Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie ciała Kraków Stare Miasto

Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
Bezpieczny salon

To moja pierwsza wizyta w tym salonie, wszystko przebiegło szybko, profesjonalnie i sterylnie. Zostałam poinformowana o dalszej pielęgnacji przekłutego miejsca i zaproszona na wizytę kontrolną za 3 miesiące. Pani wykonująca zabieg była bardzo miła i konkretna. Polecam☺

Salony z podobnych kategorii

Laker - zarezerwuj wizytę

Laker

Inne

Wiślna 3/12, 31-007 Kraków

Bardzo miła wizyta. Usługa została wykonana profesjonalnie, dostałam przy tym kilka cennych rad dot. dbania o paznokcie. Pani manicurzystka jest bardzo sympatyczna, wizyta u niej była dużą przyjemnością. Salon czysty, zadbany, zachowano zasady ostrożności w związku z koronawirusem. Serdecznie polecam.

TomaszaSPA - zarezerwuj wizytę

TomaszaSPA

Inne

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Salony z tej samej miejscowości

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Beautiful salon with great staff, simply a divine appointment. Anya is a true professional who is great at listening and understanding what the customer wants out of the appointment. I have never been this satisfied with a haircut + styling. Thank you so much for the great cut and advice on my haircare, see you soon again!

Claudius Hair Treser Academy - zarezerwuj wizytę

Claudius Hair Treser Academy

Fryzjer

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków

Michał niezmiennie podnosi poziom. Korzystam z jego usług od lat i z każdym rokiem staje się coraz lepszy. Dodatkowo wygląd i atmosfera salonu Claudiusa jest tak unikalna, że aż chce się przychodzić jak najczęściej :)

Salony bez rezerwacji online