Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Bydgoszcz

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetologiczny "Audrey" - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetologiczny "Audrey"

Inne

Jana Ostroroga 22, 85-349 Bydgoszcz
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon

Młody i zadbany wygląd to w dzisiejszych czasach dość istotne cechy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kobiet korzysta z usług kosmetologów. Często domowa pielęgnacja to za mało, by właściwie zadbać o cerę i w dodatku osiągnąć pożądany efekt. Dlatego, jeśli szukasz dobrego kosmetologa, po

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Charlash Studio Paulina Rakoczy - zarezerwuj wizytę

Charlash Studio Paulina Rakoczy

Inne

Aleje Adama Mickiewicza 4, 85-071 Bydgoszcz
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jak zawsze usługa wykonana na najwyższym poziomie! Jestem bardzo zadowolona z usługi. Korzystam od lat i bardzo polecam. Nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Idąc do Salonu Pauliny zawsze wiem, że będę zadowolona! Zarówno właścicielka jak i jej pracownica to profesjonalistki wykonujące usługi na najwyższym poziomie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Laser DeLux® / Bydgoszcz - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux® / Bydgoszcz

Inne

ul. Karłowicza 22, 85-092 Bydgoszcz
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Jak zwykle usługa na najwyższym poziomie. Wyszłam z pięknymi paznokciami, a samo podejście Pani Kasi jest bardzo profesjonalne - zawsze ma odpowiedni zapas czasu aby sprostać nawet najbardziej wymagającym paznokciom (takim jak moje!), wiec nie zgodzę się z niżej zamieszczoną opinią. Wrócę do P. Kasi jeszcze nie raz!

PodoCare Complex Centrum Podologiczne Sylwia Purzyńska  - zarezerwuj wizytę

PodoCare Complex Centrum Podologiczne Sylwia Purzyńska

Inne

Bałtycka 43, 85-707 Bydgoszcz
4.99
Bezpieczny salon

Pani Sylwia bardzo szczegółowo wytłumaczyła mi mój problem. Określiła na czym on polega i jakie jest jego leczenie. Poleciła mi tez innego specjalistę który ma pomoc. Bardzo kompleksowe podejście. Jeszcze żaden podolog tak się mną nie zajął. Jestem mega zadowolona, serdecznie polecam!

Płatności online
Studio Kosmetyki "Alfa" - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyki "Alfa"

Inne

Nakielska 239, 85-391 Bydgoszcz
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Rewelacja! Pełna profesjonalność! Moje paznokcie w końcu są piękne😊Pani Sława sprawiła,że płytka jest mocna a kolejne manicury mineralne utrzymują moje paznokcie w dobrej kondycji. Dziękuję i polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Limezen - zarezerwuj wizytę

Salon Limezen

Inne

Leśna 20, 85-676 Bydgoszcz
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Usługa w pełni peofesjonalna, miła atmosfera. Masaż dostosowany do potrzeb klienta. Przytulne i komfortowe wnętrza. Polecam na masaż i zabiegi na ciało:)

Płatności online
Bezpieczny salon
ESTETKA Kosmetologia Profesjonalna - zarezerwuj wizytę

ESTETKA Kosmetologia Profesjonalna

Inne

Nowotoruńska, 8, 85-880 Bydgosycz
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i usługi Pani Olgi bardzo profesjonalnie i rzetelnie wykonała przemiły i odprężający zabieg, czułam się bardzo dopieszczona i zaopiekowana. Dobrała mi pielęgnacja domową, wytłumaczyła wszystko skrupulatnie. Bardzo mile spędziłam tam czas relaksując się przy delikatnie "sączącej się" muzyce. Bardzo gorąco polecam

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Płatności online
Bezpieczny salon
MediBella - zarezerwuj wizytę

MediBella

Inne

Fordońska 46, 85-034 Bydgoszcz
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Iga jest bardzo profesjonalna a za razem świetnie się z nią rozmawia w trakcie wizyty. Od wielu miesięcy jestem jej klientką, zabiegi przynoszą zamierzone efekty. Szczerze polecam

