Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Kult Tattoo - zarezerwuj wizytę

Kult Tattoo

Inne

Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalne studio, piercerka doradziła mi w każdej kwestii, wymieniła zrobiony kolczyk na krótszy i przy okazji zrobiła mi dwie nowe dziurki. Wszystko goi się w porządku, zawsze też można wpaść i dopytać jak się ma wątpliwości. Bardzo polecam :)

Bezpieczny salon
BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Inne

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

U Pani Soni byłam pierwszy raz na manicure czego zupełnie nie żałuję. Pierwsze zdobienia w życiu zrobiła mi zdecydowanie odpowiednia osoba. Nie pożałowałam a zapragnęłam więcej. Piękne, estetyczne i bardzo trwałe wykonanie. Dziękuję również za koncepcję, która autorsko wynikała z pomysłu Pani Soni. Zdecydowanie polecam!

Jak wybrać salon piercingu w Krakowie?

Kraków to miasto tętniące życiem w każdym możliwym aspekcie. Na ulicach dziennie mija się tysiące ludzi, a wielu z nich ma swój unikatowy, indywidualny styl, który go wyróżnia. Wielobarwność stylów, mieszanka kultur i różnorodność tętni w mieście o każdej porze, gromadząc wyjątkowych ludzi. Jeżeli chcesz posiadać ozdobę, która zwróci uwagę innych i podkreśli Twoją urodę, zdecyduj się na piercing! Piercing jest niestandardowym przekłuciem części ciała jaką może być nos, warga, język, kark, biust, brew czy w zasadzie każde miejsce jakie uznasz za właściwe do posiadania ozdoby ( przy zastosowaniu odpowiedniego rodzaju kolczyka). Strona Moment.pl gromadzi zbiór salonów i studio zajmujących się wykonywaniem piercingu. Jeśli poszukujesz miejsca, które spełnia standardy bezpieczeństwa, przestrzega higieny i zna się na swoim zawodzie wybierz któreś z dostępnych na stronie i umów się na wykonanie piercingu w Krakowie. Można rzec, że Kraków jest stolicą, jeśli chodzi o modyfikacje ciała. Znajduje się tu czołówka najlepszych artystów zajmujących się wykonywaniem tego rodzaju zabiegów. Mnogość miejsc świadczących te usługi jest zatrważająca i niestety wśród nich można natknąć się na takie, które nie spełniają wymogów higieny, a zabieg wykonywany jest przez amatorów, którzy nie znają się na budowie anatomicznej skóry i nerwów. Korzystając z portalu Twój zabieg wykona osoba  posiadająca certyfikaty, co zapewnia właściwy przebieg zabiegu. Dodatkowo salon możesz znaleźć w okolicy swojego miejsca zamieszkania, korzystając z funkcji serwisu Moment.pl.

Piercing w Krakowie- jak wygląda oferta krakowskich salonów?

Krakowska oferta obejmuje wszelkie możliwe zabiegi z zakresu piercingu. Przekłuwanie ciała dostępne jest we wszystkich wariantach. Salony piercingu w Krakowie oferują podstawowe przekłucia jak:

  • uszy - tragus, helix, rook, snug, conch, ragnar, ufo, lobe,orbital
  • brew - standard eyebrow, bridge
  • nos - nostril, septum
  • język - tongue, venom, tongue web
  • warga - labret, medusa, snake bites, angel bites, smiley, madonna, ashley, spider bites
  • pępek - standard/reversal navel
  • twarz - cheeks, chin, dahlia
  • ciało (kolczyki typu sufrace) - sternum, forearm, coalr, hips, nipple, neck
  • przekłucia sutków i miejsc intymnych
  • kolczyki podskórne - microdermale, które można umiejscowić w dowolnym obszarze

Oprócz podstawowej oferty  w Krakowie można znaleźć przeróżne modyfikacje podstawowych przekłuć- horyzontalne, skośne, krzyżowe etc. Na stronie możesz dokładnie sprawdzić ofertę oraz ceny salonów w pobliżu Twojej okolicy, a także zapoznać się z opinią innych użytkowników i oceną studia, które planujesz odwiedzić. Studia i salony piercingu w Krakowie znaleźć możesz w prawie każdej dzielnicy, dlatego dostępność nie jest tu żadnym problemem, a co ważniejsze usługi są na najwyższym poziomie i wykonywane przez profesjonalistów.

Zabieg piercingu, czyli co, jak i z czym?

Przygotowanie i higiena zabiegu, rodzaje kolczyków

Każdy zabieg ingerujący w organizm musi być wykonany w warunkach wysoce sterylnych i z zachowaniem wszystkich zasad higieny. Podczas wykonywania piercingu potrzebne są szczypce, igła i kolczyk. Wszystkie te elementy muszą być sterylne- szczypce, które są wielorazowego użytku powinny zostać poddane procesowi sterylizacji i piercer powinien otworzyć je z hermetycznie zapakowanego opakowania przy Tobie. Igła i kolczyk są jednorazowego użytku, zatem są fabrycznie pakowane i sterylne.  Warto zwrócić uwagę na fakt, iż kolczyk jest dłuższy i będzie widoczna sztanga, wystająca ponad skórę, a nie sama kuleczka, czyli tak, jak ma prezentować się efekt końcowy. Używane są kolczyki o większym rozmiarze, ponieważ po zabiegu pojawia się opuchlizna i skóra podwaja swoją objętość. Przy normalnym rozmiarze kolczyka, wpijałby on się w skórę i spowodowałby masę komplikacji.

Przebieg wizyty

Piercer ubiera rękawiczki i oczyszcza miejsce przekłucia. Specjalnym markerem wyznacza punkt, w którym ma być kolczyk. Skóra zostaje przytrzymana przy pomocy szczypców. Podczas wydechu Klienta piercer przebija tkankę skórną zdecydowanym i szybkim ruchem. Jednocześnie ze świeżo zrobionego kanału przekłucia wyciągany jest wenflon(pozostały po igle), a z drugiej wsuwany kolczyk. Po założeniu kolczyka, miejsce zostaje jeszcze raz odkażone. Osoba wykonująca przekłucie udziela wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji i procesu gojenia się piercingu.

Umów się na piercing w Krakowie korzystając z portalu Moment.pl!

Jeżeli chcesz wykonać piercing w Krakowie skorzystaj z portalu Moment, który ułatwia umawianie się na wizytę! Wystarczy zarejestrować się do wybranego przez siebie studia przez internet, bez odwiedzania go osobiście czy wykonywania telefonów. Jest to wygodna metoda, która dodatkowo wskaże salon znajdujący się najbliżej Twojego mieszkania wraz z opiniami innych użytkownikiem na temat studia. Dodatkowym atutem serwisu jest fakt, że gromadzi wykaz usług danego salonu wraz z cenami, zatem na krakowskim rynku studiów piercingu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie lokalizację i cenę. Skorzystaj z portalu i ciesz się wyjątkową biżuterią przez lata!