Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Gliwice

Płatności online
BOHO Day Spa - zarezerwuj wizytę

BOHO Day Spa

Inne

Sikorskiego 8c , 44-196 Knurów
4.96
Płatności online
Sprzedaż bonów

Wspaniały dzień w Boho! Dziewczyny są świetne- w jednym miejscu tyle dobra! Jestem bardzo zadowolona. Przekłuwanie bezbolesne, fryzura jakiej oczekiwałam, paznokcie świetne. Najlepsza obsługa. Przemiły zespół, przyjazna profesjonalna atmosfera. Pozdrawiam wszystkie panie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Magic Look - zarezerwuj wizytę

Salon Magic Look

Inne

Jowisza 32, 44-117 Gliwice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W salonie jest bardzo higienicznie, a obsługa stosuje dodatkowe środki ochrony w związku z covid. To naprawdę profesjonalne, że tak podchodzą do sytuacji i szanują zdrowie klientów zamiast szukać oszczędności i liczyć, że klient nie zwróci uwagi. Usługi kosmetyczne na wysokim poziomie. Dziękuję i polecam

Płatności online
Bezpieczny salon
Forever Beauty Instytut Kosmetologii Gliwice - zarezerwuj wizytę

Forever Beauty Instytut Kosmetologii Gliwice

Inne

Pszczyńska 12, 44-100 Gliwice
4.83
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pedicure profesjonalnie wykonany przez Panią Justynę, jednocześnie bardzo szybko i dokładnie wykonana hybryda na paznokciach u stóp. Jestem bardzo zadowolona, polecam.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Inne

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Takie cuda tylko w Centrum Urody Jess. Cudowna metamorfoza mojej mamy. Lekka, odmładzająca fryzura, w ciepłym odcieniu blondu, idealnie dobranym do urody. Idealny manicure hybrydowy, w naturalnym kolorze aczkolwiek z błyskiem kociego oka. Obie jesteśmy zachwycone i bardzo serdecznie dziękujemy 😇🥰

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Elle - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Elle

Inne

Chudoby 5/1, 44-100 Gliwice
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Joanna wykonuje masaż bardzo profesjonalnie. Przy tym jest bardzo sympatyczna🙂 Dodatkowo poprosiłem o wykonanie zabiegu pielęgnacyjnego na twarzy. Jestem zadowolony i zdecydowanie polecam jako stały klient🙂

Piercing w Gliwicach- gdzie szukać?

Jeżeli pragniesz zmiany w swoim wyglądzie piercing będzie dobrym wyborem. Gliwickie salony piercingu oferują podstawowe przekłucie oraz te mniej standardowe- kolczyk we brwi, pod wargą czy w nosie. Biżuteria zawsze była świetnym sposobem na zwrócenie uwagi w sposób subtelny, niewymuszony i w salonach piercingu każdy znajdzie jakiś rodzaj przekłucia, który mu odpowiada. Warto skierować się do piercera choćby z przekłuciem uszu, gdyż osoba zajmująca się zawodowo przekłuwaniem tkanek skóry, robi to z pełnym profesjonalizmem i w sterylnych warunkach, które są bardzo ważne podczas wykonywania tego zabiegu. Ozdoby w postaci piercingu dodają charakteru i uroku do każdej stylizacji, skorzystaj z portalu Moment.pl, gdzie bezproblemowo umówisz się i znajdziesz swój wymarzony salon piercingu w Gliwicach!

Jaką ofertę mają salony z Gliwic?

Gliwickie studia piercingu posiadają w ofercie różne rodzaje przekłuć. Warto wspomnieć, że wykonywaniem przekłuć może zajmować się także wykwalifikowana osoba, która pracuje w salonie kosmetycznym. Na Portalu Moment znajdziesz wiele salonów oferujących usługę przekłuwania ciała. Strona Moment.pl znajdzie również salon, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, a ponadto masz możliwość sprawdzenia opinii na jego temat napisanych przez innych użytkowników portalu, którzy odwiedzili salon. W Gliwicach znajdziesz wszystkie podstawowe rodzaje przekłuć ciała jak: labret, nostril, septum, medusa, snake bites, angel bites, bridge oraz przekłucia uszu, zarówno na chrząstce jak i w płatku ucha- tragus, helix, rook, conch, lobe, industrial. Większość salonów znajduje się w obrębie centrum, jednak miejsce, gdzie przekłujesz ciało znajdziesz również na obrzeżach Gliwic.

Przekłuwanie ciała w Gliwicach

Jak wygląda zabieg przekłuwania? Jest to dość szybki i nieskomplikowany proces, ale wymaga odpowiedniej wiedzy na temat nerwów i ukrwienia skóry. Przed zabiegiem osoba wykonująca przekłucie zakłada rękawiczki lub dezynfekuje dłonie. Następnie przygotowuje potrzebny sprzęt czyli: kolczyk, igła, szczypce. Wszystkie elementy powinny być hermetycznie zapakowane- szczypce poddane sterylizacji, a kolczyk i igła nowe, fabrycznie zapakowane. Zachowanie sterylnego otoczenia i sprzętu podczas zabiegu to ważny aspekt, który zapobiega ewentualnym powikłaniom lub w znacznym stopniu minimalizuje szansę ich pojawienia się. Kolczyk, który zakładany jest do świeżo wykonanego przekłucia powinien być dłuższy niż docelowy, ponieważ przekłute miejsce spuchnie w przeciągu kilku godzin od wykonania przekłucia. Jeżeli kolczyk byłby wówczas standardowego rozmiaru, zaczął by się wbijać w skórę, kiedy ta zwiększy swoja objętość. Samo wykonanie przekłucia trwa bardzo krótko. Piercer oczyszcza skórę, a następnie wyznacza specjalnym markerem miejsce przyszłego piercingu. Jeżeli Klient akceptuje miejsce i nie ma żadnych uwag piercer przystępuje do zabiegu. Szczypcami chwyta fałd skóry  i mocno go trzyma, a następne podczas wydechu Klienta szybkim ruchem przebija tkankę skórną. Pozostaje już tylko włożenie ozdoby przez kanał i zakręcenie jej. Każda osoba wykonująca przekłucie jest za nie odpowiedzialna  i w przypadku komplikacji należy zwrócić się właśnie do niej. Po wykonanym zabiegu piercer udziela instrukcji dotyczącej pielęgnacji. Jeżeli obawiasz się bólu, możesz poprosić o znieczulenie, jednak jest ono tylko powierzchniowe i daje wrażenie odrętwienia fragmentu skóry. Zabieg przekłuwania trwa jednak zaledwie kilka sekund i najwięcej bólu sprawia sam strach przed jego wykonaniem.

Umów się na piercing w salonie w Gliwicach jednym kliknięciem!

Strona Moment.pl pomaga w odnalezieniu piercera w Gliwicach i prostą rejestrację! Na stronie znajdziesz opinie salonów, ceny oraz wykaz usług wykonywanych przez poszczególne salony. Możesz umówić się na wizytę używając portalu Moment, bez wychodzenia  z domu i odwiedzania salonu i bez dzwonienia przez telefon. Dzięki skorzystaniu ze strony łatwo zweryfikujesz miejsce do którego chcesz się udać, czytając opinie innych użytkowników. Przekłuwanie ciała będzie w zasięgu ręki, a Ty będziesz cieszyć się nową wyjątkowa ozdobą, która doda Ci charakteru.