Przejdź do głównej zawartości

Przekłuwanie uszu Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
EnJu Studio Justyna Rawska - zarezerwuj wizytę

EnJu Studio Justyna Rawska

Inne

Gdańska 141 a lok.10, 90-356 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem stała klientka od ok 15 lat i zawsze wychodzę zadowolona. Paznokcie wykonane są bardzo starannie, długo się trzymają a inwencja twórcza Justyny nie ma granic. Takze zabiegi kosmetyczne wykonywane przez Malgosie! Zawsze wie jaki zabieg jest mi potrzebny by moja cera wyglądała świeżo i młodo. Polecam serdecznie!

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet Urody Joanna Stus - zarezerwuj wizytę

Gabinet Urody Joanna Stus

Inne

Żubardzka 3, 91-022 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rewelacyjna, przeurocza i przesympatyczna Pani Joanna!!! Zabieg przekłuwania uszu troszkę przerażał i napawał obawą, a okazało się, że zaangażowanie, podejście i profesjonalizm Pani Joanny rozwiały nasze wątpliwości i znalazłyśmy się w grupie zadowolonych klientów salonu!!! Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy!!!

Płatności online
Bezpieczny salon
Wiosna Odnowa Biologiczna - zarezerwuj wizytę

Wiosna Odnowa Biologiczna

Inne

Orla 13, 90-317 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Serdecznie polecam zbieg na okolicę oczu Retix. C Eye. Efekt: skóra wygladzona i wyraźnie odmłodzona 👍. Dodatkowo relax w miłej atmosferze "w gratisie".

Chcesz umówić się na przekłuwanie uszu w Łodzi?

Jeżeli cenisz sobie dopracowany wizerunek i lubisz biżuterię z pewnością pragniesz założyć kolczyki, które podkreślą Twój styl. W przypadku kolczyków niezbędne jest posiadanie przekłuć w uszach, które możesz wykonać w jednym z łódzkich salonów. Jak znaleźć dobry salon, który spełnia wszystkie wymogi higieny i posiada niezbędne certyfikaty? Pomoże Ci tym serwis Moment.pl, który posiada w swojej bazie zbiór wszystkich najlepszych salonów kosmetycznych i studio piercingu. Na stronie znajdziesz opinie i oceny innych użytkowników, którzy odwiedzili dane miejsce przed Tobą. Są to rzetelne opinie umieszczane tylko i wyłącznie przez realnych użytkowników, co pozwala na weryfikację i wybór studia, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Dodatkowym atutem jest możliwość filtrowania, ponieważ dzięki użyciu filtrów możesz podzielić salony według usług i ich cen lub lokalizacji salonu. Jeżeli wpiszesz daną lokalizację portal automatycznie znajdzie studio najbliżej Ciebie, co ułatwia podjęcie decyzji. Kolczyki są świetnym wykończeniem stylizacji i mogą przyciągnąć uwagę innych, dlatego nie zwlekaj dłużej u umów się na przekłucie ucha w Łodzi.

Jak wygląda proces przebijania uszu?

Salony oferujące przekłuwanie uszu w Łodzi wykonują przekłuwanie przy użyciu dwóch metod- pistoletu do przekłuwania i tradycyjnej igły. W przypadku obu sposobów niezbędnym elementem podczas zabiegu jest zachowanie wysokiej higieny i sterylności, ponieważ jakiekolwiek bakterie mogą przyczynić się do komplikacji w procesie adaptacji kolczyka przez organizm. Kolczyki, które są zakładane do świeżego przekłucia muszą być nowe, fabrycznie zapakowane w hermetyczne opakowania. Jeżeli osoba wykonująca przekłucie używa igły, ona również musi być jednorazowego użytku. Pistolet do przekłuwania i szczypce (służą do przytrzymania skóry, są wielorazowe) muszą być poddane sterylizacji w autoklawie, który zabija znaczny procent bakterii, zmniejszając powstanie powikłań.

PISTOLET

Przed wykonywaniem przekłucia, kosmetyczka lub piercer ubiera rękawiczki i oczyszcza skórę środkiem dezynfekującym. Następnie sterylnym markerem wyznacza małą kropkę, która wskazuje miejsce przyszłej ozdoby. Jeżeli Klient zaakceptuje miejsce można przystąpić do zabiegu. Proces przebijania ucha przy pomocy pistoletu jest szybszy i prostszy, ale nie  powinno się go stosować do przebijania tkanek chrzęstnych. Do przebicia tradycyjnego w płatku ucha jak najbardziej się nada. Płatek ucha umieszcza się pomiędzy dwiema częściami pistoletu, tak, że po naciśnięciu spustu pistoletu, ucho zostaje przebite specjalnym kolczykiem, który jest zaostrzony na końcu, a tylna strona pistoletu nakłada na pręt kolczyka metalową zatyczkę. Cały proces trwa bardzo krótko i z nie sprawia żadnych kłopotów.

IGŁA

Jeżeli piercer/ kosmetyczka używa igły i szczypiec, zabieg polega na złapaniu szczypcami fragmentu skóry, a następnie przeciągnięciu przez tkankę igły jednym, szybkim i zdecydowanym ruchem. Igła posiada specjalny cewnik, czyli plastikową rureczkę, która pozostaje w uchu po wyciągnięciu igły. Z jednej strony, powoli, wysuwa się z ucha cewnik, a z drugiej wsuwa w kanał przekłucia kolczyk. Nową ozdobę przemywa się jeszcze raz środkiem dezynfekującym, a osoba, która wykonywała przekłucie udziela wszelkich informacji i wskazówek dotyczących pielęgnacji przekłucia. Jeżeli mimo prawidłowego dbania o swój piercing zauważysz, że powstaje opuchlizna lub zmiany w obrębie przekłucia, koniecznie skontaktuj się z osobą, która przekłuwała Twoje uszy!

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI

Najbardziej znanymi metodami pielęgnowania przekłucia jest przemywanie go, kilka razy w ciągu dnia środkiem antyseptycznym, używanie naparu z kory dębu w celu zmniejszenia opuchlizny i unikanie spania na uchu, które zostało przebite. Jeżeli decydujesz się na przebicie obu uszu na raz, pamiętaj o tym, że najkorzystniejszą pozycją do snu będzie ta, gdzie ciało spoczywa na plecach. W ten sposób unikniesz dotykania podrażnioną skórą poduszki i dociskania ucha podczas snu.

Umów się na przekłucie ucha w Łodzi przez internet!

Jeżeli jesteś zdecydowaną osobą, która chce przekłuć swoje uszy, nie zwlekaj ani chwili dłużej i zarejestruj się na wizytę w wybranym salonie już dziś! Portal Moment.pl pozwala na szybą rejestrację on-line bez konieczności używania telefonu, czy osobistej wizyty w salonie. Umawianie się na wizytę nigdy nie było prostsze!