Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Gdańsk

Bezpieczny salon
Secret Avenue - zarezerwuj wizytę

Secret Avenue

Inne

Partyzantów 3, 80-254 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Ania jest bardzo miłą kontaktową osoba. Pomimo mojego stresu spowodowanego przekuciem uszu poraz pierwszy, zachowała się w pełni profesjonalne i udzieliła mi wszelkich porad i informacji. Uszy miałam przekute dopiero 13 godzin temu, ale póki co ani śladu stanu zapalnego czy jakichkolwiek powikłań. Polecam

Bezpieczny salon
Sztorm Tattoo Studio - zarezerwuj wizytę

Sztorm Tattoo Studio

Inne

Norwida 13/U1, 80-280 Gdańsk
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Beti jest bardzo profesjonalna w tym co robi i widać duże zaangażowanie z jej strony. Po raz kolejny jestem zadowolona z usługi, która przebiegła szybko i sprawnie :-)

Płatności online
Bezpieczny salon
KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Marcela wszystko objaśniła, wszystko przebiegło sprawnie, szybko. Wyszłam bardzo zadowolona z efektu. Polecam ❤️

Bezpieczny salon
Salon Urody Viva - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Viva

Inne

Władysława Cieszyńskiego 38, 80-809 Gdańsk
4.94
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Przyszłam ze spalonymi rozjaśniaczem włosami, mocno spalonymi. A jednak zależało mi na dlugości. Pani Paulina świetnie się spisała ratując co się da i układając to we fryzurę. Pozostaje pielęgnacja na przestrzeni miesięcy.

Bezpieczny salon
Salon kosmetyczny Karolina Drożdżowska  - zarezerwuj wizytę

Salon kosmetyczny Karolina Drożdżowska

Inne

Jagiellońska 2, 80-371 Gdańsk
5.0
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jako bardzo zadowolona klientka polecam Pania Karolinę w 100%. Jakość usług na najwyższym poziomie, fachowe podejscie do klienta oraz czysty i schludny salon! Manicure hybrydowy utrzymuje sie długo, nic nie odpryskuje, kolejny raz bylam w salonie i nie zawiodlam się 🙂 świetna atmosfera i pyszne ciasto ☺️ polecam, ja wrócę napewno!!

Płatności online
Oliwski Instytut Urody - zarezerwuj wizytę

Oliwski Instytut Urody

Inne

Józefa Czyżewskiego 16, 80-336 Gdańsk
4.91
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Od dłuższego czasu korzystam z usług Oliwskiego Salonu i zawsze wychodzę zadowolona. Pani Dominika słucha klienta i spełnia jego oczekiwania. Poza tym spokojna muzyczka w tle i schludny wystrój dopełniają całości. Polecam!

Szukasz piercingu w Gdańsku?

Marzysz o wyjątkowym kolczyku, który odmieni Twój wizerunek?  Obojętnie czy pragniesz niewielkiego, delikatnego koczyka w nosie, czy wyrazistego, widocznego przekłucia w brwi wybierz się do profesjonalnego studia zajmującego się piercingiem. Unikaj amatorów, używających pistoletów do przekłuwania, czy niecertyfikowanych salonów, które nie przestrzegają zasad sterylności. Salon piercingu w Gdańsku, który znajdziesz na portalu Moment spełni Twoje marzenie o nowej ozdobie, przestrzegając zasad bezpieczeństwa i gwarantując najwyższą jakość wykonywanych usług.

Przekłuwanie - jak wygląda  ten zabieg?

Na początku piercer dokładnie oczyszcza miejsce przekłucia. Następnie, używając specjalnego, sterylnego markera wyznacza dokładne miejsce, w którym znajdował się będzie kolczyk. Jeżeli klient po sprawdzeniu zaakceptuje miejsce, piercer rozpoczyna zabieg. Przy założony jednorazowych rękawiczkach, wyciąga z opakowania specjalistyczne kleszcze, przy pomocy których chwyta fałd skóry. Następnie również sterylną igłą jednym, szybkim ruchem przebija tkankę skóry, przeciągając igłę. Kiedy kanał przekłucia jest wykonany, piercer z jednej strony wyciąga wenflon(pozostały po przekłuciu igłą), a z drugiej wsuwa kolczyk. Kiedy ozdoba jest założona, piercer odkaża miejsce przeznaczonym do tego środkiem. Kolczyk, który zostaje założony w salonie musi pozostać w przekłuciu do pełnego wygojenia - czas ten jest uzależniony od przekłuwanego miejsca i wynosi od 1 miesiąca do nawet roku. Zakładany kolczyk zawsze jest dłuższy od "dedykowanego", ponieważ piercer musi pozostawić miejsce na późniejsza opuchliznę, która pojawi się w przeciągu kilku godzin od zabiegu. Osoba wykonująca przekłucie ma w obowiązku przekazanie Ci wszystkich instrukcji na temat pielęgnacji przekłutego miejsca. Niektórzy polecają poszczególne płyny i napary, uznane przez nich za najlepsze. Poszczególne salony piercingu w Gdańsku posiadają środki do pielęgnacji, które zakupić możesz w salonie. Jeżeli Twoje przekłucie źle się goi i masz wątpliwości co do dalszego postępowania koniecznie skontaktuj się z tym piercerem, który wykonywał przekłucie, ponieważ to on ponosi za nie odpowiedzialność.

Usługi Gdańskich salonów piercingu

Nadmorskie studia piercingu oferują wszelkie przekłucia ciała, od tych prostych jak piercing uszu, po skomplikowane, jak kolczyki podskórne.

Do popularnych przekłuć należą tragus, conch, daith, rook, industrial, medusa, nostril, brigde, snake bites czy labret.

Zakładane kolczyki wykonane są najczęściej ze stali chirurgicznej, jednak za dopłatą można zastosować kolczyki tytanowe. Bardzo ważne jest, aby zarówno kolczyk jak i sprzęt, który był używany do wykonania przekłucia, przed zabiegiem był zapakowany hermetycznie i otworzony przy Tobie tuż przed zabiegiem.

Świadczy to o sterylizacji użytych przedmiotów, a higiena jest jednym z najważniejszych elementów, podczas wykonywania piercingu. Przy niezachowaniu właściwej higieny mogą powstać czynniki, które sprzyjają komplikacji przekłucia w trakcie gojenia się.

Ból a piercing

Każdy posiada inny próg bólu i jest to sprawa mocno indywidualna, dlatego nie należy nastawiać się na żadną z opcji. Jeżeli należysz do osób mocno odczuwająca ból, możesz przed zabiegiem zapytać piercera czy posiada środek znieczulający. Takie środki zazwyczaj są w formie sprayu i niwelują ból tylko powierzchownie. Nie wolno stosować leków przeciwbólowych, ani tym bardziej alkoholu przed zabiegiem. Zarówno alkohol jak i tabletki rozrzedzają krew, co może utrudnić wykonywanie przekłucia.

Umów się na piercing w salonie z Gdańska przez internet!

Jeśli szukasz studia zajmującego się piercingiem w Gdańsku śmiało skorzystaj z portalu Moment.pl, który pozwala na szybką  i prostą rejestrację - bez wychodzenia z domu i bez zbędnego telefonowania. Moment. pl gromadzi listę dostępnych salonów piercingu w Gdańsku, z opinią innych użytkowników, którzy je odwiedzili. Dodatkowo znajdziesz pełen zakres usług i ich cen, co pozwoli Ci wybrać studio, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.