Przejdź do głównej zawartości

Piercing i przekłuwanie Białystok

Płatności online
Bezpieczny salon
Izunia Piercing Białystok - zarezerwuj wizytę

Izunia Piercing Białystok

Inne

Świętego Mikołaja 1 lok. 24, 15-419 Białystok
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Mega miła obsługa - z reguły jestem panikarą, a tutaj wszystko poszło tak szybko, tak miło, że nawet nie zauważyłam kiedy Iza to zrobiła. Zdecydowanie polecam ❤️❤️❤️

Gabinet kosmetyczny Izabela Guzowska - zarezerwuj wizytę

Gabinet kosmetyczny Izabela Guzowska

Inne

Gajowa, 83 / 2, 15-794 Białystok
5.0
Rezerwacja przez Booksy

Pani Izabela ma bardzo dobre podejście do klienta. :) Profesjonalna a zarazem uprzejma i rozmowna. Właśnie na taką obsługę liczyłam rezerwując zabieg zagęszczania rzęs! Jestem zadowolona z samej wizyty jak i efektu, który udało się uzyskać. Pani Iza bardzo starannie wykonała swoją pracę, za co serdecznie jeszcze raz dziękuję! :) POLECAM!

Crazy Needles  - zarezerwuj wizytę

Crazy Needles

Inne

Warszawska 57 lokal 5, 15-062 Białystok
0.0
Brak opinii
Rezerwacja przez Booksy

Crazy Needles - jak sama nazwa mówi są to szalone igły. W naszym salonie można wykonać usługi takie jak piercing oraz makijaż permanentny. Dodatkowo w naszym studio jest ogromny wybór biżuterii do ciała, jeżeli jesteś zainteresowany biżuteria do piercingu zapraszamy do salonu lub na www.cra

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
ANNDREE - zarezerwuj wizytę

ANNDREE

Inne

Kaczorowskiego 14/ 8U, 15-375 Białystok
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Uwielbiam po pracy oddać się w dłonie Pani Ani - relaks , twarz nabiera blasku , czuję się błogo ☺️ jestem uzależniona od co tygodniowych wizyt - polecam

Szukasz piercingu w Białymstoku?

Jeżeli chcesz stać się posiadaczem wyjątkowej ozdoby na ciele jaką jest piercing i mieszkasz w Białymstoku lub okolicy skorzystaj z portalu Moment! Strona gromadzi bazę pracowni piercingowych i salonów kosmetycznych z Białegostoku, gdzie wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem wykonają Twoje przekłucie. Piercing dodaje charakteru i podkreśla poszczególne części ciała. Masz wydatne usta, które lubisz? Podkreśl je przekłuciem typu medusa, monroe, lub labret, które zwrócą uwagę na pełne wargi. Jesteś posiadaczem lub posiadaczką mocnych brwi z wyraźną linią? Koczyk typu banan, znajdujący się na załamaniu linii brwiowej jeszcze wyraźniej zaznaczy ich kontur. Kolczykowanie ciała jest powszechną, mało inwazyjną metodą modyfikacji ciała. Jeśli poszukujesz sposobu na wyróżnienie się z tłumu znajdź swojego piercera już dziś!

Co może Ci zaoferować salon piercingu w Białymstoku?

Przekłuwanie ciała obecnie praktykowane jest w każdym jego miejscu. Dostępne są standardowe przekłucia w uszach, nosie czy ustach, oraz te wymagające większej praktyki piercera, jak np. industrial- sztanga w uchu przechodząca przez dwa punkty, kolczyki powierzchniowe (surface)- sztanga przeciągana pod skórą, gdzie widoczne są tylko zakończenia kolczyka, kolczyki podskórne (microdermal)- wykonywane przez nacinanie skóry i umiejscowienie tam niewielkiej stopki kolczyka, na zewnątrz widoczna jest tylko ozdobna kuleczka. Do trudniejszych przekłuć zalicza się także piercing sutków czy miejsc intymnych, z uwagi na wysokie unerwienie tych miejsc. Salony w Białymstoku mają szeroką ofertę, którą możesz przejrzeć korzystając z Portalu Moment.pl. Znajdziesz tam nie tylko wykaz usług, ale również ceny zabiegów.

