Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Gdańsk

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Adrian Myszkowski - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Adrian Myszkowski

Inne

Władysława Biegańskiego 10, 80-807 Gdańsk
4.88
Bezpieczny salon

Byłam pierwszy raz z polecenia znajomej- nie żałuję. Atmosfera świetna, luźna natomiast szef mimo wszystko trzymał nad wszystkim rękę:-) maseczki, dezynfekcja rąk i narzędzi na oczach klientek - duży plus. Włosy - cudowne. Masaż głowy podczas mycia u Pani Aleksandry - klasa. Nic dodać nic ująć. Polecam z czystym Sumieniem.

Valkiria Piercing - zarezerwuj wizytę

Valkiria Piercing

Inne

Garncarska 16/17, 80-894 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon

Prowadzę profesjonalne usługi z zakresu piercingu, ukończyłam kurs podstawowy oraz zaawansowany pod okiem profesjonalistów. Wszystkie materiały jakich używam są jednorazowe, materiał z którego wykonane są kolczyki to tytan G23 lub tytan ASTM F-136. W swojej ofercie posiadam standardowe kolc

Kamelia Klinika Urody - zarezerwuj wizytę

Kamelia Klinika Urody

Inne

Sebastiana Klonowicza 71A, 80-408 Gdańsk
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Klinika Urody Kamelia powstała z ogromnej pasji Anny Kamm, która jest nie tylko właścicielką, ale także kosmetologiem. To miejsce, w którym zespół profesjonalistów zadba o Twoją twarz, ciało, dłonie i stopy, a czasami także duszę. Każdy, nawet najbardziej nietypowy problem, rozpatrywany jes

Szukasz piercingu w Gdańsku?

Marzysz o wyjątkowym kolczyku, który odmieni Twój wizerunek?  Obojętnie czy pragniesz niewielkiego, delikatnego koczyka w nosie, czy wyrazistego, widocznego przekłucia w brwi wybierz się do profesjonalnego studia zajmującego się piercingiem. Unikaj amatorów, używających pistoletów do przekłuwania, czy niecertyfikowanych salonów, które nie przestrzegają zasad sterylności. Salon piercingu w Gdańsku, który znajdziesz na portalu Moment spełni Twoje marzenie o nowej ozdobie, przestrzegając zasad bezpieczeństwa i gwarantując najwyższą jakość wykonywanych usług.

Przekłuwanie - jak wygląda  ten zabieg?

Na początku piercer dokładnie oczyszcza miejsce przekłucia. Następnie, używając specjalnego, sterylnego markera wyznacza dokładne miejsce, w którym znajdował się będzie kolczyk. Jeżeli klient po sprawdzeniu zaakceptuje miejsce, piercer rozpoczyna zabieg. Przy założony jednorazowych rękawiczkach, wyciąga z opakowania specjalistyczne kleszcze, przy pomocy których chwyta fałd skóry. Następnie również sterylną igłą jednym, szybkim ruchem przebija tkankę skóry, przeciągając igłę. Kiedy kanał przekłucia jest wykonany, piercer z jednej strony wyciąga wenflon(pozostały po przekłuciu igłą), a z drugiej wsuwa kolczyk. Kiedy ozdoba jest założona, piercer odkaża miejsce przeznaczonym do tego środkiem. Kolczyk, który zostaje założony w salonie musi pozostać w przekłuciu do pełnego wygojenia - czas ten jest uzależniony od przekłuwanego miejsca i wynosi od 1 miesiąca do nawet roku. Zakładany kolczyk zawsze jest dłuższy od "dedykowanego", ponieważ piercer musi pozostawić miejsce na późniejsza opuchliznę, która pojawi się w przeciągu kilku godzin od zabiegu. Osoba wykonująca przekłucie ma w obowiązku przekazanie Ci wszystkich instrukcji na temat pielęgnacji przekłutego miejsca. Niektórzy polecają poszczególne płyny i napary, uznane przez nich za najlepsze. Poszczególne salony piercingu w Gdańsku posiadają środki do pielęgnacji, które zakupić możesz w salonie. Jeżeli Twoje przekłucie źle się goi i masz wątpliwości co do dalszego postępowania koniecznie skontaktuj się z tym piercerem, który wykonywał przekłucie, ponieważ to on ponosi za nie odpowiedzialność.

Usługi Gdańskich salonów piercingu

Nadmorskie studia piercingu oferują wszelkie przekłucia ciała, od tych prostych jak piercing uszu, po skomplikowane, jak kolczyki podskórne.

Do popularnych przekłuć należą tragus, conch, daith, rook, industrial, medusa, nostril, brigde, snake bites czy labret.

Zakładane kolczyki wykonane są najczęściej ze stali chirurgicznej, jednak za dopłatą można zastosować kolczyki tytanowe. Bardzo ważne jest, aby zarówno kolczyk jak i sprzęt, który był używany do wykonania przekłucia, przed zabiegiem był zapakowany hermetycznie i otworzony przy Tobie tuż przed zabiegiem.

Świadczy to o sterylizacji użytych przedmiotów, a higiena jest jednym z najważniejszych elementów, podczas wykonywania piercingu. Przy niezachowaniu właściwej higieny mogą powstać czynniki, które sprzyjają komplikacji przekłucia w trakcie gojenia się.

Ból a piercing

Każdy posiada inny próg bólu i jest to sprawa mocno indywidualna, dlatego nie należy nastawiać się na żadną z opcji. Jeżeli należysz do osób mocno odczuwająca ból, możesz przed zabiegiem zapytać piercera czy posiada środek znieczulający. Takie środki zazwyczaj są w formie sprayu i niwelują ból tylko powierzchownie. Nie wolno stosować leków przeciwbólowych, ani tym bardziej alkoholu przed zabiegiem. Zarówno alkohol jak i tabletki rozrzedzają krew, co może utrudnić wykonywanie przekłucia.

Umów się na piercing w salonie z Gdańska przez internet!

Jeśli szukasz studia zajmującego się piercingiem w Gdańsku śmiało skorzystaj z portalu Moment.pl, który pozwala na szybką  i prostą rejestrację - bez wychodzenia z domu i bez zbędnego telefonowania. Moment. pl gromadzi listę dostępnych salonów piercingu w Gdańsku, z opinią innych użytkowników, którzy je odwiedzili. Dodatkowo znajdziesz pełen zakres usług i ich cen, co pozwoli Ci wybrać studio, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.