Nauka makijażu Warszawa Wola

Salony z podobnych kategorii

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Inne

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

Pani Olga, jak zwykle profesjonalna, w trakcie zabiegu depilacji laserowej dopytuje o moje odczucia, dzięki czemu czuję się bezpiecznie. Poprosiłam o krótki dodatkowy zabieg, na który nie byłam zapisana. Pani Olga wykonała go bez problemu, szybko, sprawnie. Dziękuję bardzo i polecam

Babalab - centrum depilacji

Babalab - centrum depilacji

Inne

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa

Profesjonalizm, nowoczesne wnętrze, sprzęt najwyższej jakości oraz to co powinno być najważniejsze - przyjazna i serdeczna atmosfera - aż nie chce się opuszczać tego magicznego miejsca!Polecam serdecznie

FootMedica

FootMedica

Inne

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa

Bardzo fachowa i przemiła pani fizjoterapeutka, Anna Mazurek. Wizyta zaspokoiła moje oczekiwania.Pani Anna wykonała wkładki już na pietwszej wizycie mimo, że nie byłam umówiona na tę dokładnie usługę. Zaproponowała mi czas przeznaczony dla pacjenta, który nie dotarł. Dostałam sporo informacji na temat mojej dolegliwości. 100 procent satysfakcji.

Relax in SPA

Relax in SPA

Inne

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa

Jedyny mankament to bardzo głośna rozmowa z klientka korzystająca z innego zabiegu w trakcie mojego masażu, trudno się zrelaksować przy okazji przymusowego wysłuchiwania cudzych zwierzeń. Poza tym bez zarzutu, zabiegi świetne, obsługa na najwyższym poziomie.

Centrum Estetyki Medycznej

Centrum Estetyki Medycznej

Inne

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa

Jestem zachwycona profesjonalizmem lekarzy w CEM!! Polecam każdemu wizytę, bo to inna wizyta niż w zwykłym gabinecie. Lekarze badają całe ciało, kondycję, a dopiero później przystępują do właściwego leczenia. Nie ma pośpiechu w czasie wizyty, wszystko sterylne i zdezynfekowane, czuje ze jestem w dobrych rękach. :)

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Inne

Dzielna 60, 01-029 Warszawa

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Na każdym kroku byłem informowany o tym jaki zabieg jest właśnie wykonywany, jakie ewentualne zabiegi mogłyby polepszyć stan mojej cery oraz z góry podawana była ich cena. Wszystko jasno, klarownie, bez ukrywania przed klientem. Komfort podczas wykonania zabiegów 10/10

Prawda Clinic

Prawda Clinic

Inne

Smocza 26, 01-041 Warszawa

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Klinika Kosmedica

Klinika Kosmedica

Inne

ul.Mroczna 5a , 01-456 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz wykonanego zabiegu. dr Grzegorz Kołodziejski okazał się wspaniałym lekarzem, człowiekiem o dużej empatii i zrozumieniu dla pacjenta. Wykonał swoje zadanie bez zarzutu! Z czystym sercem polecę każdemu klinikę Kosmedica, ponieważ efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:)

MEA CLINIC

MEA CLINIC

Inne

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa

Pełen profesjonalizm przy konsultacji,jasno,rzeczowo,prostym językiem,zrozumiałym dla kazdego.Doktor przemiły,czułam się swobodnie,tak jakbym przyszła na pogawędkę do kolegi,zero stresu. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Z niecierpliwością czekam na zabieg.

Kosmetyczna

Kosmetyczna

Inne

Dzielna 72 lok. U4, 01-029 Warszawa
5.0

Naaaaajlepszy salon pod słońcem ;) a przynajmniej najlepszy w jakim miałam przyjemność gościć. Czysta przyjemność od początku do końca. I manicure i pedicure i laminacja, wszystko polecam z całego serduszka! Pazury zawsze z dbałością o najmniejszy detal. Z lupą można oglądać ;) a nawet warto, bo śliczne.