Nauka makijażu Warszawa Wola

Spiękniej

Inne

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
244 opinie

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Inne

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
131 opinii

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Fifty Fifty Concept

Inne

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1609 opinii

Pani Ania, bardzo profesjonalna fryzjerka. Pierwszy raz spotkalam sie z tak szczególowym informowaniem co bedzie w danym etapie wykonywane i jaki efekt pozwoli nam to osiágnac. Dobór koloru z zalozeniem nastepnym etapow w przyszlosci super. I ta pozytywna energia;-)

Salon kosmetyczny Och Beauty

Inne

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
285 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
5.0
665 opinii

Bardzo profesjonalne podejście p. Ilony - mnóstwo pytań przed badaniem, szczegółowy wywiad. Badanie przeprowadzone było dokładnie, czułam się komfortowo. Wykonane wkładki idealnie pasują do butów. Dodatkowo dostałam kilka rad oraz ćwiczeń, które pomogą moim stopom być mniej zmęczonym :) polecam bardzo!

Relax in SPA

Inne

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
5.0
1937 opinii

Jedyny mankament to bardzo głośna rozmowa z klientka korzystająca z innego zabiegu w trakcie mojego masażu, trudno się zrelaksować przy okazji przymusowego wysłuchiwania cudzych zwierzeń. Poza tym bez zarzutu, zabiegi świetne, obsługa na najwyższym poziomie.

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
701 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.