Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Opole

MezoCosmetic - zarezerwuj wizytę

MezoCosmetic

Inne

Romana Horoszkiewicza 6, 45-301 Opole
Rezerwacja przez Booksy

Doskonale wykonany zabieg, dziewczynki wyszły zachwycone. Oprócz pięknych kolczyków dostały mnóstwo ciepła i cierpliwości ze strony Pani Oli, zanim uszy zostały przekłute Pani Ola wszystko wyjaśniła dziewczyną po kolei co będą miały robione. Zabieg wykonany bardzo higienicznie szybko i profesjonalnie. Czego chcieć więcej.Polecam

Bezpieczny salon
INSTYTUT URODY Karolina Kus-Banasik - zarezerwuj wizytę

INSTYTUT URODY Karolina Kus-Banasik

Inne

Grunwaldzka 1/1, 45-054 Opole
4.93
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani kosmetolog, która wykonywała zabieg, bardzo zresztą sympatyczna osoba, zadbała o mój komfort i udzieliła mi wszelkich odpowiedzi na nurtujące pytania. Zabieg przebiegł w przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam, zabieg Prophilo, od razu widać efekty !

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Urody Symfonia Piękna - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Symfonia Piękna

Inne

Lelewela 2, 45-857 Opole
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona, że po tak długim czasie mogłam skorzystać z sauny i wyjść zrelaksowana z ładnie zrobionymi brewkami. Urocza i fachowa kadra.

Bezpieczny salon
Amari Opole Masaż Tajski  - zarezerwuj wizytę

Amari Opole Masaż Tajski

Inne

Powstańców Śląskich 28, 45-087 Opole
4.95
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Miałam obawy, czy masaż wykonany przez mężczyznę będzie dla mnie, kobiety, komfortowy i uda mi się zrelaksować. Niepotrzebnie. Mu wykonał masaż profesjonalnie, z dbałością o potrzeby moich spiętych mięśni i zadbał, bym czuła się bezpiecznie i nieskrępowana. Polecam masaż wykonany przez Mu. Dziękuję.

Płatności online
Bezpieczny salon
AnNails Anna Hryniów  - zarezerwuj wizytę

AnNails Anna Hryniów

Inne

Rzeszowska 12, 45-316 Opole
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Super szkolenie, Pani instruktor czad, strasznie wymagająca co na dobre nam wyszło, bardzo dużo się nauczyłam, salon i miejsce szkoleniowe też super, bardzo miła i przyjazna atmosfera, polecam i piszę się na następne szkolenia, bo naprawdę są na poziomie

Płatności online
Bezpieczny salon
Fizjoterapia & Masaż Magdalena Kury - zarezerwuj wizytę

Fizjoterapia & Masaż Magdalena Kury

Inne

Majora 'Hubala' 25b, 45-266 Opole
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Polecam serdecznie :) Masaż wykonany starannie i z odpowiednim naciskiem w otoczeniu relaksującego zapachu.To co było napięte zostało rozmasowane a nie wygłaskane. Tego szukałam i znalazłam.

Piercing w Opolu - gdzie szukać?

Jeżeli chcesz nadać swojemu wizerunkowi nieco więcej charakteru i jesteś fanem biżuterii znajdź salon piercingu w Opolu. Portal Moment.pl gromadzi zbiór profesjonalistów zajmujących się przekłuwaniem ciała. Piercing to ozdoby w mniej tradycyjnych miejscach niż uszy.  Wśród oferty opolskich salonów piercingu znajdziemy przekłucia nosa, brwi, ust, ale także sutków, miejsc intymnych czy kolczyków podskórnych. Bez względu na to jakiego rodzaju ozdoby pragniesz, wybierz certyfikowane studio piercingu czy salon kosmetyczny. Na rynku w tej branży działa niestety wielu amatorów, którzy wykonują przekłucia, bez znajomości anatomii ciała czy w niesterylnych warunkach, które przy takich zabiegach są niedopuszczalne.

Jak wygląda zabieg przekłuwania ciała?

