Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Kielce

Płatności online
Bezpieczny salon
Freestyle & Monroe - zarezerwuj wizytę

Freestyle & Monroe

Inne

ul. Warszawska 26/139A, 25-312 Kielce
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Justyna kompleksowo zadbała o moje paznokcie, a czas spędzony na fotelu minął w przyjemnej atmosferze. Paznokcie są przepiękne, Pani Justyna trafnie doradziła mi przy wyborze koloru i zdobienia. Jestem bardzo zadowolona i zapewne powrócę do tej stylistki.

Płatności online
Salon Piękności Bellissima - zarezerwuj wizytę

Salon Piękności Bellissima

Inne

Zagórska 22/22, 25-355 Kielce
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jeden z lepszym salonów w Kielcach! Bez wątpienia Panie zasługują na 5 gwiazdek! Pełen profesjonalizm i fantastyczna atmosfera! Obie Panie znają sie na tym co robią w 110 %! Jestem w pełni zadowolona i na pewno będę tu wracała☺️

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
MAK Studio Kosmetyczne - zarezerwuj wizytę

MAK Studio Kosmetyczne

Inne

Bodzentyńska 12B, 25-308 Kielce
0.0
Brak opinii

Mak Studio Kielce to nowoczesny gabinet kosmetyczny, w ktorym profesjonalna i mila obsuga zatroszczy sie o Ciebie i zaproponuje odpowiednio dobrane zabiegi. Współzałożycielka, zdobywczyni 1 miejsca w Mistrzostwach Polski w Makijażu Ślubnym i specjalistka od makijazu permanentnego, z pewnośc

Salony z podobnych kategorii

Szukasz piercingu w Kielcach?

Pragniesz czegoś więcej, niż standardowych kolczyków w płatkach uszu? Chcesz nadać swojemu wizerunkowi świeżego looku, który doda Ci charakteru? Zdecyduj się na piercing! Na stronie Moment.pl znajdziesz profesjonalistów, którzy wykonają Twoje przekłucie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Piercing to rodzaj ozdób w nietradycyjnych miejscach, jak na przykład brew, warga, język, policzki czy miejsca intymne. Biżuteria w takich miejscach może podkreślić urodę, na przykład pełne usta czy równy nos. Piercing to dobry wybór dla szukających alternatywy dla klasycznych dekoracji ciała. Zarejestruj się na portalu Moment i wybierz swój salon piercingu w Kielcach!

Co musisz wiedzieć o piercingu zanim się na niego zdecydujesz?

Piercing jest zaliczany do modyfikacji ciała, jednak nie jest on trwałą modyfikacją, jak tatuaże czy skaryfikacje. Jeżeli nie chcesz dłużej nosić ozdoby możesz swobodnie ją wyciągnąć ze skóry, a po piercingu zostanie zaledwie niewielka blizna. Przed podjęciem decyzji o rodzaju przekłucia, należy dokładnie przemyśleć miejsce, które wybierzesz. Niektóre obszary skóry oraz specyfika niektórych przekłuć charakteryzuje się długim okresem gojenia się i możliwymi komplikacjami. Kolczyki typu surface, czyli zagięte sztangi z kuleczkami skierowanymi do góry, najczęściej zakładane są do przekłuć na karku, pod obojczykiem, nad biodrami lub między biustem. Ich minusem jest wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia obronnej reakcji organizmu jaką jest migracja kolczyka. Proces ten polega na wysuwaniu się sztangi spod skóry ku górze, tak że stopniowo wydobywa się na powierzchnie skóry. Kolczykiem, który sprawdzi się w tych miejscach, bez tak dużego ryzyka na migrację, mogą być dwa kolczyki podskórne, czyli microdermale. Są to kolczyki o budowie niewielkiej stopki, którą wkłada się pod skórę, zaś na zewnątrz widoczna jest tylko kuleczka, stanowiąca ozdobę. Microdermale są jednak trudne do usunięcia- kolczyk zrasta się z tkanką skórną i usuwa się go wyłącznie chirurgicznie przez wykwalifikowane osoby. Jeżeli dużo podróżujesz kolczyk podskórny może być problematyczny podczas przechodzenia przez bramki na lotniskach.

Przekłuwanie ciała jest czynną ingerencją w organizm, dlatego należy się dobrze zastanowić jaki typ piercingu wybrać, zanim podejmie się decyzję.

Jakie rodzaje piercingu znajdziemy w Kielcach?

Kielce to miasto, gdzie bez problemu znajdziesz fachowców zajmujących się przekłuwaniem ciała. Warto zaznaczyć, że piercingiem może zajmować się każda wykwalifikowana do tego osoba, dlatego te usługi możesz znaleźć również w salonach kosmetycznych. Z uwagi na dużą bazę salonów, które znajdziesz na portalu Moment, możesz zweryfikować wybrane przez siebie studio oraz opinie innych użytkowników na jego temat. Na stronie znajdziesz także dokładne informacje o wyszczególnionych usługach oraz ich cenach, co ułatwia poszukiwanie i wybór salonu. Oferta Kieleckich piercerów obejmuje wszystkie podstawowe przekłucia- kolczyki w uszach, w języku, w wargach, w brwi czy nosie. Jeżeli interesuje Cię jakieś specyficzne przekłucie, które wymaga nieco większych umiejętności od standardowego przekłuwania igłą, sprawdź ofertę studia.

Jak wygląda zabieg?

Jest to proces szybki i prosty. Skóra jest oczyszczana, piercer wyznacza miejsce markerem i specjalnymi, zdezynfekowanymi szczypcami przytrzymuje skórę, a następnie szybkim, sprawnym ruchem przeciąga przez nią igłę. Pozostaje założenie kolczyka i poinstruowanie posiadacza nowej ozdoby o tym, jak właściwie pielęgnować przekłucie. Jeżeli z Twoim piercingiem wystąpią jakiekolwiek powikłania skonsultuj się z osobą, która je wykonywała, ponieważ ponosi odpowiedzialność za wykonaną usługę. Należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej higieny w trakcie procesu gojenia się.

Umów się na piercing w salonie z Kielc - jak zrobić to online?

Portal Moment.pl oferuje szeroką bazę studio i salonów, które zajmują się wykonywaniem piercingu. Na stronie znajdziesz wykaz miejsc, gdzie możesz umówić się na wizytę w kilka minut, bez wychodzenia z domu czy dzwonienia telefonem. Lista dostępnych salonów piercingu z Kielc posiada opinie innych użytkowników, cennik usług oraz dokładną lokalizację, co ułatwia wybór. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji, która zlokalizuje salon najbliższy Twojego miejsca zamieszkania. Na Moment.pl znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz. Umów się na wizytę do studia piercingu z Kielc i ciesz się swoją unikalną ozdobą ciała!