Solidnie wyposażone salony piercingu w Bydgoszczy

Pragniesz pozytywnej zmiany w swoim życiu i nie wiesz jak się za to zabrać? Proponujemy Ci znakomicie wyposażone salony piercingu w Bydgoszczy. Gwarantujemy, że nie pożałujesz podjęcia takiej decyzji. Nasi pracownicy są wyszkoleni pod każdym względem i znają się na swoim fachu. Świadczą o tym przede wszystkim opinie dotychczasowych klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z usług przekłuwania ciała. Jeżeli nie wiesz na czym to polega i obawiasz się, że może mieć to niekorzystny wpływ na Twoje ciało, to pragniemy Cię uspokoić. Otóż piercing w Bydgoszczy to w pierwszej kolejności dbanie o higienę i komfort naszych klientów. Jak nietrudno się domyślić ludzie proszą o zrobienie miejsca na kolczyk w bardzo różnych miejscach. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje, dlatego też nasze salony cieszą się dużą popularnością i zaufaniem ze strony odwiedzających nas osób. Każdy może wybrać dowolny salon, jaki znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania lub też na podstawie ocen wystawionych przez klientów.

Rezerwacja terminu wizyty w salonach piercingu

Najważniejszą kwestią jest dla nas fakt, by przekłuwanie ciała odbywało się w całkowicie sterylnych warunkach. Sprawy dotyczące bezpieczeństwa i higieny są tu absolutnie priorytetowe. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by klienci byli zadowoleni po wizycie w wybranym salonie i dzięki temu wielu z nich po jakimś czasie do nas wraca. Dobra współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu to cel, jaki sobie stawiamy. W efekcie salony piercingu w Bydgoszczy mają dużo zleceń. Najczęściej na przekłuwanie wybranej części ciała decydują się młode osoby, choć nie jest to warunek, który stawiamy klientom przy dokonywaniu rezerwacji. Wszystkich traktujemy jednakowo poważnie i umówienie się na wizytę jest możliwe na przykład poprzez zastosowanie aplikacji mobilnej Moment.pl. To bardzo wygodny sposób, żeby szybko zagwarantować sobie przekłuwanie ciała przez najlepszych specjalistów z branży. Naturalnie dla zainteresowanych pojawia się również opcja rezerwacji terminu przy użyciu strony internetowej. Z całą pewnością nie powinno być z tym najmniejszych kłopotów.

Przekłuwanie ciała w wybranym miejscu przez klienta

Jeszcze kilkanaście lat temu wszelkie zabiegi związane bezpośrednio z przekłuwaniem ciała należały do rzadkości. Obecnie zaczęło się to zmieniać. Wystarczy powiedzieć, że piercing w Bydgoszczy ma swoich stałych i zaufanych klientów, którzy nie wyobrażają sobie braku takich salonów w mieście. Mocno namawiamy na skorzystanie z naszych usług. Umów się na piercing w salonie w Bydgoszczy i ciesz się z końcowego rezultatu. Możesz być pewny, że dokładnie zdezynfekujemy miejsce przekłuwania ciała, by cały proces przebiegł w bezkolizyjny sposób. Trwa to naprawdę chwilę i po niedługim czasie oczekiwania widoczne są efekty. Zabiegi wykonujemy przy pomocy specjalnie do tego przystosowanej igły wenflonowej. Swoje zastosowanie mogą mieć także pistolety do przekłuwania uszu. Rzecz jasna klienci decydują się na kolczyki w innych miejscach. W tym względzie przekłuwanie ciała dotyczy języka, brwi, pępka czy nosa. Zdarzają się też klienci proszący o zabieg piercingu w miejscach intymnych. Nie mamy z tym żadnego problemu i dokładamy starań, aby salony piercingu w Bydgoszczy kojarzyły się Wam z najwyższą jakością.

Indywidualne podejście do każdego klienta

W sytuacji, gdy jesteśmy już po wizycie trzeba dokładnie pielęgnować miejsce, gdzie doszło do przekłucia. Zwracajmy uwagę na to, by kolczyk nie zahaczał o elementy odzieży. Możecie liczyć na wiele cennych wskazówek i porad od naszych pracowników, którzy legitumują się dużym doświadczeniem. Dlatego salony piercingu w Bydgoszczy mogą być swobodnie polecone każdej osobie zainteresowanej podobnymi usługami. Profesjonalne podejście do potrzeb klientów i indywidualne traktowanie każdego z nich to cecha charakterystyczna naszych salonów. Nikt nie powinien czuć się zawiedziony. Nie pozostaje Wam nic innego jak rezerwować termin wizyty. Nie zwlekaj, lecz umów się na piercing w salonie w Bydgoszczy.