Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Katowice Ochojec

Płatności online
Studio EOS - zarezerwuj wizytę

Studio EOS

Inne

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 82, 40-616 Katowice
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

Zabiegi (przekłucie nosa oraz ucha) przeprowadzone w sposób profesjonalny. Przekłucie igłą. Otrzymałam wszelkie istotne informacje, jak zadbać o te miejsca po zabiegu.

Salony z podobnych kategorii

Kokieteria Karolina Grabska - zarezerwuj wizytę

Kokieteria Karolina Grabska

Inne

Bażantów 26, 40-668 Katowice
4.97

Dzień dobry! Jestem bardzo zadowolona z zabiegów Pani Karoliny! Jest profesjonalistą w każdym calu. Bardzo miłą i uprzejmą Osobą. Polecam gabinet Kokieteria także ze względu na panującą tam czystość . Dziękuję!!

Płatności online
Bezpieczny salon
 Pavlovska Permanent - zarezerwuj wizytę

Pavlovska Permanent

Inne

Bażantów 26, 40-668 Katowice
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo chciałam podziękować Pani Ewie za swój pełen profesionalizm, moje brwi są przecudowne i czuje się jak milion dolarów, zabiegi bezbolesne, wszystko jak zawsze świetnie wytłumaczone. Oczywiście będę polecać tylko i wyłącznie ten salon i sama również jeszcze w nim zagoszczę. Metamorfoza niesamowita ❤️ DZIĘKUJĘ

Płatności online
Alite Clinic Katowice - zarezerwuj wizytę

Alite Clinic Katowice

Inne

Rzepakowa 4, 40-547 Katowice
5.0
Płatności online

Narzeczona namówiła mnie na zabieg oczyszczania wodorowego w Alite Clinic w Katowicach, nie wierzyłem ze można uzyskać aż takie efekty, dawno nie miałem tak oczyszczonej twarzy, wszystko wykonane bardzo dokładnie, Pani Kasia bardzo miła i profesjonalna, widać ze wie co robi. Polecam każdemu, poza super efektami jest to także chwila relaksu.

FACEBAR Make-up & Beauty Studio - zarezerwuj wizytę

FACEBAR Make-up & Beauty Studio

Inne

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 164, 40-614 Katowice
5.0

przede wszystkim profesjonalne podejście duża wiedza wszystko wyjaśnione, widać pasję u pani Justyny do tego co robi. Efekty są cera się poprawiła jestem bardzo zadowolona.

Salony z tej samej miejscowości

Akademia Paulina Pastuszak  - zarezerwuj wizytę

Akademia Paulina Pastuszak

Paznokcie

Armii Krajowej 126, 40-672 Katowice
5.0

Pełen profesjonalizm i satysfakcja. Staranność wykonania po prostu mistrzowska. Polecam, bez zastanowienia. Atmosfera przecudowna. Wrócę napewno. Pazurki wyglądają bosko, robią wrażenie na paniach i panach. Nie wahajcie się tylko rezerwujcie termin. Pozdrawiam całą Akademię.

Salony bez rezerwacji online

Cztery Pory Roku  - zarezerwuj wizytę

Cztery Pory Roku

Inne

Radockieg 152, 40 645 Katowice
4.83
niezweryfikowany

Ul. Radockiego 152 Katowice Znajdź nas na Facebooku!   Salon Urody "Cztery Pory Roku" powstał z myślą , aby stworzyć miejsce gdzie klient będzie mógł poczuć się komfortowo i i spokojnie , otoczony miłą i profesjonalną obsługą. W codziennym zgiełku i szybkim stylu życia wizyta u Nas da chw