Zabieg przekłuwania ciała jest dość nieskomplikowanym procesem, ale wymaga doświadczenia i praktyki, dlatego warto skierować się do osób zajmujących się przekłuciami dłuższy czas. Elementy niezbędne do wykonania piercingu to: kolczyk, szczypce, igła, rękawiczki, specjalny marker, płyn dezynfekująco-odkażający. Piercer w pierwszej kolejności zakłada rękawiczki- jest to wymóg higieniczny. Następnie odkaża miejsce przekłucia płynem lub sprayem i przygotowuje miejsce do zabiegu. Markerem o drobnej końcówce zaznacza kropeczkę w miejscu przyszłej ozdoby. Po akceptacji przez Klienta salonu, piercer przystępuje do wykonywania przekłucia. Specjalnymi wyjałowionymi szczypcami przytrzymuje fałd skóry, a następnie igłą , która zaopatrzona jest w plastikową rureczkę przebija jednym ruchem skórę. Igła zostaje wyciągnięta, zostawiając jedynie plastikową rureczkę, którą z jednej strony się wyciąga, a z drugiej wsuwa kolczyk. Kolczyk zawsze powinien być dłuższy, tak, aby sztanga wystawała ponad skórę. Jest to niezbędne, ponieważ skóra po przebiciu spuchnie i podwoi swoją objętość. Luz w kolczyku pozwala na swobodny ruch skóry po nim, bez zbijania się piercingu w  tkankę skórną, co jest bardzo bolesne i skutkuje wieloma komplikacjami. Kolczyki zakładane do świeżego przekłucia wykonane są z antyalergicznych materiałów jak stal chirurgiczna, tytan bądź tworzywa jak bioplast lub PTFE.

Jak należy dbać o piercing?

Wykonanie przekłucia to jedno, jednak mimo to, że dużo zależy od piercera, który je wykonuje, to znaczną rolę odgrywa pielęgnacja świeżo przekutego kanału. Przede wszystkim przed jak i po wykonaniu piercingu nie jest wskazane spożywanie tabletek przeciwbólowych ani alkoholu w celu uśmierzenia bólu, ponieważ środku te rozrzedzają krew, co negatywnie wpływa na przebieg zabiegu oraz na gojenie się przekłucia. Jedyną metodą na zmniejszenie bólu może być znieczulenie miejscowe w postaci sprayu lub żelu. Daje on uczucie odrętwienia skóry i minimalizuje odczuwanie dyskomfortu. Pierwszym etapem, z którym trzeba się zmierzyć jest opuchlizna. Pojawia się ona do kilku godzin po wykonanym zabiegu. Na zmniejszenie opuchlizny dobrze działa chłodny napar z kory dębu. Przekłute miejsce trzeba przemywać kilkukrotnie w ciągu dnia środkiem antyseptycznym np. octaniseptem-  jest to jeden z najpopularniejszych. Absolutnie nie wolno przemywać rany spirytusem lub wodą utlenioną, środki te podrażniają skórę i powodują stany zapalne. Częste przemywanie jest jednym z zaleceń dbania o przekłucie. Kolejnym ważnym aspektem jest ostrożność, jeżeli kolczyki znajdują się w nietypowych miejscach- np. w sutkach czy w okolicy bioder. Kolczyki takie mają wysokie ryzyko wyrwania, podczas zdejmowania lub zakładania odzieży, dlatego należy zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w pierwszym etapie gojenia. Kolczyka pod żadnym pozorem nie wolno wyciągać z przekłucia i zmieniać go na innego, do momentu pełnego wygojenia się. Okres gojenia się tkanki skórnej wynosi zazwyczaj od miesiąca do nawet roku czasu, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.

Umów się na piercing w salonie z Opola przy pomocy serwisu Moment.pl

Jeżeli chcesz wykonać piercing skorzystaj z portalu Moment.pl i umów swoją wizytę przez internet. Jest to niezwykle prosta metoda, która pomaga znaleźć salon w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Ponadto na stronie serwisu znajdziesz informacje na temat usług danego studio, cennik oraz opinie użytkowników, którzy odwiedzili już salon. Umów się na wykonanie piercingu w Opolu i skorzystaj z wyjątkowych usług profesjonalistów.