Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
La la Lashes- Pracownia Rzęs  - zarezerwuj wizytę

La la Lashes- Pracownia Rzęs

Inne

Skromna 7A/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Byłam wraz z mamą na wizycie u Pani Pauliny, ponieważ dwie moje znajome bardzo ją chwaliły. Szczerze z całego serca mogę polecić usługi u Pani Pauliny. Moja mama nigdy nie była aż tak zadowolona! Jeszcze raz polecam !!! 🥰

Płatności online
Bezpieczny salon
KOSMETOLOGIA G. Czyżowska - zarezerwuj wizytę

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Inne

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona. Ponieważ dziurki w uszach zarosły mi po prawie 37 latach - miałam kilka pytań. Pani udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi i wątpliwości prysły. Następnie zdecydowałam się na powtórne przekłucie uszu. Zabieg był wykonany bardzo sprawnie i bezboleśnie. POLECAM 😊👍

Płatności online
Orchidea Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Orchidea Studio Urody

Inne

Cieszyńska, 145, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Potrzebujesz chwili dla siebie? Orchidea to miejsce stworzone z myślą o Tobie, byś mogła się zrelaksować i oddać błogiej przyjemności dbania o własne ciało. Przyjdź i zapomnij się na chwilę! Wybierając jeden z naszych zabiegów na twarz, zatroszczysz się o potrzeby swojej cery. Z naszą po

Studio Urody "NOWY STYL" - zarezerwuj wizytę

Studio Urody "NOWY STYL"

Inne

1 Maja 21, 43-300 Bielsko-Biała
0.0
Brak opinii

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy miejsce, w którym chcemy dzielić się wiedzą, talentem i pasją tworzenia... Jesteśmy zespołem artystów i profesjonalistów obdarzonych wrażliwością na piękno. Nasze Studio Urody Nowy Styl odsłoni przed Państwem totalną magię pielęgnacji twarzy, cia

Salony z podobnych kategorii

Salon piercingu w Bielsku Białej- wybierz i umów się na wizytę online!

Jeżeli jestem fanem piercingu lub dopiero co rozpoczynasz drogę z przekłuwaniem ciała i poszukujesz studia w Bielsku, tu znajdziesz odpowiedź! Piercing dotyczy zarówno przekłuwania uszu, czyli zdobienia dość popularnego jak i tego w rzadziej spotykanych miejscach jak brew czy usta. Bez względu na to czy chcesz jedną dziurkę w uchu czy kolczyk podskórny zapisz się do któregoś z salonów i umów się na piercing w salonie z Bielska Białej. Portal Moment oferuje możliwość rezerwacji wizyty online bez konieczności dzwonienia czy umawiania się w studiu. Jest to wygodna i bezpieczna metoda. Ponadto salony oferujące przekłuwanie ciała, które znajdziesz na stronie spełniają wszelkie wymogi higieny i wykonują usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest fakt, iż użytkownicy korzystający z portalu dodają swoje opinie, zatem zanim trafisz do studia możesz je zweryfikować na podstawie opinii osób, które już go odwiedziły. Na stronie znajduje się również pełen zakres usług oraz cennik każdego z salonów, co ułatwia wybór tego, które najbardziej Ci odpowiada.

 Czy przekłuwanie ciała sprawia ból? Masz się czego obawiać?

