Nauka makijażu Warszawa Włochy

369 wyników

Salony z podobnych kategorii

Salon kosmetyczny Och Beauty

Inne

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
283 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
699 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

Manufaktura Urody Iwona Rębiś

Inne

Obywatelska 1 lok. U16, 02-409 Warszawa
5.0
130 opinii

Manufaktura Urody Iwony Rębiś jest wyjątkowym miejscem. Jakość usług i atmosfera jest nie do opisania. Wanda robi świetną robotę. Po wizycie u Niej zawsze widzę po mojej twarzy, że było warto!!!

Coś Pięknego

Inne

Obywatelska 26, 02-409 Warszawa
5.0
32 opinie

Już kolejny raz korzystam z usług Pani Marty i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Moje paznokcie wyglądają pięknie i co najważniejsze trzymają się bardzo długo. Jeszcze nie spotkałam się, żeby ktoś z taką dokładnością wykonywał swoją pracę. Wizyta w tym salonie to zawsze ogromna przyjemność i genialne efekty!!!

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Inne

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
113 opinii

To moja kolejna wizyta w Studio :) gdzie jest szybka i fachowa obsługa. Pani Justyna rewelacyjna, przemiła, profesjonalnie wyjaśnia sposoby i możliwości leczenia stóp z problemami. POLECAM

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Mszczonowska 3, 05-090 Janki
5.0
54 opinie

Bardzo dziękuję, polecam i namawiam każdego. Nie, każdego nie - każdą namawiam 😉. Powiem tak, ręce Pań czynią cuda. Byłam tak zrelaksowana po wyjściu z gabinetu, że miałam wrażenie, że każdy się za mną ogląda. Polecam z całego serca!!!🙂

Health&Beauty

Inne

Kłobucka 8a/U01, 02-699 Warszawa
5.0
34 opinie

Dziś byłam pierwszy raz w salonie Health & Beauty - miejsce przemiłe, manicure i pedicure wykonane przez Panią Justynkę bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze ❤️ Pozostaje mi jedynie serdecznie podziękować oraz polecić to miejsce oraz szczególnie pozdrowić Panią Justynkę 👍

FOR YOU gabinet kosmetologii i promocji zdrowia

Inne

Słowicza, 13a, 02-170 Warszawa
5.0
19 opinii

Zabieg bez znieczulenia ale wcale nie bolesny. To zasługa jakości pena. Do tego estGen czyli inżynieria tkankowa i efekt prawie całkowitego zlikwidowania drobnych zmarszczek a to dopiero pierwszy zabieg. Super!