Przejdź do głównej zawartości

Przekłuwanie uszu Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon

To moja pierwsza wizyta w tym salonie, wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i sterylnie. Zostałam poinformowana o dalszej pielęgnacji przekłutego miejsca i zaproszona na wizytę kontrolną za 3 miesiące. Pani wykonująca zabieg była bardzo miła i konkretna. Polecam☺

Szukasz miejsca w Krakowie, w którym przekłujesz uszy?

Kolczyki znajdujące się w dziurkach w uszach to jedna z najbardziej znanych i lubianych form biżuterii. W porównaniu do bransoletek czy pierścionków znajdują się w miejscu, które nie bierze udziału w codziennych czynnościach, więc nie trzeba ich zdejmować na przykład gotując lub sprzątając. Są one wyjątkowo praktyczne i dodają każdemu wyjątkowego uroku. Dlatego też mnóstwo kobiet i wielu mężczyzn decyduje się na przekłuwanie uszu w Krakowie. Poszukując profesjonalnego i zaufanego salonu piercingu lub doświadczonej kosmetyczki zajmującej się tworzeniem dziurek warto zajrzeć na stronę Moment.pl. Znajdziesz tutaj wiele sprawdzonych miejsc i posortujesz je bazując na ocenach Klientów, którzy mieli okazję skorzystać z ich usług. Ponadto zaznaczysz własny zakres cenowy, przeczytasz opisy salonów i z łatwością zapoznasz się z komentarzami innych osób. W ten sposób bez problemu dokonasz wyboru idealnej lokalizacji o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze.

Jakie zabiegi wykonują specjaliści od piercingu w Krakowie?

Przekłuwanie uszu w Krakowie odbywa się w wielu lokalizacjach. Zdecydować możesz się na różne warianty takie jak przekłucie jednego ucha lub obu, wraz ze sterylnymi kolczykami w zestawie lub bez nich, wybrać możesz też medyczne przekłuwanie uszu. W krakowskim salonie piercingu na przekłuwanie uszu wybrać możesz się zarówno do kosmetyczek, jak i do salonów piercingu. W tych drugich oferowane są często bardziej zróżnicowane usługi. Możesz tam zdecydować się na przekłucie pępka, nosa, części ucha innej niż płatek lub całkowicie odmiennego fragmentu ciała po uzgodnieniu z obsługującym Cię specjalistą.

Przekłuwanie uszu odbywa się kilkoma metodami. Spotkać można znany wielu osobom sposób opierający się na użyciu specjalnego sterylnego pistoletu. Jest to metoda szybka i stosunkowo pozbawiona bólu. Kolczyki są antyalergiczne i wspierają gojenie się dziurek. Najczęściej używanymi metalami są stal chirurgiczna oraz tytan. Samo ucho zostaje przed zabiegiem zdezynfekowane, podobnie jak pistolet, który jednak musi być również wysterylizowany dla Twojego maksymalnego bezpieczeństwa. Elementy sprzętu mające styczność z Twoim ciałem są jednorazowe dodatkowo zwiększając higieniczność zabiegu.

Inną opcją jest użycie do stworzenia dziurki igły. Z łatwością przekłujesz uszy w Krakowie z użyciem tej metody, gdyż cieszy się ona dużą popularnością. W porównaniu do pistoletu tkanka nie jest tutaj rozrywana, więc gojenie jest odrobinę szybsze. Podobnie jednak jak w poprzedniej metodzie, tak i tutaj sprzęt, w tym przypadku igła, jest sterylizowana przed użyciem, a ucho dezynfekowane. W dziurkę wkłada się leczniczy kolczyk, który wspomaga gojenie. Ten typ zabiegu jest trochę dłuższy od poprzednika. Posiada też możliwość wystąpienia reakcji bólowej.

Kolejnym sposobem jest zastosowanie metody Blomdahl, która jest szybka, bezpieczna i komfortowa, a do tego wyjątkowo sterylna, gdyż sprzęt do niej przeznaczony wykorzystywany jest jednorazowo. Jej zaletą jest krótki czas gojenia się ucha. Pomagają w tym również specjalnie zaprojektowane kolczyki stworzone z przyjaznych dla ciała materiałów.

Zaplanuj i zarezerwuj swoją wizytę w krakowskim salonie piercingu przez internet!

Nie musisz szukać rekomendacji znajomych lub poszukiwać w mieście salonu, w którym ktoś przekłuje Twoje uszy. Na stronie Moment.pl nie tylko z łatwością porównasz różne oferty, ale również zarezerwujesz wizytę w wybranym salonie z użyciem sprzętu multimedialnego i internetu. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy, by przekłuwanie uszu w Krakowie stanęło przed Tobą otworem. Usługę zarezerwujesz również przez specjalną aplikację na telefon stworzoną specjalnie dla Twojej wygody. Wybierz więc salon piercingu lub kosmetyczkę w Krakowie i z łatwością umów się do niej już teraz.