Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Gdynia

Płatności online
Bezpieczny salon
PRESTIGE BEAUTY  kosmetyka & spa - zarezerwuj wizytę

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Inne

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Stylizacja paznokci na najwyższym poziomie, wykonana bardzo starannie. Pani Julia to przemiła i delikatna osoba, przeniosła na moje paznokcie to, co miałam w głowie. Polecam i na pewno będę stałą klientką Prestige Beauty i pani Julii :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Urody Marzena Olszewska - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Marzena Olszewska

Inne

Świętojańska 55/10, 81-391 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Katarzyna była bardzo miła i pomocna. Aby kolczyk dobrze wyglądał zaproponowała miejsca nakłócia oraz pomogła z wyborem kolczyka. Cała wizyta trwała łącznie mniej niż 10 minut, a przy tym przebiegła w spokojnej atmosferze. Polecam :)

Salony z podobnych kategorii

Każdy, kto chce pięknie i atrakcyjnie wyglądać jest w stanie ponieść mniejsze lub większe wyrzeczenia. A jedną z metod ozdabiania ciała, która początkowo wiąże się z niewielkim dyskomfortem, jest przekłuwanie ciała. Obecnie mamy ogromny wybór form, jak i obszarów, którymi możemy ozdabiać ciało. Zanim podejmiesz jednak decyzję o wykonaniu piercingu, warto dowiedzieć się na czym polega usługa, z czym się wiąże oraz w jaki sposób umówić się na zabieg.

Salony piercingu w Gdyni

Ze względu na bezpośredni kontakt z ciałem i sterylność, jakiej wymaga zabieg, warto decydować się na wykonanie usługi przekłuwania ciała w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Miejsce powinno zagwarantować prawidłową dezynfekcję wyposażenia, jak i higieniczny proces samego zabiegu. Dopiero spełnienie tych warunków gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Salon piercingu w Gdyni spełnia wszystkie obowiązujące normy i gwarantuje doskonałą atmosferę. W salonie wykonuje się przekłuwanie różnych obszarów ciała. Podstawą jest oczywiście zakładanie kolczyków w uszach. Ozdabiają także nos, wargę, brodę czy język.

Piercing w Gdyni - jak wykonuje się zabieg?

Przekłuwanie ciała wykonuje się ze względów estetycznych, ale sam zabieg nie jest tak prosty, jak mogłoby się pozornie wydawać. Ze względu na przerwanie ciągłości skóry i bezpośredni kontakt z krwią, uważany jest za zabieg medyczny, który obarczony jest ryzykiem powikłań. W związku z tym istnieje możliwość zakażenia bakteryjnego lub wirusowego, np. żółtaczką lub HIV. Aby temu przeciwdziałać, konieczne jest stosowanie wysokiej jakości sprzętów, a także prawidłowa ich dezynfekcja. Spryskanie narzędzi spirytusem jest czynnością bezcelową, dlatego warto się strzec każdego, kto opiera się wyłącznie na takim działaniu. Skutecznym rozwiązaniem jest stosowanie aparatu do przekłuwania uszu, który wyposażony jest w system jednorazowych sterylnych kaset, które należy wymieniać po każdym kliencie. We wnętrzu kasety znajduje się kolczyk, którym przekłuwane jest ucho. W ten sposób wszystkie elementy mające kontakt z uchem są jednorazowe i nie ma możliwości przenoszenia  wirusów. Rozwiązanie stosowane jest w przypadku przekłuwania ucha, ponieważ budowa narządu słuchu pozwala na zastosowanie tego typu urządzenia, nie jest jednak możliwe jego wykorzystanie w przypadku innych obszarów ciała. Wtedy stosuje się jednorazowe, sterylnie zapakowane zestawy. Przed przekłuciem skóry kosmetyczka dezynfekuje obszar zabiegowy, oczyszczając w ten sposób powierzchnię skóry. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa własnego i pacjenta, powinna również pracować w rękawiczkach jednorazowych. 

Piercing - co warto wiedzieć?

Zabieg piercingu polega na przerwaniu ciągłości tkanek skórnych, w wyniku czego powstaje rana. Proces jej gojenia uzależniony jest głównie od pielęgnacji i stosowania się do szczególnych zasad higieny. W zależności od przekłuwanej części ciała klient uzyskuje komplet informacji na temat przebiegu samego zabiegu, jak i zasad postępowania po jego zakończeniu. W związku z tym osoby korzystające z przekłuwania ciała zdają sobie sprawę, że w obrębie zabiegowym mogą pojawić się delikatny obrzęk czy zaczerwienienie. Szczególnie istotne są działania zapobiegające zakażeniu rany, polegające na unikaniu kontaktu z potencjalnymi źródłami infekcji np. z obcymi płynami ustrojowymi lub wydzielinami. Gojenie rany zajmuje od 4 do 6 tygodni w zależności od miejsca, gdzie zostało wykonane przekłucie. 

Jak umówić się na piercing w Gdyni?

Wiadomo już, że wybór salonu, gdzie wykonamy piercing jest kluczową decyzją dla powodzenia tego procesu, uniknięcia powikłań i niebezpiecznych zakażeń. Jeśli zatem szukasz gabinetu, gdzie można wykonać bezpieczne przekłucie różnych części ciała, to umów się na piercing w salonie z Gdyni. Dzięki aplikacji Moment.pl można to zrobić online, nie wychodząc z domu. Inną opcją umawiania wizyt jest wejście na stronę internetową Moment.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje o salonie, zabiegu, jak i sposobie umawiania wizyt.