Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Poznań

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Inne

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Wczoraj bylam na zabiegu endermologii LPG i w dniu dzisiejszym widze efekty !! przebieg zabiegu odbyl sie w przejmej atmosferze, kosmetolog bardzo dokladna oraz profesjonalna, w Poznaniu nie bylam jeszcze w tak profesjonalnym miejscu, dlatego tez zostalam stala klientka tego miejsca :). Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Bellevue - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Bellevue

Inne

Maszynowa 1, 61-483 Poznań
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Żałuję , że dopiero teraz trafiłam do Was 😊 włosy zrobione dokładnie tak , jak chciałam , atmosfera bardzo pozytywna 😊 z przyjemnością będę wracała 😊

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Studio Urody MadRic - zarezerwuj wizytę

Studio Urody MadRic

Inne

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań
4.93

Zapraszamy do Studio Urody powstałego w samym sercu Poznania. Lata doświadczeń pozwoliły nam zaoferować Państwu najwyższej klasy usługi kosmetyczne, do których wykonania używamy jedynie sprawdzonych produktów reprezentujących najwyższą jakość. Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy profesjonal

Płatności online
Bezpieczny salon
Artline Tattoo - zarezerwuj wizytę

Artline Tattoo

Inne

Kraszewskiego 9/4, 60-501 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon

Dominik rzeczowo wyjaśnił wszystkie detale dotyczące przekłucia, wytłumaczył metody pielęgnacji oraz przebieg gojenia, nie musiałam zadawać żadnych pytań. Maseczki, rękawiczki, sterylizacja, pełna profeska, do tego maksymalna dbałość o klienta, no i uśmiech wraz z przyjaznym podejściem. Polecam każdemu, ja na pewno wrócę :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Klinika Estetyki Ciała - zarezerwuj wizytę

Klinika Estetyki Ciała

Inne

Margonińska 22, 60-425 Poznań
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Piękne i stylowe wnętrza gabinetów Kliniki Estetyki Ciała oferują profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej jak i fizfoterapii. Wykfalifikowany zespół specjalistów, doskonała obsługa w spokojnym otoczeniu oferują nowoczesne metody łączące medycynę i kosmetykę w

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio 2 Kosmetyka - zarezerwuj wizytę

Studio 2 Kosmetyka

Inne

Słowiańska 38E , 61-664 Poznań
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg na twarz. Przy okazji Pani Patrycja była tak miła, że uporządkowała mi moją nieco chaotyczną pielęgnację domową. Pedicure staranny i dokładny.

Szukasz piercingu w Poznaniu?

Jeżeli pragniesz ciekawej ozdoby na ciele w postaci piercingu i zamieszkujesz piękny Poznań lub jego okolicy skorzystaj z portalu Moment.pl! Serwis posiada bazę salonów piercingu z Poznania,w których wykwalifikowane, doświadczone osoby zrobią Twoje przekłucie. Piercing podkreśla poszczególne części ciała i dodaje charakteru.  Posiadasz mocne brwi z wyraźną linią? Koczyk, znajdujący się na załamaniu linii wyraźniej podkreśli ich kontur. Twoje usta są wydatne i pełne? Wybierz przekłucie typu monroe, medusa,  czy labret, które zwrócą uwagę na wargi. Piercing to powszechna, niezbyt inwazyjna metoda na odświeżenie swojego look'u. Jeśli szukasz metody na wyróżnienie się znajdź piercera już dziś za pomocą serwisu Moment.pl!

Salon piercingu w Poznaniu - jaka oferta jest dostępna?

Dostępne są standardowe przekłucia: uszy, usta, nos, brew. Są też te wymagające większej praktyki, jak np, kolczyki powierzchniowe czyli surface. Ich budowa to sztanga przeciągana pod skórą,na zewnątrz widoczne są wyłącznie zakończenia kolczyka. Innymi kolczykami, trudniejszymi do założenia są te  podskórne, tak zwane microdermale. Wykonywane są przez nacinanie skóry i umieszczenie pod nią niewielkiej stopki kolczyka, na powierzchni skóry widoczna jest tylko ozdobny element.

Jakie kolczyki stosowane są do piercingu?

Do przekłuwania ciała stosowane są kolczyki z materiałów antyalergicznych, jak stal chirurgiczna (najczęściej spotykana), tytan, bioplast, PTFE. Te materiały to  tworzywa, niepodrażniające przekłutego kanału. Rynek oferuje pełną gamę ozdób - znajdziesz każdy kolczyk bez względu na kształt jak i czy rodzaj zdobienia. Można zakupić kolczyki specjalnie wykrzywione, nazywane bananami (używane do przekłuć w brwi lub pępku) czy też labrety,-  proste sztangi z dyskiem po jednej stronie, a po drugiej z ozdobnym zakończeniem. Labrety są stosowane bardzo uniwersalnie, np. do sutków, języka, uszu, miejsc intymnych, policzków lub nosa. Zakończenia kolczyków czyli części ozdobne, widoczne na skórze dostępne są w każdym rozmiarze i kształcie. Zajdziemy te o prostych, stalowych formach jak kule czy stożki jak i bogato zdobione koniczynki, kwiatki, zwierzątka, symbole. Wybór jest ogromny. Po zabiegu trzeba się jednak wstrzymać się z wymianą kolczyka, gdyż piercing powinien wygoić się całkowicie przed wyciągnięciem go z kanału przekłucia.

Proces przekłuwania ciała- jak się to robi?

Zabieg jest prosty, nieskomplikowany, ale wymaga doświadczonej osoby, która ma wprawną dłoń i oko. Poniżej przedstawione punktu ukazują przebieg zabiegu:

  • Założenie rękawiczek przez piercera.
  • Oczyszczenie skóry.
  • Wyznaczenie punktu na skórze specjalistycznym markerem.
  • Chwycenie skóry zdezynfekowanymi wcześniej w autoklawie szczypcami.
  • Przebicie wcześniej rozpakowaną z fabrycznego opakowania igłą tkanki skórnej.
  • Założenie kolczyka.
  • Dezynfekcja środkiem odkażającym.
  • Udzielenie wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji przekłucia, wskazanie środków, którymi należy pielęgnować i przemywać świeży piercing.
  • *** W razie komplikacji i problemów z Twoim piercingiem udaj się do osoby, która wykonywała przekłucie. Jest ona odpowiedzialna za swoją pracę i jeżeli problem nie tkwi po Twojej stronie (nieodpowiednie dbanie, zła higiena) może ubiegać się o poprawę lub zwrot pieniedzy.

Umów się na piercing w salonie z Poznania online

Jeżeli chcesz posiadać wyjątkową ozdobę, która doda Ci pewności siebie umów się do studia już dziś!  Nasz serwis oferuje bardzo dużą bazę salonów piercingu z Poznania, w których możesz wykonać przekłucie w warunkach sterylnych i przez osoby, które mają doświadczenie w tego typu świadczonych usługach. Portal pozwala na rezerwację zaledwie jednym kliknięcie, co jest bardzo prostą i szybką czynnością. Nie trzeba wychodzić z domu, ani dzwonić do salonu, wszystko zrobisz przez internet. Dodatkowo możesz sprawdzić zakres usług oraz ich ceny, a także opinie innych użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili studio. Jest to duże ułatwienie, które pozwala na wybór właściwego dla Ciebie miejsca.