Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Katowice

Płatności online
Bezpieczny salon
 Med-beauty Grażyna Walkowicz - zarezerwuj wizytę

Med-beauty Grażyna Walkowicz

Inne

Bohaterów Monte Cassino 1, 40-231 Katowice
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cudowne Panie. Corka czuła sie jakby była u Cioć. Uszka przebite sprawnie i szybciutko. Usmiechniete oczy corki,gdy zobaczyła, ze ma kolczyki- bezcenne. Bardzo dziekuje

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Philocaly Concept - zarezerwuj wizytę

Philocaly Concept

Inne

Silesia City Center ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice
4.93

Philocaly Concept to wyjątkowe miejsce w Katowicach, które powstało z prawdziwej miłości do piękna. Nie bez powodu to właśnie oznacza nazwa naszego salonu, zaczerpnięta z języka greckiego („phílos” znaczy miłować, a „kállos” znaczy piękno). Tutaj piękno łączy się z pasją, doświadczeniem i n

Estetic Way - zarezerwuj wizytę

Estetic Way

Inne

Piastów 8, 44-868 Katowice
4.99
Bezpieczny salon

Cóż można powiedzieć? Nie ma takiej skali , aby ocenić profesjonalizm . Bardzo lubię korzystać z usług Pani Kamili . Zawsze mam pięknie wyregulowane brwi, henna trzyma się naprawdę długo . Miło spędzam czas podczas wizyt, zapominam o problemach , a także oto chodzi , żeby się zrelaksować dać piękno na zewnątrz, ale także duszy 🙂. polecam

AHA BEAUTY Joanna Łeppek - zarezerwuj wizytę

AHA BEAUTY Joanna Łeppek

Inne

Stefana Okrzei 33, 43-190 Mikołów
5.0
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam wizytę w salonie. Pani Joanna posiada ogromną wiedzę z zakresu kosmetologii. Ujęło mnie indywidualne podejście do klienta, dokładne wyjaśnienie na czym będzie polegał zabieg. Kosmetyki wykorzystywane w salonie są z najwyższej półki. Po wizycie cera wyraźnie wygładzona, rozświetlona. Z przyjemnością wrócę. Dziękuję

Gabinet Kosmetyczny "Iwona" - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny "Iwona"

Inne

Warszawska 38, 40-008 Katowice
5.0
Bezpieczny salon

Istniejemy od 1990 roku. Każdego dnia przychodzą do nas klienci, zmagającymi się z różnymi problemami skórnymi. Tworzymy dla nich autorskie terapie różnych zabiegów, łącząc naszą wiedzę i doświadczenie. Nasza praca to nie tylko nasz zawód, ale również pasja i powołanie! Dla naszego zespołu

Najlepsi artyści do których setki klientów i fanów mają ogromne zaufanie dotyczące etyki pracy, umiejętności oraz technik które wykorzystują w swoim zawodzie - tacy są najlepsi piercerzy z Katowic, którzy nieraz podziwiani są również i za granicami naszego państwa. Zdecydowanie się na piercing w Katowicach nie jest łatwym zadaniem, jednak ostateczna decyzja może zaowocować ciekawym doświadczeniem przy asekuracji prawdziwego profesjonalisty w swoim fachu.

Korzystając z naszego poręcznego przewodnika, w prosty i wygodny sposób możesz podjąć świadomą decyzję o wyborze najlepszego piercera w Katowicach, salonu w którym chcesz przejść zabieg oraz przeczytać szereg opinii i rankingów na temat najlepszych Katowickich piercerów obecnych na rynku. Krok po kroku przeprowadzimy cię przez proces podejmowania decyzji i tego, co możesz zastać umawiając się na przekłuwanie ciała w Katowicach.

Salon piercingu w Katowicach – jaki wybrać?

