Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Olsztyn

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Kosmetyczne Orchidea - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyczne Orchidea

Inne

Plac Pułaskiego 8, 10-515 Olsztyn
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Usługa wykonana w pełni profesjonalnie, w bardzo serdecznej atmosferze. Dyplom i lizak po zakończonym zabiegu zrobił swoją robotę. Córka zachwycona, ja również. A co najważniejsze, uszy goją się idealnie. Zaczerwienione były tylko zaraz po przekłuciu, a potem żadnego śladu. Polecam z czystym sumieniem.

Płatności online
Bezpieczny salon
Kwintesencja Kobiecości Kamila Łagowska - zarezerwuj wizytę

Kwintesencja Kobiecości Kamila Łagowska

Inne

ul. Stawigudzka 8c lokal D, 10-687 Olsztyn
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam. Pani mi wszystko dokładnie wytłumaczyła, przed zabiegiem przeprowadziła wywiad. Podczas zabiegu dopytywała czy wszystko dobrze. Sam zabieg znośny, skóra dobrze się goi. Dodatkowy atut to cena za wykonaną usługę.

Diamedic - zarezerwuj wizytę

Diamedic

Inne

Leśna 16 lok 5H, 10-173 Olsztyn
5.0

Szukasz miejsca, które zaopiekuje się Tobą od stóp do głów? Takiego, któremu bez obaw będziesz mogła powierzyć swoją skórę i zawsze będziesz miała pewność, że wyjdziesz zadowolona? Jesteś w dobrym miejscu! Nasz salon tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy są najlepsi w swoim fachu. P

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Studio Urody Feminarium Marta Wyszyńska - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Feminarium Marta Wyszyńska

Inne

Mikołaja Kopernika 17/4, 10-512 Olsztyn
Bezpieczny salon

To był mój pierwszy tego typu zabieg i z perspektywy czasu mogę z przekonaniem ocenić bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że dalsze zabiegi pozwolą na spełnienie moich finalnych oczekiwań. Polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Lady Galaxy - zarezerwuj wizytę

Lady Galaxy

Inne

Marii Curie-Skłodowskiej 12a, 10-110 Olsztyn
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Ada zdecydowanie jest bardzo doświadczoną Stylistką. Na spokojnie dobrałyśmy rozmiar rzęsek do moich oczu, efekt jest bardzo ładny i naturalny. Na co dzień rzęs w ogóle nie czuje, bardzo ładnie się trzymają. Pełen profesjonalizm i zaufanie z mojej strony :)

Płatności online
Allura - zarezerwuj wizytę

Allura

Inne

Warmińska, 17/2, 10-545 Olsztyn
Płatności online
Sprzedaż bonów

Skóra po zabiegu zaróżowiona i tkliwa. Po 3 dniach skóra zaczęła się mocno łuszczyć. Zaczerwienie pomału zeszło. Po tygodniu już elegancko zaleczone. Skóra miękka w dotyku, ładnie napięta, blizny po trądziku mam spłycone, mniej widoczne. Zabieg super polecam profesjonalizm. Po zabiegu twarz zabezpieczona przed słońcem kremem z filtrem.

Przekłuwanie ciała w Olsztynie - gdzie szukać?

Piercing to inaczej kolczykowanie. Piercingiem można nazwać typowe przekłucie uszu, jednak jako piercing częściej określa się kolczyki noszone w mniej standardowych miejscach jak  kark, sutki czy brew. Kolczykowanie ciała traktowane jak jako modyfikacja ciała, dlatego do jego wykonanie potrzebna jest pełnoletność lub zgoda opiekuna prawnego w  przypadku niepełnoletności. Piercing nie jest trwałą modyfikacją jak tatuaż, dlatego też jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie do końca pewne są swojego własnego stylu. Kolczyk można w każdej chwili wyciągnąć, a pozostanie po nim zaledwie niewielka, mało widoczna blizna. Jeżeli szukasz salonu, który wykona Twoje przekłucie skorzystaj z portalu Moment.pl i umów się na piercing w Olsztynie już dziś. Serwis posiada rozległą bazę salonów kosmetycznych i studio piercingu, które wykonają przekłucie w sterylnych, profesjonalną warunkach, a sam zabieg przeprowadzi osoba doświadczona. Na Portalu Moment.pl, dzięki specjalnym filtrom możesz znaleźć salon świadczący usługi, których szukasz blisko Twojego domu. Piercing to szybka i nieinwazyjna metoda na odświeżenie swojego wizerunku i nadanie mu nieco charakteru.

