Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Katowice

Płatności online
Studio EOS - zarezerwuj wizytę

Studio EOS

Inne

Generała Zygmunta Waltera-Jankego 82, 40-616 Katowice
4.99
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

W studio EOS u Pani Marty byłam już po raz drugi i po raz drugi wyszłam bardzo zadowolona. Cała usługa wykonana na najwyższym poziomie, w pełni sterylnie i z ogromną wiedzą, co przy przekłuciach jest bardzo ważne. Dostałam również pełną informacje co się może dziać i jak dbać o miejsce przekłucia. Szczerze polecam!

Płatności online
Nails Academy - zarezerwuj wizytę

Nails Academy

Inne

Rynek 11, 41-500 Chorzów
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Perfekcyjnie wykonany manicure hybrydowy przez Panią Paulinę :) Ogromy wybór kolorów i odcieni. Usługa świadczone na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Płatności online
brewka i rzeska - zarezerwuj wizytę

brewka i rzeska

Inne

Adama 19, 40-467 Katowice
5.0
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Wczoraj miałam okazje skorzystać z usług salonu, serdecznie polecam wszystkim Panią które cenią sobie jakość. Robiłam hennę pudrową oraz regulacje brwi, kolor henny został dobrany odpowiednio do mojej urody co bardzo mnie cieszy. Mam nadzieje że wkrótce ponownie będę miała okazje skorzystać z usług salonu!! dziękuję

Bezpieczny salon
AHA BEAUTY Joanna Łeppek - zarezerwuj wizytę

AHA BEAUTY Joanna Łeppek

Inne

Stefana Okrzei 33, 43-190 Mikołów
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Serdecznie polecam wizytę w salonie. Pani Joanna posiada ogromną wiedzę z zakresu kosmetologii. Ujęło mnie indywidualne podejście do klienta, dokładne wyjaśnienie na czym będzie polegał zabieg. Kosmetyki wykorzystywane w salonie są z najwyższej półki. Po wizycie cera wyraźnie wygładzona, rozświetlona. Z przyjemnością wrócę. Dziękuję

Płatności online
Bezpieczny salon
L'ESTETICA Organic Beauty Room - zarezerwuj wizytę

L'ESTETICA Organic Beauty Room

Inne

Jagiellońska 7, 41-500 Chorzów
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Unikatowe, klimatyczne miejsce na kosmetycznej mapie Śląska - w samym centrum Chorzowa! Nowy salon funkcjonuje od lutego 2020, jednak doświadczenie w zawodzie kosmetologa, prowadzącej go Katarzyny Suchockiej sięga już prawie 20 lat! Wyjątkowe połączenie gabinetu kosmetycznego oraz Day

Salony z podobnych kategorii

Najlepsi artyści do których setki klientów i fanów mają ogromne zaufanie dotyczące etyki pracy, umiejętności oraz technik które wykorzystują w swoim zawodzie - tacy są najlepsi piercerzy z Katowic, którzy nieraz podziwiani są również i za granicami naszego państwa. Zdecydowanie się na piercing w Katowicach nie jest łatwym zadaniem, jednak ostateczna decyzja może zaowocować ciekawym doświadczeniem przy asekuracji prawdziwego profesjonalisty w swoim fachu.

Korzystając z naszego poręcznego przewodnika, w prosty i wygodny sposób możesz podjąć świadomą decyzję o wyborze najlepszego piercera w Katowicach, salonu w którym chcesz przejść zabieg oraz przeczytać szereg opinii i rankingów na temat najlepszych Katowickich piercerów obecnych na rynku. Krok po kroku przeprowadzimy cię przez proces podejmowania decyzji i tego, co możesz zastać umawiając się na przekłuwanie ciała w Katowicach.

Salon piercingu w Katowicach – jaki wybrać?