Zawsze należy być ostrożnym i świadomym w momencie wybierania odpowiedniego salonu z piercingiem. W dzisiejszych czasach, gdy choroby przenoszone przez krew mogą łatwo rozprzestrzeniać się przez niepoprawną dezynfekcję urządzeń lub powierzchni które będziemy użytkować, dlatego też należy uważać jaki salon zostanie przez nas ostatecznie wybrany.

Salon piercingu w Katowicach powinien zostać dobrany pod względem opinii innych klientów, zdjęć oraz własnej inspekcji lokalu, w końcu przekłuwanie ciała powinno być wykonywane w sterylnych warunkach, a jak wiemy, to jak wygląda lokal odzwierciedla stopień czystości i higieny jaką posiada także piercer który będzie nas przekłuwał.

Piercing w Katowicach dostępny w naszym rankingu posiada najlepszych licencjonowanych artystów, którzy dokładają wszelkich starań aby ich salony były poddawane ciągłej dezynfekcji i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie klienta. Jednakże, jeśli ściany nie należą do najświeższych, a personel nie jest ubrany schludnie i nie utrzymuje toalety w czystości i porządku, mogą to być znaki odrzucające nas jako potencjalnych klientów. Wybierajmy rozważnie i z głową.

Przekłuwanie ciała w salonie – Jaki rodzaj piercingu wybrać?

Przed wybraniem salonu oraz przekłuwającego nas piercera, warto także zastanowić się nad tym jaki piercing chcemy uzyskać. Salon piercingu w Katowicach, niezależnie jaki dostosuje się do naszej prośby, ponieważ większość z obecnych w mieście salonów posiada prawdopodobnie wszystkie możliwe rodzaje świadczonych typów przekłuwania ciała.

Dobrym pomysłem przed wyborem oczekiwanego przekłucia jest też ocena naszego stylu życia, jeśli jesteśmy aktywni fizycznie należy wybrać taki rodzaj piercingu, który nie będzie powodować otarć i ran przy intensywnym wysiłku. Jeśli jednak nie sądzisz, aby tego typu obrażenia miały spotkać ciebie, jesteśmy o krok bliżej do celu.

Jak ocenić dobrego piercera?

Wiele osób daje się zwieść przekonaniu, że przekłuwanie ciała to prosta rzecz. Zdobycie potrzebnych umiejętności do prawidłowego umieszczenia i wykonywania piercingu wymaga czasu i poświęcenia. Piercing w Katowicach jest jednak popularny już od wielu lat, dlatego spora grupa artystów w mieście ma ogromne pole doświadczeń w swoim zawodzie.

Często jednak w salonie może znajdywać się praktykant, tudzież salon może należeć do samouka, który posiada lokal od kilku miesięcy. Wybór odpowiedniego piercera dopuszcza, by zapytać się go o to jak długo przebija, czy stosuje pistolet do przekłuwania ciała, oraz czy mógłby pokazać swoje portfolio, aby ocenić jego aktualną bazę wiedzy i poziom wykonania usługi.

Umów się na piercing w salonie z Katowic! – Ostatni krok przygotowań

Niektóre salony są w pełni skłonne do przekłucia klientów już przy pierwszej wizycie w salonie, w momencie kiedy dopiero chcielibyśmy umówić spotkanie na konkretny termin. Jednak aby zapewnić odpowiednią opiekę oraz uwagę piercera, dzięki zastosowaniu naszej aplikacji mobilnej można w szybki i bezproblemowy sposób umówić wizytę przed czasem. W ten sposób piercer będzie wiedział, czego się spodziewać, a my będziemy mogli na spokojnie zrelaksować się przed zabiegiem.

Dodatkowo w taki sposób możemy zaplanować przekłuwanie ciała w optymalnym dla nas terminie. Piercing w Katowicach to co raz popularniejsza forma upiększania ciała, która zdobywa serca wielu osób, dzięki temu piercerzy stają się co raz lepsi, świadcząc profesjonalne usługi na najwyższym możliwym poziomie.