Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Gliwice

Salon Magic Look - zarezerwuj wizytę

Salon Magic Look

Inne

Jowisza 32, 44-117 Gliwice
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

W salonie jest bardzo higienicznie, a obsługa stosuje dodatkowe środki ochrony w związku z covid. To naprawdę profesjonalne, że tak podchodzą do sytuacji i szanują zdrowie klientów zamiast szukać oszczędności i liczyć, że klient nie zwróci uwagi. Usługi kosmetyczne na wysokim poziomie. Dziękuję i polecam

Salony z podobnych kategorii

Centrum Urody Jess - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Jess

Inne

Perkoza 12, 44-100 Gliwice
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Takie cuda tylko w Centrum Urody Jess. Cudowna metamorfoza mojej mamy. Lekka, odmładzająca fryzura, w ciepłym odcieniu blondu, idealnie dobranym do urody. Idealny manicure hybrydowy, w naturalnym kolorze aczkolwiek z błyskiem kociego oka. Obie jesteśmy zachwycone i bardzo serdecznie dziękujemy 😇🥰

Piercing w Gliwicach- gdzie szukać?

Jeżeli pragniesz zmiany w swoim wyglądzie piercing będzie dobrym wyborem. Gliwickie salony piercingu oferują podstawowe przekłucie oraz te mniej standardowe- kolczyk we brwi, pod wargą czy w nosie. Biżuteria zawsze była świetnym sposobem na zwrócenie uwagi w sposób subtelny, niewymuszony i w salonach piercingu każdy znajdzie jakiś rodzaj przekłucia, który mu odpowiada. Warto skierować się do piercera choćby z przekłuciem uszu, gdyż osoba zajmująca się zawodowo przekłuwaniem tkanek skóry, robi to z pełnym profesjonalizmem i w sterylnych warunkach, które są bardzo ważne podczas wykonywania tego zabiegu. Ozdoby w postaci piercingu dodają charakteru i uroku do każdej stylizacji, skorzystaj z portalu Moment.pl, gdzie bezproblemowo umówisz się i znajdziesz swój wymarzony salon piercingu w Gliwicach!

Jaką ofertę mają salony z Gliwic?

Gliwickie studia piercingu posiadają w ofercie różne rodzaje przekłuć. Warto wspomnieć, że wykonywaniem przekłuć może zajmować się także wykwalifikowana osoba, która pracuje w salonie kosmetycznym. Na Portalu Moment znajdziesz wiele salonów oferujących usługę przekłuwania ciała. Strona Moment.pl znajdzie również salon, który znajduje się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, a ponadto masz możliwość sprawdzenia opinii na jego temat napisanych przez innych użytkowników portalu, którzy odwiedzili salon. W Gliwicach znajdziesz wszystkie podstawowe rodzaje przekłuć ciała jak: labret, nostril, septum, medusa, snake bites, angel bites, bridge oraz przekłucia uszu, zarówno na chrząstce jak i w płatku ucha- tragus, helix, rook, conch, lobe, industrial. Większość salonów znajduje się w obrębie centrum, jednak miejsce, gdzie przekłujesz ciało znajdziesz również na obrzeżach Gliwic.

Przekłuwanie ciała w Gliwicach

Jak wygląda zabieg przekłuwania? Jest to dość szybki i nieskomplikowany proces, ale wymaga odpowiedniej wiedzy na temat nerwów i ukrwienia skóry. Przed zabiegiem osoba wykonująca przekłucie zakłada rękawiczki lub dezynfekuje dłonie. Następnie przygotowuje potrzebny sprzęt czyli: kolczyk, igła, szczypce. Wszystkie elementy powinny być hermetycznie zapakowane- szczypce poddane sterylizacji, a kolczyk i igła nowe, fabrycznie zapakowane. Zachowanie sterylnego otoczenia i sprzętu podczas zabiegu to ważny aspekt, który zapobiega ewentualnym powikłaniom lub w znacznym stopniu minimalizuje szansę ich pojawienia się. Kolczyk, który zakładany jest do świeżo wykonanego przekłucia powinien być dłuższy niż docelowy, ponieważ przekłute miejsce spuchnie w przeciągu kilku godzin od wykonania przekłucia. Jeżeli kolczyk byłby wówczas standardowego rozmiaru, zaczął by się wbijać w skórę, kiedy ta zwiększy swoja objętość. Samo wykonanie przekłucia trwa bardzo krótko. Piercer oczyszcza skórę, a następnie wyznacza specjalnym markerem miejsce przyszłego piercingu. Jeżeli Klient akceptuje miejsce i nie ma żadnych uwag piercer przystępuje do zabiegu. Szczypcami chwyta fałd skóry  i mocno go trzyma, a następne podczas wydechu Klienta szybkim ruchem przebija tkankę skórną. Pozostaje już tylko włożenie ozdoby przez kanał i zakręcenie jej. Każda osoba wykonująca przekłucie jest za nie odpowiedzialna  i w przypadku komplikacji należy zwrócić się właśnie do niej. Po wykonanym zabiegu piercer udziela instrukcji dotyczącej pielęgnacji. Jeżeli obawiasz się bólu, możesz poprosić o znieczulenie, jednak jest ono tylko powierzchniowe i daje wrażenie odrętwienia fragmentu skóry. Zabieg przekłuwania trwa jednak zaledwie kilka sekund i najwięcej bólu sprawia sam strach przed jego wykonaniem.

Umów się na piercing w salonie w Gliwicach jednym kliknięciem!

Strona Moment.pl pomaga w odnalezieniu piercera w Gliwicach i prostą rejestrację! Na stronie znajdziesz opinie salonów, ceny oraz wykaz usług wykonywanych przez poszczególne salony. Możesz umówić się na wizytę używając portalu Moment, bez wychodzenia  z domu i odwiedzania salonu i bez dzwonienia przez telefon. Dzięki skorzystaniu ze strony łatwo zweryfikujesz miejsce do którego chcesz się udać, czytając opinie innych użytkowników. Przekłuwanie ciała będzie w zasięgu ręki, a Ty będziesz cieszyć się nową wyjątkowa ozdobą, która doda Ci charakteru.