Przekłuwanie ciała jest ingerencją w jego tkankę, dlatego zawsze nawet jeżeli masz wysoki próg bólu odczujesz zabieg w postaci lekkiego bądź dużego dyskomfortu. Ból jest sprawą indywidualną, a samo poddawanie się przekłuwaniu ciała jest specyficznym uczuciem, dlatego ciężko jest określić czy wykonywanie kolczyka boli czy też nie. Niektóre z miejsc są bardziej unerwione, jak na przykład warga czy sutek i kolczyk w tym miejscu będzie zawsze bolał bardziej od tego wykonywanego np. w płatku ucha. Znaczenie ma również grubość przekuwanej tkanki- im grubsza, tym większa ilość skóry należy przebić, a to sprawia ból. Jeżeli obawiasz się, że zabieg będzie dla Ciebie ciężki możesz skontaktować się wcześniej z piercerem i zapytać czy w ofercie studia, które chcesz odwiedzić jest opcja znieczulenia. Warto pamiętać jednak, że stosowane znieczulenie jest tylko powierzchowne- w postaci płynu lub aerozolu i powoduje odrętwienie skóry, ale nie znieczula całkowicie. Mimo wszystko samo przekłuwanie ciała trwa na tyle krótko, że zanim się zorientujesz kanał przekłucia będzie gotowy, a Ty wkrótce będziesz mieć możliwość podziwiania swojej ozdoby.

Jaki piercing w Bielsku znajdziesz w ofercie?

Studia piercingu w Bielsku Białej oferują zróżnicowane przekłucia. Wykonują piercing w uszach, nosie, pępku, karku, wargach czy na sutkach. Jeśli szukasz bardziej niestandardowego przekłucia jak kolczyki podskórne tzw. microdermale sprawdź ofertę danego studia i dowiedz się czy specjalizują się w wykonywaniu takiego rodzaju piercingu. Studia w ramach przekłucia do ceny wliczają koszt kolczyka oraz sterylizacji sprzętu używanego do wykonania zabiegu. Kolczyki wykonane są z materiałów o niskim czynniku alergizującym- stali chirurgicznej lub tytanu, które są podstawową opcją. W niektórych salonach za dopłatą możesz poprosić o kolczyk srebrny lub złoty, jednak z uwagi na fakt, że kolczyk zakładany do świeżego przekłucia musi być dłuższy od docelowego lepiej poczekać z wyborem idealnej ozdoby do momentu pełnego wygojenia. Kolczyki muszą być dłuższe z powodu opuchlizny, która pojawia się po zabiegu- tkanka skóry zostaje naruszona i jest to naturalna reakcja organizmu, która mija w przeciagu kilku godzi/ dni.

Jak wygląda zabieg piercingu i jak się do niego przygotować?

Przede wszystkim należy unikać przyjmowania leków przeciwbólowych czy innych znieczulaczy (na przykład alkoholu) przed zabiegiem. Rozrzedzają one krew i mogą powodować duże komplikacje nie tylko podczas samego zabiegu, ale również w fazie jego wygajania się.

  •  Piercer oczyszcza skórę w miejscu przyszłego przekłucia.
  • Przy pomocy specjalnego markera wyznacza punkt- przyszłe miejsce piercingu.
  • Jeżeli Klient zaakceptuje miejsce, piercer przystępuje do zabiegu.
  • W rękawiczkach sięga po sterylnie zapakowaną igłę i szczypce. Sprzęt powinien znajdować się przed zabiegiem w hermetycznie zapakowanych opakowaniach, tak samo jak kolczyk.
  • Skóra zostaje przytrzymana mocno szczypcami, a następnie podczas wydechu Klienta piercer przeciąga jednym, sprawnym ruchem igłę przez tkankę.
  • Po wykonaniu kanału przekłucia, w skórze zostaje plastikowa rureczka, jet to wenflon, który piercer powoli z  jednej strony wyciąga, a z drugiej wsuwa w przekłucie kolczyk. Taka technika zapobiega dodatkowemu szarpaniu skóry przez kolczyk w trakcie "poszukiwania" kanału.
  • Założony kolczyk zostaje oczyszczony środkiem dezynfekującym.
  •  Piercer udziela wszelkich informacji na temat pielęgnacji, ewentualnie wskazówki w razie komplikacji. Jeżeli Twoje przekłucie nie goi się prawidłowo zgłoś się do osoby, która wykonywała Twój zabieg, ponieważ to ona jest za niego odpowiedzialna.
  • Skorzystaj z Portalu Moment.pl, aby już dziś szybko i bez wychodzenia z domu umówić swoją wizytę w salonie w Bielsku Białej!