Salon piercingu w Olsztynie - oferty

Olsztyńskie studia piercingu zarówno z profesjonalnymi salonami kosmetycznymi oferują szeroką gamę przekłuć. Oferta zadowoli najbardziej wymagających Klientów, spełniając marzenie o posiadaniu ciekawej ozdoby. Wśród rodzajów znaleźć można przekłucie pępka, języka, nosa, brwi, wargi czy kolczyki powierzchniowe lub podskórne. Wykonanie kolczyków podskórnych, czyli tak zwanych microdermali wymaga nieco więcej umiejętności, dlatego warto wybrać się do doświadczonego specjalisty. Microdermal to kolczyk, który można umieścić praktycznie w każdej części ciała- zbudowany jest on z niewielkie stopki, którą wsuwa się pod skórę, na wierzchu widoczna jest tylko sama ozdoba, czyli kuleczka lub cyrkonia.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem przede wszystkim trzeba dokładnie przemyśleć decyzję o rodzaju posiadanego kolczyka i jego miejscu. Przebicie skóry trwa zaledwie kilka sekund, ale o wykonane przekłucie trzeba dbać przez kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Podczas procesu gojenia absolutnie nie wolno wyciągać kolczyka z kanału przekłucia, ani zbytnio nim poruszać. O piercing trzeba dbać dezynfekując miejsce przekłucia, uważając na nie podczas zakładania odzieży. Należy unikać również miejsc, w których łatwo zakazić się bakteriami i zainfekować przekłucie, na przykład na basenie. Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie przekłucia i masz świadomość z czym wiąże się jego pielęgnacja należy umówić się na wizytę. Przed zabiegiem absolutnie nie wolno przyjmować leków przeciwbólowych jak aspiryna, ani żadnego alkoholu, ponieważ substancje te niekorzystnie wpływają na proces krzepliwości krwi.

Jak wygląda zabieg piercingu?

Piercer przygotowuje szczypce, igłę, kolczyk, marker i środek dezynfekujący. W rękawiczkach oczyszcza miejsce przekłucia, następnie wyznacza  na nim sterylnym markerem (jednorazowego użytku) małą kropeczkę, która jest miejscem, które będzie nakłuwane. Jeżeli miejsce Ci odpowiada i zatwierdzisz kolczy piercer przystępuje do zabiegu. Specjalnymi szczypcami ( hermetycznie zapakowanymi; szczypce są wielorazowego użytku, ale po każdym zabiegu powinny być poddane procesowi sterylizacji w specjalistycznym autoklawie i zapakowane w szczelne, jednorazowe opakowanie) piercer chwyta fałd skóry, a następnie jednorazową igłą przebija tkankę skórną. Następnie założony zostaje kolczyk, a obszar skóry wraz z kolczykiem zostają odkażone. Osoba wykonująca przekłucie udziela wszelkich informacji związanych z pielęgnacją oraz możliwymi komplikacjami. Jeżeli z Twoim przekłuciem dzieje się coś  niepokojącego udaj się do osoby, która wykonywała przekłucie, ponieważ ponosi za nie odpowiedzialność.

Umów się na piercing w salonie z Olsztyna online!

Portal Moment oferuje dużą bazę salonów, które wykonują piercing wraz z cenami zabiegów. Ponadto na stronie znajdziesz opinie innych użytkowników oraz ocenę jaką przydzielili danemu salonowi po jego odwiedzeniu. To pozwoli Ci na szybką weryfikację i wybranie studia, które spełni oczekiwania. Moment.pl daje możliwość najszybszej możliwej rejestracji, która odbywa się przez internet, za pomocą jednego kliknięcia.- przez internet, przy pomocy jednego kliknięcia.