Jakie rodzaje kolczyków stosowane są do piercingu?

Do przekłuwania ciała używane są kolczyki z materiałów, które nie uczulają organizmu jak stal chirurgiczna, tytan, bioplast czy PTFE. Są to tworzywa, które nie podrażniają przekłutego kanału i minimalizują ryzyko powstania jakichkolwiek komplikacji. Na rynku znaleźć można pełną gamę kolczyków, biorąc pod uwagę zarówno ich kształt jak i walor ozdobny. Dostępne są wykrzywione, potocznie nazywane bananami (stosowane do przekłuć w brwi lub pępku), labrety, czyli prosta sztanga z dyskiem po jednej stronie i ozdobnym zakończeniem z drugiej- te stosowane są  bardzo uniwersalnie, np. do uszu, języka, sutka, miejsc intymnych, nosa czy policzków. Zakończenia kolczyków dostępne są w każdym możliwym rozmiarze i kształcie- od prostych, stalowych, okrągłych kul, przez ostre stożki, diamenciki, cyrkonie, zakończenia z masą koralową lub ozdobnymi kamieniami. Wybór jest ogromny. Po przekłuciu należy jednak wstrzymać się z wymianą kolczyka, ponieważ piercing musi być w pełni zagojony zanim zostanie wyciągnięty i wymieniony na ten, który lepiej spełni oczekiwania posiadacza przekłucia. Oprócz podstawowych rodzajów znaleźć można wariacje na ich temat, na przykład sztanga do industriala może posiadać po środku serduszko, czy być pofalowana.

Jak wygląda zabieg przekłuwania ciała?

Jest on prosty i nieskomplikowany, ale wymaga wprawnej ręki. Przebieg procesu można zawrzeć w kilku punktach:

  • Piercer zakłada rękawiczki i oczyszcza skórę środkiem dezynfekującym.
  • Specjalistycznym markerem wyznacza punkt, który jest przyszłym miejscem piercingu. Jeśli Klient ma jakieś uwagi, wprowadzona jest korekta.
  • Po zaakceptowaniu, piercer sięga po sterylnie zapakowaną igłę i zdezynfekowane w autoklawie szczypce.
  • Szczypcami ze specjalnym otworem po środku chwyta fałd skóry, a następnie drugą ręką z igłą z cewnikiem w dłoni przebija tkankę skórną.
  • Wyciąga igłę, zostawiając cewnik, czyli plastikową rureczkę w kanale przekłucia. Z jednej strony wyciąga rurkę, a z drugiej wsuwa kolczyk(otworzony przy Kliencie, fabrycznie zapakowany). Założony kolczyk przemywa się płynem odkażającym.
  •  Klient zostaje poinstruowany na temat pielęgnacji swojej nowej ozdoby. W razie komplikacji należy zwrócić się do osoby, która wykonywała przekłucie.

Umów się na piercing w salonie z Białegostoku korzystając z serwisu Moment.pl!

Jeżeli chcesz cieszyć się swoim piercingiem umów się do studia w Białymstoku już dziś!  Portal Moment posiada szeroką gamę miejsc, w których możesz wykonać przekłucie- są to profesjonalne studia zajmujące się tatuażami i piercingiem oraz salony kosmetyczne. Wszystkie miejsca, które znajdziesz na stronie Moment oferują bezpieczeństwo, wysoką jakość usług i higieniczne warunki. Dzięki opcji lokalizowania możesz znaleźć salon w Białymstoku znajdujący się najbliżej Twojego mieszkania. Rezerwacja wizyty jest prosta jak nigdy wcześniej - wystarczy klika kliknięć i możesz udać się do salonu w wyznaczonym terminie- bez umawiania się telefonicznie czy wcześniejszego odwiedzania studia.