Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Gdynia

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Dolce Vita Gdynia - zarezerwuj wizytę

Dolce Vita Gdynia

Inne

skwer Kościuszki 18, 81-370 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dolce Vita to słodkie życie – daj się ponieść tym słowom i razem z nami poczuj się wyjątkowo. W Instytucie Piękna, który tworzymy poczujesz się tak, jak jeszcze nigdy w życiu. Zadbamy o Twój wygląd, ale i dobre samopoczucie. Kameralny wystrój wnętrza pozwala na zrelaksowanie się w czasie oc

Płatności online
Bezpieczny salon
Salony fryzjerskie O'LA! - zarezerwuj wizytę

Salony fryzjerskie O'LA!

Inne

Starowiejska 42/48, 81-356 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle kolor dobrany idealnie, bardzo dobrze się w nim czuję. Za każdym razem wychodzę z salonu bardzo zadowolona. Moje włosy są w dobrych rękach. Jednocześnie skorzystałam z usługi manicure i pedicure. Oba zabiegi wykonane bardzo starannie. Wysoki poziom usług, świetne kosmetyki.

Płatności online
Bezpieczny salon
PRESTIGE BEAUTY  kosmetyka & spa - zarezerwuj wizytę

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Inne

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Wizyta była udana,paznokcie w ładnym i trwałym kolorze,który zawsze pomoże wybrać Patrycja.W salonie jak zwykle czysto i porządnie,atmosfera przedświąteczna dzięki ozdobom.Polecam.

Salony z podobnych kategorii

Każdy, kto chce pięknie i atrakcyjnie wyglądać jest w stanie ponieść mniejsze lub większe wyrzeczenia. A jedną z metod ozdabiania ciała, która początkowo wiąże się z niewielkim dyskomfortem, jest przekłuwanie ciała. Obecnie mamy ogromny wybór form, jak i obszarów, którymi możemy ozdabiać ciało. Zanim podejmiesz jednak decyzję o wykonaniu piercingu, warto dowiedzieć się na czym polega usługa, z czym się wiąże oraz w jaki sposób umówić się na zabieg.

Salony piercingu w Gdyni

Ze względu na bezpośredni kontakt z ciałem i sterylność, jakiej wymaga zabieg, warto decydować się na wykonanie usługi przekłuwania ciała w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Miejsce powinno zagwarantować prawidłową dezynfekcję wyposażenia, jak i higieniczny proces samego zabiegu. Dopiero spełnienie tych warunków gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Salon piercingu w Gdyni spełnia wszystkie obowiązujące normy i gwarantuje doskonałą atmosferę. W salonie wykonuje się przekłuwanie różnych obszarów ciała. Podstawą jest oczywiście zakładanie kolczyków w uszach. Ozdabiają także nos, wargę, brodę czy język.

Piercing w Gdyni - jak wykonuje się zabieg?

Przekłuwanie ciała wykonuje się ze względów estetycznych, ale sam zabieg nie jest tak prosty, jak mogłoby się pozornie wydawać. Ze względu na przerwanie ciągłości skóry i bezpośredni kontakt z krwią, uważany jest za zabieg medyczny, który obarczony jest ryzykiem powikłań. W związku z tym istnieje możliwość zakażenia bakteryjnego lub wirusowego, np. żółtaczką lub HIV. Aby temu przeciwdziałać, konieczne jest stosowanie wysokiej jakości sprzętów, a także prawidłowa ich dezynfekcja. Spryskanie narzędzi spirytusem jest czynnością bezcelową, dlatego warto się strzec każdego, kto opiera się wyłącznie na takim działaniu. Skutecznym rozwiązaniem jest stosowanie aparatu do przekłuwania uszu, który wyposażony jest w system jednorazowych sterylnych kaset, które należy wymieniać po każdym kliencie. We wnętrzu kasety znajduje się kolczyk, którym przekłuwane jest ucho. W ten sposób wszystkie elementy mające kontakt z uchem są jednorazowe i nie ma możliwości przenoszenia  wirusów. Rozwiązanie stosowane jest w przypadku przekłuwania ucha, ponieważ budowa narządu słuchu pozwala na zastosowanie tego typu urządzenia, nie jest jednak możliwe jego wykorzystanie w przypadku innych obszarów ciała. Wtedy stosuje się jednorazowe, sterylnie zapakowane zestawy. Przed przekłuciem skóry kosmetyczka dezynfekuje obszar zabiegowy, oczyszczając w ten sposób powierzchnię skóry. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa własnego i pacjenta, powinna również pracować w rękawiczkach jednorazowych. 

Piercing - co warto wiedzieć?

Zabieg piercingu polega na przerwaniu ciągłości tkanek skórnych, w wyniku czego powstaje rana. Proces jej gojenia uzależniony jest głównie od pielęgnacji i stosowania się do szczególnych zasad higieny. W zależności od przekłuwanej części ciała klient uzyskuje komplet informacji na temat przebiegu samego zabiegu, jak i zasad postępowania po jego zakończeniu. W związku z tym osoby korzystające z przekłuwania ciała zdają sobie sprawę, że w obrębie zabiegowym mogą pojawić się delikatny obrzęk czy zaczerwienienie. Szczególnie istotne są działania zapobiegające zakażeniu rany, polegające na unikaniu kontaktu z potencjalnymi źródłami infekcji np. z obcymi płynami ustrojowymi lub wydzielinami. Gojenie rany zajmuje od 4 do 6 tygodni w zależności od miejsca, gdzie zostało wykonane przekłucie. 

Jak umówić się na piercing w Gdyni?

Wiadomo już, że wybór salonu, gdzie wykonamy piercing jest kluczową decyzją dla powodzenia tego procesu, uniknięcia powikłań i niebezpiecznych zakażeń. Jeśli zatem szukasz gabinetu, gdzie można wykonać bezpieczne przekłucie różnych części ciała, to umów się na piercing w salonie z Gdyni. Dzięki aplikacji Moment.pl można to zrobić online, nie wychodząc z domu. Inną opcją umawiania wizyt jest wejście na stronę internetową Moment.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje o salonie, zabiegu, jak i sposobie umawiania wizyt.