Zawsze należy być ostrożnym i świadomym w momencie wybierania odpowiedniego salonu z piercingiem. W dzisiejszych czasach, gdy choroby przenoszone przez krew mogą łatwo rozprzestrzeniać się przez niepoprawną dezynfekcję urządzeń lub powierzchni które będziemy użytkować, dlatego też należy uważać jaki salon zostanie przez nas ostatecznie wybrany.

Salon piercingu w Katowicach powinien zostać dobrany pod względem opinii innych klientów, zdjęć oraz własnej inspekcji lokalu, w końcu przekłuwanie ciała powinno być wykonywane w sterylnych warunkach, a jak wiemy, to jak wygląda lokal odzwierciedla stopień czystości i higieny jaką posiada także piercer który będzie nas przekłuwał.

Piercing w Katowicach dostępny w naszym rankingu posiada najlepszych licencjonowanych artystów, którzy dokładają wszelkich starań aby ich salony były poddawane ciągłej dezynfekcji i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie klienta. Jednakże, jeśli ściany nie należą do najświeższych, a personel nie jest ubrany schludnie i nie utrzymuje toalety w czystości i porządku, mogą to być znaki odrzucające nas jako potencjalnych klientów. Wybierajmy rozważnie i z głową.

Przekłuwanie ciała w salonie – Jaki rodzaj piercingu wybrać?

Przed wybraniem salonu oraz przekłuwającego nas piercera, warto także zastanowić się nad tym jaki piercing chcemy uzyskać. Salon piercingu w Katowicach, niezależnie jaki dostosuje się do naszej prośby, ponieważ większość z obecnych w mieście salonów posiada prawdopodobnie wszystkie możliwe rodzaje świadczonych typów przekłuwania ciała.

Dobrym pomysłem przed wyborem oczekiwanego przekłucia jest też ocena naszego stylu życia, jeśli jesteśmy aktywni fizycznie należy wybrać taki rodzaj piercingu, który nie będzie powodować otarć i ran przy intensywnym wysiłku. Jeśli jednak nie sądzisz, aby tego typu obrażenia miały spotkać ciebie, jesteśmy o krok bliżej do celu.

Jak ocenić dobrego piercera?

Wiele osób daje się zwieść przekonaniu, że przekłuwanie ciała to prosta rzecz. Zdobycie potrzebnych umiejętności do prawidłowego umieszczenia i wykonywania piercingu wymaga czasu i poświęcenia. Piercing w Katowicach jest jednak popularny już od wielu lat, dlatego spora grupa artystów w mieście ma ogromne pole doświadczeń w swoim zawodzie.

Często jednak w salonie może znajdywać się praktykant, tudzież salon może należeć do samouka, który posiada lokal od kilku miesięcy. Wybór odpowiedniego piercera dopuszcza, by zapytać się go o to jak długo przebija, czy stosuje pistolet do przekłuwania ciała, oraz czy mógłby pokazać swoje portfolio, aby ocenić jego aktualną bazę wiedzy i poziom wykonania usługi.

Umów się na piercing w salonie z Katowic! – Ostatni krok przygotowań

Niektóre salony są w pełni skłonne do przekłucia klientów już przy pierwszej wizycie w salonie, w momencie kiedy dopiero chcielibyśmy umówić spotkanie na konkretny termin. Jednak aby zapewnić odpowiednią opiekę oraz uwagę piercera, dzięki zastosowaniu naszej aplikacji mobilnej można w szybki i bezproblemowy sposób umówić wizytę przed czasem. W ten sposób piercer będzie wiedział, czego się spodziewać, a my będziemy mogli na spokojnie zrelaksować się przed zabiegiem.

Dodatkowo w taki sposób możemy zaplanować przekłuwanie ciała w optymalnym dla nas terminie. Piercing w Katowicach to co raz popularniejsza forma upiększania ciała, która zdobywa serca wielu osób, dzięki temu piercerzy stają się co raz lepsi, świadcząc profesjonalne usługi na najwyższym możliwym poziomie.