sprawa jest łatwiejsza, ponieważ polega na wsunięciu płatka ucha pomiędzy  dwie części pistoletu, a następnie (po prawidłowym nakierowaniu kolczyka z ostrym końcem na miejsce wyznaczone markerem) naciśnięciu pistoletu, który działa podobnie do zszywacza, z jednej strony zbijając kolczyk, z drugiej zatrzaskując go blokującą końcówką. Cała procedura trwa bardzo krótko. Jeżeli do przekłucia używana jest igła i szczypce przekłuwanie wygląda nieco inaczej. Szczypcami z otworem chwyta się skórę, kolejno przez złapany fragment przeciąga się igłę jednym, płynnym ruchem. Pozostaje już tylko założenie ozdoby i oczyszczenie miejsca przekłucia.

Jak dbać o świeże przekłucie?

Kolczyk jest ingerencją w tkankę skórną, dlatego organizm może się buntować, powodując stany zapalne. Aby tego uniknąć niezwykle istotna jest właściwa pielęgnacja z zachowaniem wysokich standardów higieny. Przekłucie powinno przemywać się kilka razy dziennie środkiem dezynfekującym, który nie zawiera w składzie substancji podrażniających jak np. alkohol. W przypadku opuchlizny zalecane są okłady z naparu kory dębu. Przez kilka dni po przekłuciu ucha, najlepiej jest spać w takiej pozycji, aby nie dociskać ucha do poduszki, zatem w przypadku przebicia obu uszu naraz, najlepiej jest wypoczywać leżąc na plecach. W razie jakichkolwiek komplikacji należy udać się do salonu, w którym wykonywane było przekłucie, ponieważ specjalista najlepiej zaradzi na powstały problem.

Skorzystaj z serwisu Moment.pl i umów się na przekłucie ucha w Rzeszowie!

Jeżeli chcesz cieszyć się możliwością noszenia różnorodnych kolczyków zarejestruj się na wizytę już dziś, korzystając z internetu! W serwisie znajdziesz opinie innych użytkowników na temat salonu, do którego się wybierasz, zakres jego usług wraz z cenami oraz dokładną lokalizację. Te wszystkie czynniki z pewnością ułatwią wybór najbardziej odpowiedniego salonu,  w którym przekłujesz swoje uszy w Rzeszowie.